Announcement

Collapse
No announcement yet.

Shanghai 1000 / 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledaj ovog, pa šta ima Miloš da sveti Ljubičića

    Comment


    • Vladene,

      Ne volim aroganciju iako je sveprisutna.

      Ne volim je jer je neukusna ali jos vise jer se gotovo uvijek obije o glavu.

      Comment


      • Pa nije neukusna kad covjek daje nesto malo preko 3 gema po mecu u Kini ove godine, to je brutalna dominacija, vidjena jos samo od strane Nadala na sljaci. Ako se i obije u Sangaju velika stvar, ova sezona je zavrsena u Njujorku, sad je sve samo bonus.

        Dobar Nadal, Rao nije na potrebnom nivou iako ide ka tome. Ali mu je kosa super, bombonica. Fino zacesljana, cickovo ulje je tu, pravi holivudski glumac 50-ih. Lutka.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ne da nam NI da se malo kurcimo u sezoni kad imamo tri Slema, osam titula i 16 000 poena. Pa pusti nas covjece barem do kraja godine da buemo arogantni, vraticemo se opreznosti sledece godine


          Na ELO ljestvici. A ELO ne grijesi.
          A, to je bio onaj novouvedeni kriterium ko meri najboljeg ikad. Zaboravila sam na diskusiju ovde.
          Bravo Rafa, podigao nivo, ovo vec lici na nesto.

          Comment


          • Bravoo!
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Originally posted by MareLFC View Post
              Bravoo!
              Kako mu je podigao samoupouzdanje jedan izjednaceni set sa Novakom.

              Comment


              • Wawrinka trazio MTO, ima neki problem sa ramenom
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Dosta je bilo, vidimo se za par dana
                  Last edited by bojanaBG; 15-10-15, 13:18. Reason: vrejdanje igraca

                  Comment


                  • Definitivno je trebao da se nadje na fer plej listi. Cudi me da ga nema.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp
                      Uuu, mislim da je prskalica ovo jedva docekao.
                      haahahahahah prziteeeeeeelj

                      Originally posted by tenis View Post
                      Ovo govno uzima pauzu kad protivnik servira za ostanak. Uvijek mi se gadio, on i njegovi pristevi.
                      Opomena druze, pazi kako se izrazavas
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Originally posted by prskaj View Post
                        Opomena druze, pazi kako se izrazavas
                        Popio je vec ban
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Hm prskaj pokazao prvi put u zivotu milosrdje i to je opet bilo nedovoljno
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Hm prskaj pokazao prvi put u zivotu milosrdje i to je opet bilo nedovoljno
                            Nikada vise
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Kakav smor od meca u najavi na centralnom terenu.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Pobježe Roger

                                Comment

                                Working...
                                X