Announcement

Collapse
No announcement yet.

Paris-Bercy 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Niki, Stefan, jacques i ostali nadalovci,

    Da li Rafa ide na titulu ovdje?
    Nadal uvek ide na titulu, samo sto u poslednje vreme retko do njih dolazi

    Odlican Risar.
    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Naravno da ide, ali preko Vavrinke nece, ako njega kojim cudom prodje Novaka nece.

      Dobro igra ovaj francuski jednorucni BH, dobar mec.
      Nisi jos naucio da ne valja potcjenjivati Rafu i Tonija.

      I ja mislim da ide, Stefan se ocigledno nada tome. Zato prizeljkuje/prognozira da ce Tomas izbaci Novaka. Sto se danasnjeg meca tice, ocekuujem odlican mec u kome ce na kraju Rafa pobijediti.

      Comment


      • Ja ga ne potcjenjujem ali on Novaka ne moze dobiti. Prije ce Berdih.

        Bas odlican prvi set koji na kraju uzima Marej jer naravno ima glavu za razliku od Gaskea.
        sigpic

        Comment


        • Steta, izgubio je Risar zivce na kraju. Onaj Skotov slice na liniju verovatno odlucio mec.
          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • Dje je Stefan? Ajmo opkadu u avatar. Ali ja sam fer plej igrac, ako dodje do Rafole meca i ako Novak dobije nedelju dana nosis ono sto ti odredim, ako pak dobije Rafa tri mjeseca nosim na avataru sto god ti odredis.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Ja ne znam kome moze ovakva podloga da bude atraktivna. Em se loptica ponasa cudno, em nema ni winnera vec se poeni zavrsavaju nakon gresaka. Najgori period u historiji tenisa
              To si u pravu, Murray samo 20 winnera u prvom setu, da je bar 30.

              Lijepo je kad se navija za kompletnog igrača i ne mora se obraćati pažnja na podloge.

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                To si u pravu, Murray samo 20 winnera u prvom setu, da je bar 30.

                Lijepo je kad se navija za kompletnog igrača i ne mora se obraćati pažnja na podloge.
                A sve podloge iste
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Dje je Stefan? Ajmo opkadu u avatar. Ali ja sam fer plej igrac, ako dodje do Rafole meca i ako Novak dobije nedelju dana nosis ono sto ti odredim, ako pak dobije Rafa tri mjeseca nosim na avataru sto god ti odredis.
                  Meni si ponudio?

                  Ja imam Vavrinku do 17. novembra. Ti mi nudis kvotu 13. Ako kvota na Novaka bude veca od 5 i manja od 13.1 prihvatam.

                  PS
                  Ja racunam realnu kvotu.

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    To si u pravu, Murray samo 20 winnera u prvom setu, da je bar 30.

                    Lijepo je kad se navija za kompletnog igrača i ne mora se obraćati pažnja na podloge.
                    To racunanje servis vinera je najgluplja stvar ikad uvedena u statistiku, bez neke specifikacije.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Kako mogu da zavaraju dve lagane pobede protiv jednog klinca i jednog trećerazrednog igrača.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by pecaros View Post
                        Kako mogu da zavaraju dve lagane pobede protiv jednog klinca i jednog trećerazrednog igrača.
                        Goffin se okinuo jucer poslije dva dobra Marijeva poena.

                        Da podloga nije radjane za Gaqueta? Gdje im je bila pamet protiv Svicaraca prosle godine? Trebali su na ovakvoj podlozi igrati.

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          To racunanje servis vinera je najgluplja stvar ikad uvedena u statistiku, bez neke specifikacije.
                          Imao je 15-ak kroz igru, šteta što nisi gledao prvi set Nebitno, prvi set su odigrali vrhunski kao i juče Gasquet i Nishikori i uživanje je gledati.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Goffin se okinuo jucer poslije dva dobra Marijeva poena.

                            Da podloga nije radjane za Gaqueta? Gdje im je bila pamet protiv Svicaraca prosle godine? Trebali su na ovakvoj podlozi igrati.
                            Ovakav visok odskok dušu dao za Gaskeove bekend spinove.U CC razmenama Mari teško kontroliše takve loptice i već je masu zabio u mrežu. Od ostalih Francuza jedino Simonu odgovara ovakva podloga.
                            Last edited by pecaros; 06-11-15, 15:21.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Meni si ponudio?

                              Ja imam Vavrinku do 17. novembra. Ti mi nudis kvotu 13. Ako kvota na Novaka bude veca od 5 i manja od 13.1 prihvatam.

                              PS
                              Ja racunam realnu kvotu.
                              NI, ponudio sam Stefanu.
                              sigpic

                              Comment


                              • A kad se samo setim kako su mediji satanizovali Novaka zbog navodnog foliranja u finalu ovogodisnjeg AO, a onda vidim kako se Marej vuče po terenu,a potom stigne svaku lopticu koju mu Gaske posalje, makar bila nemoguća za stizanje....ooo, licemerje, divno licemerje
                                Last edited by Nera; 06-11-15, 15:26.

                                Comment

                                Working...
                                X