Announcement

Collapse
No announcement yet.

НБА Фантази 2015/2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste ja sam taj, sta treba?

    Comment


    • Da ti cestita na casnom porazu.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Lord Aleksa View Post
        Čestitke colketu na pobedi, ipak me dobio na kraju 5:4

        Ko je Wu Tang Clan?
        Hvala. Bilo je jako blizu Preziv bez pola ekipe nekako. Nastavk klanja sada protiv Bastie.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Reise View Post
          Da ti cestita na casnom porazu.
          Bice 9-0-0 za mene, videces.

          Comment


          • Ne uzimamo igrace koje je bolid dropovao, k?

            Comment


            • Ni Portis ne moze da se uzme?

              Kako sam pogodio sa Lee-em i McDermott-om. Sad da vidimo sta ce Donatas moci da pruzi.
              sigpic

              Comment


              • Ma ni Larkin. A imao bih prednost u odnosu na sve polufinaliste da biram prvi, sta cu kad sam normalan

                Ovi sto igraju utesne nek uzimaju slobodno sto se mene tice, to je vec zajebancija

                Comment


                • Dajem svoj drugi mejl da ga zamenim, a doticnog izbacite iz lige ASAP.Ako bude falilo sledece sezone, zovem ljude sa drugih foruma koji su zainteresovani za fantazi.

                  Comment


                  • Ja Sam svi dropovao
                    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                    Comment


                    • Mi mislili da je tvoja schauma.
                      sigpic

                      Comment


                      • Cestitke Reise, otres'o si ove moje mucenike. Len je bas bolestan pickup bio.

                        3peat u najavi?
                        Last edited by p4p1; 07-03-16, 01:07.

                        Comment


                        • Sta se desava ako ja i Bastia zavrsimo 4-4-1? Sta se onda gleda. Tipa fali mi jedna trica od Donatasa za prolaz. Pod uslovom da ne usere bacanja.
                          sigpic

                          Comment


                          • Mislim da se gleda ko je imao bolji skor u regularnoj sezoni. Nisam siguran.

                            Comment


                            • A jbg, prca me tu. Plus me dobio 5-4 u regularnoj. Pih, jedna trica i napravio bih bas dobar comeback.
                              sigpic

                              Comment


                              • Uf baš sam se zabrinuo, juče sam gledao kako me Steph usrao sa trojkama i svim čime je mogao, znao sam da će biti gusto. A u petak naveče sam vodio 8-1 ako se dobro sjećam, svaka čast tvom rosteru, bio si blizu velikog comebacka, ali evo vidim stavili su mene u finale.

                                Hajde da izguramo još ovo pa se nadam da mi nećete zamjeriti na ruki sezoni i ruki greškama, od sledeće ću znati kako stvari stoje i šta da se radi.

                                Comment

                                Working...
                                X