Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @jovanovic_vera, naravno da nije neki vanserijski talenat da tako vuce konce i poigrava se sa svima, u pitanju je samo kontrolisanje svog tempa u skladu sa vozacem ispred da ne pobegne mnogo a da dva vozaca iza uspori... To je sve nema neke magije.

    A Honde ce uticati jer su sad pred kraj sezone dosta brzi i cini se jaci od Yamahe sto nije bio slucaj tokom veceg dela sezone. To je jedan razlog a drugi jer voze rastereceno (makar Pedrosa) dok se Yamahin dvojac bori za titulu... To je fino objasnio Srdjan u prenosu, Rossi ce biti zadovoljan 13. pozicijom ako je Lorenco 14 ili ispod i obrnuto, bas njih briga ako sutra Honde pobegnu na 1-2, oni se bore za 3. poziciju kao da je prva

    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • jovanovic_vera
      Dobro dosla na forum

      Comment


      • Bez uvrede Vera, ali evidentno je da si vrlo povrsno istrazila o cemu se radi. Obrazlozicu sutra, radim nocnu smenu u bolnici pa ne mogu mnogo da duzim sad.

        Ali glavna promasena poenta je to sto kazes da uvlaci Markeza u borbu za sampionat. Rosi radi upravo suprotno... Jer ili zaista veruje u to sto govori, ili vrsi javni pritisak na Markeza kako bi oci bile uprte u njega i da se ne igra sa ishodom sampionata, da moze da se obracuna sa Lorencom jedan na jedan, kako i treba da bude. Ili oba...

        Comment


        • I veceras vracamo sat unazad, zar ne? Da li su uzeli to u obzir kada su pravili semu programa?

          Comment


          • Trka je u 8, samo vrati sat na vreme I nema problema.

            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

            Comment


            • Ja sam ubedjen da je gubljenje vremena pokusaj uvlacenja Marqueza u bilo kakav psiholoski rat. Ne zato sto je on nedodirljiv, vec je nezreo. Nemozes ti izmanipulisati nekog ko nije dovoljno vremena proveo naokolo(kao Rossi npr) da to ima efekat. Jednom sam ga nazvao Divlje tele, sto u stvari i jeste. Mocan i mlad, ali...
              Nemoj da budemo naivni, nikada nisam verovao da je njegov apsolutni neprikosnoveni idol Rossi.
              Rossijev idol je njegov otac, Marquezov njegov. Jedan drugog postuju i to je to.
              Njih dvojica su imali carke, ali se sve zavrsavalo osmehom i pozdravima. Sada je prokljucalo, i konotacija je obrnuta.
              Rossi je u par navrata stavio do znanja svima na stazi da on po godinama jeste penzioner, ali po sposobnostima nije. Da li se tu i Marquez nasao, neznam.
              Da ga jeste cusnuo par puta, jeste. Da mu je udario par packi, jeste. Da mu je pokazao da kada ti nije perfektna sezona i imas puno problema, treba da budes prizeman i fokusiran a ne hirovit, jeste. E, sad, da li ga je to pecnulo, Marc zna?
              Da li pokusava da mu vrati, Marc zna.
              Rossi je shvatio, svidelo se to ili ne njemu ili bilo kome drugome, da izmedju titule i Valentina vise nestoji Lorenco ili Pedrosa, vec Marc Marquez. Batalite brojke i statistiku, kada odvezes toliko GP trka, tacno znas po govoru tela vozaca ispred tebe da li on ima tempo ili kalkulise. Valentino je primetio nesto i odreagovao je na to.
              I ja bih da sam on.
              Ovo sam napisao i pre Phillip Islanda a sada ga ponavljam, nema nista Marquez protiv Rossija, postuje ga sigurno, ali za Marqueza je poceo Sampionat 2016, a ovo sto se desava je pozivnica za sve pa i Rossija!
              sigpic
              No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

              Comment


              • Originally posted by Vibe View Post
                I veceras vracamo sat unazad, zar ne? Da li su uzeli to u obzir kada su pravili semu programa?
                To ne znam , ali znam da ćeš raditi sat vremena duže !
                PS . Je l ti plaćaju prekovremeno ?

                Comment


                • Prekovremeno je ovde davno ukinuto... Kao i sve ostalo van osnovne plate.

                  Ironicno ukinuo je upravo moj matori kad je bio generalni direktor. Maler

                  Comment


                  • Ovde očito ima jako malo kontrole čim malo uzavru strasti. Cele godine kolektivan negativan fokus prelazi sa Marqueza na Lorenza, tu i tamo na Pedrosu, Iannonea... Ima li tome kraja?!?

