Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2015/16 OCTOBER/NOVEMBER

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Reise View Post
    Papi, Raptorsi i Bullsi su moj pik da ih dobiju. Ne vjerujem u Clipperse nesto.
    Delim isto mislenje...

    Comment


    • #62
      sigpic

      Comment


      • #63
        Sto Bullsi? Bas mi lose deluju s ovim novim sistemom. Butler verovatno moze odigrati najbolju odbranu na Stephu od svih igraca, ali pitanje je koliko ga i on moze usporiti. Prva postava sa Gasolom na centru, Miroticem i McBucketsom mi uopste ne deluje kao dobar matchup za GSW frontcourt. Stvarno ne verujem da mogu ici na kos vise s njima, a timska defanziva za sada izgleda smesno u poredjenju sa Thibodeauvom, sto je uostalom i bilo ocekivano. Ko zna, mozda ih stvarno i dobiju, ali mi uopste ne deluje realno, jos u Oaklandu.

        Comment


        • #64
          Vazda Bullsi zaustavljaju serije, nisu kvalitetni, ali imaju nesto.
          sigpic

          Comment


          • #65
            Originally posted by Reise View Post
            Vazda Bullsi zaustavljaju serije, nisu kvalitetni, ali imaju nesto.
            Prekinuli su onu Majamijevu od 25+ pobeda (ili koliko vec) i ne mogu da se setim sta je jos bilo ?
            sigpic

            Comment


            • #66
              Mislim da su ih na 27 zaustavili. Prosle sezone su isto Warriorse zaustavili na 16 cini mi se.

              EDIT: Evo sad vidjeh da su Warriorsima prosle sezone zaustavili 19 pobjeda zaredom na domacem terenu.
              Last edited by Reise; 13-11-15, 20:43.
              sigpic

              Comment


              • #67
                Ja tipujem na Kliperse, dobro su ih namucili prosle nedelje i u jednom trenutku se cinilo da Voriorsi ovo gube sem ako ne povezu par trojki sto se upravo u tom mecu desilo.Ako ne budu kompletni Klipersi, dobija to GS.

                Comment


                • #68
                  Bledsus, plodi li plodi...

                  Comment


                  • #69
                    Gledao ih sinoc, i ovo sto Pelikani igraju do sada, nevezano sto imaju katastrofalan skor, je jedna antikosarka, pravo olicenje, soliranje Davisa, zavrte neki pik, Anderson u "Dirk u pokusaju" modu, i to je to od maga Gentrya. Video ih u PO, video veci napredak Davisa, i nista. Bogami oni PO nece videti.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • #70
                      Ono kad Smart toliko izdominira Westbrook-a da ovaj ni ne zeli da ga pohvali. Opasan baki postao Marcus brat moj.

                      Last edited by colke995; 16-11-15, 13:26.
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        [VINE]iBttaEmBLvW[/VINE]

                        Obratiti paznju na vrlo specificnu prednju promenu, koji je jedan nas otac kosarke redovno praktikovao, i doktorirao. 15 godina kosarku igram, i nikad na ovakav nacin (gde telo ide u jednu stranu i sluzi kao finta, a lopta pri promeni u drugu) nisam mogao uspesno odraditi prednju promenu.

                        Inace, malo sam i zaboravio na Jabaria, i dalje mislim da moze mnogo i da nije dzabe bio 2. pik prosle godine, masivan je i ima snagu, a poprilicno agilan, uz to nije los suter uopste. U ovih par meceva vidim da ga Kidd gura na PF, mada u nekim setovima se on i Greek Freak rotiraju poprilicno. Mnogo gotivna ekipica Bucksi.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • #72
                          Sta radi brat sa rimama.
                          Vazda upotpuni ovaj top 10.
                          sigpic

                          Comment


                          • #73


                            Reakcija klupe, neprocenjiva.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • #74

                              Comment


                              • #75
                                Back to back pobede u gostima nad contenderima sa Zapada, ko je sledeci ?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X