Announcement

Collapse
No announcement yet.

Russian Grand Prix

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Toro Rosso have rebuilt Carlo Sainz's crashed car with the original chassis, so he's eligible to start from 20th on the grid, not pitlane

    Comment


    • #17
      Nadam se da će ipak da se odluči da pauzira, nije ono bio naivan udes koliko sam video na snimcima...

      Comment


      • #18
        Pa ne zna zašto bi pauzirao, dobio je dozvolu od doktora, on je ok, rekao je da je ugruvan, ali Bože moj svaki je ugruvan posle incidenta, pa opet voze. Carlos je izjavio da se svima čini kako je to bilo nešto puno gore od onog što ustvari jeste jer je bio zaglavljen u kokpitu 10-ak minuta dok redari nisu došli do njega, radio veza nije radila pa je i to uticalo na cijelu situaciju.

        Ako su Bottasu zabranili u Australiji da vozi zbog bolova u leđima, a Carlosu juče pustili da vozi, to ti približno potvrđuje da je sa Carlosom sve ok.

        Comment


        • #19
          Kako god da odlu, neka mu je sa srećom...

          Comment


          • #20
            Ima linkova?

            Comment


            • #21
              To je to sto se sampionata tice,cestitke Hamiltonu na tituli.

              Kakav udes Grozana
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #22
                Damper otisao Rosbergu

                Comment


                • #23
                  Ovo je jedan od najsramotnijih prenosa u F1 ikada.
                  Razumijem ja da su Hamilton i Mercedes dominantni, ali da ih zbog toga ne vidimo 80% trke to je najjadnije što me matori pauk uradio.
                  Tek sada mi je drago što su njegovi miljenici (RBR) osuđeni da biraju između Renault-a, Honde i Zaubera

                  Comment


                  • #24
                    Auu kakva greska Kimija,mozda ce i dobiti kaznu zbog ovoga
                    Bravo za Pereza 3. mesto,dobra trka za njega
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #25
                      Pretera ga Kimi... Bravo za Checa, solidna strategija i najbolja moguća izvedba. Lewis proceduralno do još jedne pobede, Seb isto tako do još jednog podijuma i drugog mesta u šampionatu.

                      Ako Kimi dobije kaznu, a dobiće neku sigurno, Mečka osvaja konstruktorsku titulu...

                      Comment


                      • #26
                        Kimi zreo si za Manor!!!

                        Comment


                        • #27
                          Samo Vladimir Putin
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #28
                            RAIKKONEN: "Once I decided to try and pass him [Bottas] I couldn't pull back. I don't know if he saw me or not"

                            Comment


                            • #29
                              hmm

                              Originally posted by forum1nick View Post
                              Ovo je jedan od najsramotnijih prenosa u F1 ikada.
                              Razumijem ja da su Hamilton i Mercedes dominantni, ali da ih zbog toga ne vidimo 80% trke to je najjadnije što me matori pauk uradio.
                              Tek sada mi je drago što su njegovi miljenici (RBR) osuđeni da biraju između Renault-a, Honde i Zaubera
                              Nikako se ne bih složio da je sraman prenos,šta je zanimljivo gledati 80% trke F1 kako jedan bolid vozi sam?Ne mogu ni da zamislim sebe ispred ekrana da gledam ko malouman 2 h kako jedna formula odbrojava krugove do kraja...Prikazivani su najbitniji momenti i svaka čast na profesionalnosti... U kadru je uvek ono najzanimljivije a mercedesu ako fali minutaža u kadru neka podeli svoju tajnu sa još nekim timom i počasti nas sa stalnim borbama ili možda najbolje neka i drugi njihov bolid bude konkurentan kao Hamiltonov ;)
                              Da se razumemo svaka čast mercedesu ali neka nam prikaže preticanja i borbe za pozicije pa će biti u kadru.Ovako čak i oni na 15-om mestu su zanimljiviji od njih...
                              http://i.imgur.com/M5S4dhH.gifv

                              .

                              Comment


                              • #30
                                ^Znam ja da to možda nije najzanimljivije gledati, ali imali smo takvu eru i Šumahera i Vettela, pa smo gledali.
                                Nakon Rosbergovog odustajanja Mercedes zbirno nije bio minut u kadru.
                                Čak ni Rosbergovo odustajanje najvećim dijelom nije prikazano.
                                Nije očekivati cijelu trku da prati P1, Kao što je to bio slučaj sa nekim drugim, ali ne prikazati prvoplasiranog 30 posljednjih krugova je smiješno.
                                Naravno Bernie ih ovime sankcioniše i spušta cijenu njihovog reklamnog kapaciteta.

                                Comment

                                Working...
                                X