Announcement

Collapse
No announcement yet.

Shanghai 1000 / 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Konacno jos od finala US da protivnik nije skinuo gace u svlacionici. I opet je mogao Novak nesto ranije da ga slomi, ali nije. Pokazao je Tomic da Djokovic nije u bog-zna kakvoj formi. Bitno je da je uzeo prvi.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Tako je rusi mu slabu tacku sad Nole, glavu!!!

      Comment


      • Mora Tomik puno da radi, a ne lici mi da ima radnu etiku za nesto veliko

        Spoiler
        Moze sa Novakom da pokaze sve najbolje sto poseduje jer je Nole "povozit", ali ni mentalno on nema tu sampionsku crtu
        Last edited by jovan; 16-10-15, 12:37.
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • Nece gema vise uzeti
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Konacno jos od finala US da protivnik nije skinuo gace u svlacionici. I opet je mogao Novak nesto ranije da ga slomi, ali nije. Pokazao je Tomic da Djokovic nije u bog-zna kakvoj formi. Bitno je da je uzeo prvi.
            Od qf USO-a da budemo precizni

            Polufinale ce nam reci kako stoji s formom trenutno. Moj utisak je da je u padu nakon Pekinga, no sacekajmo.
            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

            Comment


            • Bas lep poen Tomica
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ne znam da li je u padu, vec ima drugaciji pristup, jer je u Pekingu bio maksimalno agresivan, ovdje nije.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Jeftina provokacija, Raonic je TOP 10 teniser, Kirios to nikad nece biti. Bold prediction znam, ali sam u pravu
                  Nije jeftina provokacija.

                  Tomic i Raonic su otprilike jednako visoki. Sto zna Tomic sa reketom a sto Raonic? Kako se krece Tomic a kako Raonic? I blizu su po godinama.

                  Kirgios je mnogo bolji i talentovaniji od Raonica. Zapravo nikad nisam shvatio zasto za Raonica ne kazes da je drvo?

                  Comment


                  • suvi talenat. najveci od novaka na ovamo ukljucujuci i ove mladje nahajpovane.. jbg. ali tek su mu 23, omladinac prakticno
                    pre nonsalantan na riternu
                    Last edited by cssr; 16-10-15, 12:40.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Nije jeftina provokacija.

                      Tomic i Raonic su otprilike jednako visoki. Sto zna Tomic sa reketom a sto Raonic? Kako se krece Tomic a kako Raonic? I blizu su po godinama.

                      Kirgios je mnogo bolji i talentovaniji od Raonica. Zapravo nikad nisam shvatio zasto za Raonica ne kazes da je drvo?
                      Isto su visoki, 195cm, Tomic, Raonic, Berdih, imaju istu visinu, a Raonic se krece kao da je minimum 10cm visi.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Meni je i Kirios isto drvo onda, ima servis i FH i bolje kretanje i voleje od Raonica, ali nikako nema servis na tom nivou, ni prvi ni drugi, a Rao sasvim lako rjesava sve FHom, Kirios mnogo vise promasuje. Tomik je nesto drugo, ali je Rao za njih ipak posebna kategorija jos uvijek, to su sve cinjenice. Tomik ima tri titule, Rao ih ima sedam. Talenat ne igra na kraju dana nista, Tomik je onaj kojeg gledas i uzivas u njegovom tenisu, vidjeli smo to danas, ali ako nesto ne promijeni sanjace samo Ranicevu karijeru.
                        sigpic

                        Comment


                        • Glava Tomikova slaba strana... meljiiii.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Isto su visoki, 195cm, Tomic, Raonic, Berdih, imaju istu visinu, a Raonic se krece kao da je minimum 10cm visi.
                            Al zato ima bolji servis kao da je viši pola metra od njih

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              Al zato ima bolji servis kao da je viši pola metra od njih
                              Oni servis mogu da dovedu na odlican nivo, on kretanje nikad nece dovesti na pristojan nivo
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Isto su visoki, 195cm, Tomic, Raonic, Berdih, imaju istu visinu, a Raonic se krece kao da je minimum 10cm visi.
                                Moram se ukljuciti u ovu diskusiju oko Raonica.
                                Secate se kad je, u nekom svom ludilu, Ljubicic izjavio da Novak igra jednolican i dosadan tenis.
                                Valjda je mislio da se treba ugledati na Raonicev raznovrsan i uzbudljiv.
                                Kakva glupost, majko mila.

                                Comment

                                Working...
                                X