Announcement

Collapse
No announcement yet.

НБА Фантази 2015/2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja zaboravio za ovo a bio sam lepo poceo.

    Comment


    • Nije greska ovaj trejd sto vidite, ja sam trazio.
      sigpic

      Comment


      • Baš gledam maloprije, jako rizično, ali može se isplatiti... Ja lično ne bih imao hrabrosti za ovo.

        A evo na pomolu prvi poraz sezone. Žao mi je Reise, ipak mi nećeš ti uzeti nevinost
        Last edited by Bastia33; 04-01-16, 01:26.

        Comment


        • Ja ne igram vise ovo. ( Povreda me ubile, jbg )

          AKo hoce neko nekog igraca, a da se ostali ne ljute, saljite slobodno, ali prvo vidite ovdje s ostalima
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Debakl u najavi, nadam se da do kraja nedelje cu casno da izgubim i da cu uzeti 3-4 kategorije.

            Comment


            • Došao do drugog mesta na Istoku, samo Reise prejak na putu do vrha

              Evo ponudio sam trejd, da vidimo sada da li valja ostalima
              Last edited by Lord Aleksoni; 05-01-16, 14:25.

              Comment


              • Ovako, ja sam još jutros pitao Daleta za trejd Bayless-Mudiay.
                Mislim da je trejd i više nego korektan i da bi se ostali trebali složiti s njim.

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Debakl u najavi, nadam se da do kraja nedelje cu casno da izgubim i da cu uzeti 3-4 kategorije.
                  Dosta vise utakmica moji igraci imaju ove nedelje, ali ces bar tri kategorije uzet sigurno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Trejd gay-green (golden state)?
                    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                    Comment


                    • Trazi trejd Gay-Green, a trejduje Gaya za Duncana.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa to je ono kad gleda igrače samo po imenima pa mu ti trebaš objasniti ko kakve brojke ima...

                        Comment


                        • Dobro se ti nadjes da iskoristis to.
                          sigpic

                          Comment


                          • Stavili ste veto na dogovoren trejd između nas dvojice? Hoćemo sad na svaki trejd da stavljamo veto?

                            Ja sam njemu fino objasnio šta Duncan donosi u odnosu na Gaya i čovjek se složio. Donosi bolji procenat iz igre, imaju sličan procenat slobodnih bacanja i neće ti narušavati procenat za tri, a on u timu imaš i više nego dovoljno trojkaša tako da mu jedna trojka po utakmici na igra veliku ulogu a samo mu kvari %. Sa Timom dobija više skokova, daleko više asistencija i blokova, a nije da Rudy nešto previše krade lopte da je vrijedno spomena, posebno u odnosu na Duncana. Najveća razlika je u poenima, ali s obzirom šta sve Duncan donosi pored poena, mislim da je tih 8 poena u projesku zanemarivo. Napisao sam mu i to da je Duncan bio jedno vrijeme povrijeđen i da je rizičan, što je i sam mogao zaključiti, i opet je pristao na trejd i čak je on meni poslao ponudu, a dugo smo pregovarali i nudio sam mu u i razne druge kombinacije.

                            Napisao sam mu to isto kao i vama i on se složio, valjda je zaključio da ima dovoljno igrača koji će mu ubacivati poene pa će radije dati tih nekoliko poena za bolje procente, više skokova i asistencija.

                            Comment


                            • E sada nece niko vise da uradi trejd sta ste uradili do sada ste uradili od sada svi ce dobijaju veto
                              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                              Comment


                              • Hoće li se neko od ovih što su stavili veto oglasiti ili da ponavljamo trejd?

                                Comment

                                Working...
                                X