                    Uopšte neću da tupim i šiljim na temu Rossijevih komenatara o Marquezu i Lorenzu na prošloj trci, potpuno se gubi iz vida da je to samo mišljenje i nečije tumačenje jedne intrigantne situacije. Akcenat na TUMAČENJE! Kako Rossi ili bilo ko van Hondinog boksa i Bridgestonea može znati u kakvom su stanju bile Marquezove gume, da li je možda zbog toga usporavao ili je stvarno hteo da utiče na rezultat?!? Neko, samo neko neka mi objasni kako, stavljam objašenjenje u potpis i menjam religiju, moj novi bog postaje ta osoba...

                    Moje mišljenje - gde ima dima ima i vatre. I to je to, potpuno je promašena tema rasprave na forumu... Ovim potezom Rossi je bacio kosku svima, izbacio Lorenza iz fokusa medija, sad svi gledaju Marqueza i prate šta se dešava. Mislite da je to slučajno, mislite da on nije znao kako će javnost reagovati i koji će pritisak biti na Marquezu, sad kad ga svi gledaju? Ima ona stara - bolje sprečiti nego lečiti...

                    Više puta sam molio ostale Rossijeve navijače da ne padaju u vatru i da se suzdrže od tako odvratnih komentara prema vozačima. Očito nikog to nije zanimalo i sad umesto da imamo žučniju raspravu o tome što je rečeno prekjuče, imamo masovno međusobno ubeđivanje u to šta je istina šta nije, ko šta radi a ko ne radi, ko koga zašto zadržava, prati ili ne prati i slično... Svi sve znaju, šta se dešava u glavama vozača... Rossijevci moji, sram nas bilo na ovakvom ponašanju. Izdvojiću poseban slučaj...

                    Originally posted by Mladenovic
                    Posle ovakvih komentara, pametnije ti je bilo da si samo ostala da pratis forum a ne i da komentarises.
                    Mladenoviću, sram te i stid bilo na ovakvom komentaru. Bilo ko da je u pitanju, A KAMOLI PREMA ŽENSKOJ OSOBI! Suzdržao sam se da ti ne zveknem dovoljno kaznenih poena da dobiješ automatski ban... Sledeći put neću, a to važi i za sve ostale. Dovedite se u red inače ću da rešetam ko Walter po švabama! Vrlo sam ozbiljan, ovo je prevršilo svaku meru... Posle se čudimo što nema drugih komentatora i što ljudi samo pišu tipove u Kladionici.

                    Comment


                    • Originally posted by jovanovic_vera View Post
                      Veoma je zanimljiva Rossijeva izjava. Kakav bi vozac Marquez morao da bude da bi to sve bilo tacno. Morao bi da bude super super super vanserijski talenat da bi mogao tokom jedne trke da razmislja o tome da zadrzava 2 vozaca iza njega, a opet da ne dozvoli Jorgeu da mu puno odmakne da bi mogao posle da ga stigne. Ako je tako Marc se opasno poigrava sa svima, jer moze da radi sta god hoce, kad god hoce.
                      Rekao bih da je Rosijeva izjava samo odraz njegove frustracije. Na ostrvu je imao najbolji tempo sve do poslednjeg kruga, dakle bili su mu sva trojica na "dohvat ruke", a ipak je zavrsio poslednji! Znaci kad vec ne ide na stazi da probamo van staze! Mislim da je ovim sebi samo dodatno zakomplikovao situaciju... a i ne prilici mu ovo plakanje!
                      Marquez jeste klasa za sebe! I ako mu je motor poslozen onako kako zeli sposoban je da se poigrava sa svima i radi sta god hoce, u to nemoj da sumnjas.
                      S obzirom da ne navijas za Rosija ne znam koliko si iskreno ovde dobrodosla.... nadam se da ti stomak dobro vari!
                      https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

                      http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

                      Comment


                      • Nadam se da ćeš večeras pomoći bolesnima više nego inače .

                        Comment


                        • Smatram da je Gogi rekao suštinu svog ovog (nepotrebnog) raspravljanja. I budimo navijači, a ne pljuvači protivnika.
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Jer , Bad VIBE je zavladao na forumu .
                            Vera , dobrodošla .
                            Vanja , u pravu si za Mladenovića .

                            Comment


                            • Vib... Vajb !
                              Vib!---Vajb !
                              Vib ! ---Vajb !

                              Comment


                              • Nego bre, ja udarih u brbljanje...
                                Pa gde je mali krhki klinac sa hronicnim nedostatkom srece?
                                Da li ga je neko video skoro?
                                sigpic
                                No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                                Comment

                                Working...
                                X