Announcement

Collapse
No announcement yet.

Shanghai 1000 / 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar Tomić, ali Novak skoncentrisan i pravi brejk na 4:2 i sada servira

    Comment


    • Sjajan je Tomik, uzivanje ga je gledati. Novak igra na 30% kapaciteta za sad.
      sigpic

      Comment


      • Tomić igra baš dobro od starta, čini mi se da mu se baš igra i da uživa, Nole mora da bude maksimalno skoncenrisan, za sada nema pomoć prvog servisa.
        Evo odmah Tomić vraća brejk, 4:3 i on sada servira

        Comment


        • Uff baš dobar poen Tomića, sigurno poen meča za sada.
          Oličan je Tomić u razmenama.

          Comment


          • Osvojice ovo Nadal, gladan je, zeljan velikih pobjeda, titula, njegov put je tezak, trnovit, niko mu ne vjeruje u eventualnom mecu protiv Novaka, teski autsajder ali ce se na kraju radovati.

            Podsjeca me na



            Dok je Novak



            Teski favorit, previse samouvjeren, ne moze da izgubi. E pa Van Dam je pokazao da autsajder moze srusiti nedodirljivog.
            sigpic

            Comment


            • Šta je ovo, Bernard podigao lestvicu gemova ?

              Dobar meč?

              Comment


              • Strasan, Novak ne servira dobro ali Bernard gazi sa osnovne, za klasu jaci igrac i talenat od Kiriosa. Samo da ima malo spina u udarcima mogao bi biti bas veliki ukoliko bi se maksimalno posvetio. Vrhunski paket sve u svemu i tek su mu 22 godine.
                sigpic

                Comment


                • Vrhunski nivo tenisa Tomika, nadam se da ce ovako igrati u kontinuitetu naredne godine, ima mnogo toga u sebi. Ovaj prvi set mi toliko nesto lici na Novakove pocetke i one kultne meceve protiv Hjuita i Monfisa
                  sigpic

                  Comment


                  • Velika nervoza u Nolovoj igri, ne znam razlog-vazno da je sve dobro ispalo

                    Spoiler
                    Pusta statistuka
                    Last edited by jovan; 16-10-15, 12:22.
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Eeee ne dam ti set. Najbolji set u karijeri ali NE DAM.
                      Novak ;)

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Vrhunski nivo tenisa Tomika, nadam se da ce ovako igrati u kontinuitetu naredne godine, ima mnogo toga u sebi. Ovaj prvi set mi toliko nesto lici na Novakove pocetke i one kultne meceve protiv Hjuita i Monfisa
                        Resio je da ne igra IPTL i odbio 200 000$ da bi se spremio za narednu sezonu, tako da se mozda stvarno uozbiljio.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Uspeva Nole na mišiće da uzme prvi set u TB i pored odličnog Tomića!
                          Videćemo da li će Tomić nastaviti sa ovako dobrom igrom u drugom setu, možda i Noleta krene malo prvi servis, pa se pritisak više prebaci na Tomićeve servis gejmove.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Strasan, Novak ne servira dobro ali Bernard gazi sa osnovne, za klasu jaci igrac i talenat od Kiriosa. Samo da ima malo spina u udarcima mogao bi biti bas veliki ukoliko bi se maksimalno posvetio. Vrhunski paket sve u svemu i tek su mu 22 godine.
                            A dvije klase od Raonica.

                            Strasan Tomic.

                            Novak je pretrcao 40% vise od Bernarda.

                            Comment


                            • Jeftina provokacija, Raonic je TOP 10 teniser, Kirios to nikad nece biti. Bold prediction znam, ali sam u pravu
                              sigpic

                              Comment


                              • Trebao je Novaku jedan ovakav mec, da ga neko napokon testira. Fantastican prvi set Tomika, bacio je na Novaka sve sto je mogao, strasna barazna paljba sa osnovne.
                                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                                Comment

                                Working...
                                X