Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Gledace te vi Iannoneov grafikon na kome pise, gas, gas, gas...
    sigpic
    No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

    Comment


    • #47
      Pitanje: Ako Markez vozi za Lorenca zasto ga je prestigao u poslednjem krugu???
      https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

      http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

      Comment


      • #48
        Odgovor: Markeza interesuju samo pobede, opste poznata stvar u MotoGP-u.

        Ako zaista postoji drugi cilj, sekundaran je.

        Comment


        • #49
          Ima skroz logike što Vibe govori, videćemo kako će se dalje situacija odvijati, neka najbolji pobedi
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • #50
            nije da markez radi za lorenca.....vise je u pitanju da li radi protiv rosija.....posto je ovaj sampionat izgubio zbog istog....ne bi vale izjavljivao da nema jake razloge za to..videcemo kako ce se odvijati sledeca trka....nadam se da nece biti istog scenarija....zato je takvih izjava i bilo...da se ne ponovi isto...

            Comment


            • #51
              Znaci, sam protiv svih spanskih ljigavaca na celu sa jadnikom Lorencom i divljakom Markezom. Ovo je sigurno najteza sezona u njegovoj karijeri, ali u nedelju Valentino stavlja tacku na ovu predstavu!

              Comment


              • #52
                Umesto da mu bude zahvalan sto je Horheu oduzeo ogrmnih 5 poena.....
                Dedi stvarno nije trebalo ovo plakanje, podseca me na Biaggia.
                https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

                http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

                Comment


                • #53
                  Pa sad ko place a ko je isao kod psihijatra ...

                  Comment


                  • #54
                    Malo me je razocarao Rossi svojom izjavom, koliko god da ona ima dvosmislen karakter. Cak i da je u pravu, sta on moze da uradi po tom pitanju. To je stvar licnog ponosa i odraza na kakve smicalice si spreman.
                    Ako je Marc spreman na tako nesportsko nadmetanje, onda sam sebi jamu kopa jer je to odraz slabosti.
                    Sa druge strane, ako je ipak Rossi posegao za pritiskom, nebi li sebi olaksao prolaz, onda je to njegova sramota.
                    Bas sam iznenadjen. Bio sam ubedjen da ce prvi Lorenco da zapocne sa optuzbama, on je barem poznat po tome.
                    Malo se pitam sad, jer je ovo put kako se postaje Svetski Sampion kada je ostra konkurencija?
                    Spletkarenjem?
                    Pa nije ovo preferans, gde je uvek neko+neko protiv tebe!
                    Ako je ovo moderan motoGp, jasno je zasto covek kao Dani Pedrosa nikada nece biti najbolji.
                    sigpic
                    No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                    Comment


                    • #55
                      ja ne vidim sta je rosi toliko lose uradio sem sto je izneo svoje misljenje....u svakom slucaju ako se nesto u motogp-u desava sto mi ne mozemo da uocimo na prvi pogled onda i treba neko da nas obavesti....covek je rekao svoje misljenje i objasnio zasto ...svako ko je posle toga pregledao trku uocio je ono o cemu rosi govori..e sad kako ko tumaci ....sve u svemu smatram da markez nije toliko nevin koliko izgleda....i tvrdim da vale ne bi tako nesto izjavio da bi stekao neku prednost....vec je izneo karte na sto da se zna sta se desava....ianone se isto slozio sa rosijem u vezi toga...tako da nije rosi jedini u toj prici....

                      Comment


                      • #56
                        Verujem da Rossi ne spletkari, bar ne mnogo, izneo je vrlo ostre optuzbe potkrepljene argumentima i podacima i da sve to nije na neki nacin ocigledno i verodostojno i da mu nije toliko zasmetalo, svakako da se ne bi upustao u ovako nesto u ovoj fazi karijere...

                        Da li Markez radi za Lorenca?
                        Apsolutno ne, verujem da radi blago protiv Rossija sto samim tim namece da vaga na Lorencovu stranu.

                        Da li Markez ima razloga da radi protiv Rossija?
                        Realno ima, kao prvo cvrsto verujem da MM puca na najvise domete i dostizanje Rossija u svim mogucim statistickim parametrima i svakako mu ne ide u prilog da Rossi povecava razliku a druga stvar su okolnosti ove sezone, pre svega trke u Argentini i Holandiji gde ga je Rossi oduvao i verovatno mu povredio sujetu.

                        Sto se tice prosle trke i pitanja zasto MM nije pustio Lorenca da pobedi ako vec “saradjuju”... Pobeda je pobeda, a tim potezom je ubio dve muve, nije njemu bitno da li ce uzeti 20 ili 25 poena u ovoj fazi sampionata ali pobeda je nesto posebno i svako ce naravno ici da pobedi ako moze, pritom je znao da ce Rossi u najboljem slucaju biti 3. a i to je dovoljno da izgubi nesto bodova u odnosu na rivala.




                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • #57
                          Igru je prvi poceo Lorenzo ako cemo realno, brzi sam od Valentina, brzi sam od Valentina, brzi sam od Valentina...

                          Comment


                          • #58
                            Lorenzo je govorio kako je najbrzi od svih, kad ono...
                            Marquez still beats Lorenzo by 0.116s, or 0.074s on adjusted time
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Iskreno navijam za Lorenca,ne znam sto trpate njega u kos kad je decko rekao da mu je markez na philip islandu bas pomogao i to u zadnjem krugu(smeh) . Inace ako neke stvari gledate realno Rossiju ne prilici da onoliko laprda sa izjavom za Markeza dok sa druge strane ti isti rossijevi navijaci napadaj ianonnea sto je i on ispao bezobrazan !!!! Najbolje neka svi parkiraju motore pa neka Rossi vozi sam !! Povraca mi se...

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Lorenzo_Va View Post
                                Iskreno navijam za Lorenca,ne znam sto trpate njega u kos kad je decko rekao da mu je markez na philip islandu bas pomogao i to u zadnjem krugu(smeh) . Inace ako neke stvari gledate realno Rossiju ne prilici da onoliko laprda sa izjavom za Markeza dok sa druge strane ti isti rossijevi navijaci napadaj ianonnea sto je i on ispao bezobrazan !!!! Najbolje neka svi parkiraju motore pa neka Rossi vozi sam !! Povraca mi se...
                                Da baš mu ne prilici slazem se, dok taj tvoj Lorenzo laprda citavu sezonu i ti sad dosao ovde pametovat , meni je iannone drag al ono baš kao vozac i svaka mu cast za onu trku , ako nekom trebaju da parkiraju motore onda je to Lorenzo , taj od pocetka sezone do sad samo laprda i sve mu smeta sto smo i vidili zadnjih par trka I meni se povraca od likova kao ti
                                Valentino Rossi #46

                                G.O.A.T

                                Comment

                                Working...
                                X