Announcement

Collapse
No announcement yet.

Paris-Bercy 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Grigor ima brejk viska, ali David ima sansu da se vrati.
    Grigor spasava 2 Bl, ali 3. koristi David i oba 3/ i 4:3 za Davida/
    Last edited by jovan; 05-11-15, 16:57.
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Pa šta ako ne znaš? Kome takvo znanje da Federer nije takav daje za pravo da omalovažava ljude koji misle da Federer možda nije najbolji čovek ikad rođen?

      Originally posted by bojanaBG View Post
      Ma da, trazio je doktora i popio je tabletu da bi zajebao Iznera, a u stvari je popio tik tak.

      Sent from my Z3 compact <3
      Baš je kul to što zna da zajebe ko niko.
      I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

      sigpic

      Comment


      • Cekaj, hoces da kazes da je to sto mislim da Federer nije folirant isto sto i "Federer je najbolji covek ikad rodjen". Sjajna logika i rezonovanje....

        Comment


        • Au ala ga kenjaju linije i to sa spoljne strane , jedino ga to odrazava u ovom trenutku

          Comment


          • Originally posted by Miki90 View Post
            Cekaj, hoces da kazes da je to sto mislim da Federer nije folirant isto sto i "Federer je najbolji covek ikad rodjen". Sjajna logika i rezonovanje....
            Nije se na tebe odnosilo nego na one koji pozivaju na kvantitet. Totalno je jadno prozivati druge da pišu gluposti zato što ne dele halo utisak da je Federer zlato od čoveka.
            I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

            sigpic

            Comment


            • David Ferrer

              Comment


              • Ako možete malo da povedete računa o rečniku, da ne bih brisala bzvz!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Novak GO! View Post
                  Pa šta ako ne znaš? Kome takvo znanje da Federer nije takav daje za pravo da omalovažava ljude koji misle da Federer možda nije najbolji čovek ikad rođen?
                  Ako već pišeš nešto u vezi s mojim postom, valjalo bi da ne izmišljaš. Dakle, nikad nijesam napisao ni rečenicu o Federeru kao osobi. O njegovom fair playu takođe. Niti mislim da je savršen (Vladan je često pisao o nekim njegovim manama, a znam da ih ima još), ali znam sigurno što NE RADI, niti će ikad raditi.
                  Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                  Comment


                  • Grigor po obicaju, na kraju gresi Ds i Fh u aut, i David dobija 6:4 i ide na Iznera
                    Last edited by jovan; 05-11-15, 17:37.
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Rodzer ce ovde igrati finale, zivi bili pa videli. E sada druga je prica koliko mu je to uopste dobro.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Rodzer ce ovde igrati finale, zivi bili pa videli. E sada druga je prica koliko mu je to uopste dobro.
                        Pod uslovom da prodje ovaj mec, a mislim da gubi danas.

                        Sent from my Z3 compact <3
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Podloga je savrsena.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Publika je htjela da eksplodira od radosti, ali je na kraju eksplodirala od tuge. Niko Federera ne mrzi kao Sofro.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                              Podloga je savrsena.
                              Za tvog pulena
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ni za njega, vidjeces protiv Vavrinke ili Novaka.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X