Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA World Cup Russia - Kvalifikacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by goku View Post
    Samo opušteno, dobiće Italijani wild card
    A ne bi me cudilo nesto da smisle za njih.

    Comment


    • Diskvalifikovaće neke afrikance jer im se šatro političari mešaju u fudbalski savez i eto žabara na SP

      Comment


      • Sky Italy: Giampiero Ventura resigns as Italy manager,sad nek mole Contea da se vrati,malo manje gori savez od naseg

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Sky Italy: Giampiero Ventura resigns as Italy manager,sad nek mole Contea da se vrati,malo manje gori savez od naseg
          Sa duplo losijom ekipom je stigao brat do QF EP i ispao na penale od Nemaca...On bi sa ovakovom ekipom kidao na SP.
          Ali neka, Darmian, Kandreva, Gabiadini, Parolo, Florenci na MC, i start meca na 3-5-2 je stvarno sramotno! Insinje u strasnoj formi ni minuta nije dobio...
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Sa duplo losijom ekipom je stigao brat do QF EP i ispao na penale od Nemaca...On bi sa ovakovom ekipom kidao na SP.
            Ali neka, Darmian, Kandreva, Gabiadini, Parolo, Florenci na MC, i start meca na 3-5-2 je stvarno sramotno! Insinje u strasnoj formi ni minuta nije dobio...
            Bas tako ,ne znam tacno sta je trazio, ta 3 uslova,da mu ispune i savez odbio,i zaposli ovog Hodzsona,strasno,eto im sad place ti jedan Bufon,place cela zemlja

            I taman kad je Italija krenula koliko toliko da se dize klupski,bas bzvz

            P.S.I Barzalji,Kjelini i,De rosi se zvanicno oprostili od rep
            Last edited by 61563; 13-11-17, 23:20.

            Comment


            • Jao cuj ga sad upravo na konfernciji ,e moj Ventura,usao u istoriju ali po losem

              “I have not resigned, because I haven’t spoken to the President yet. " Ventura

              Pokri se usima ,izvini naciji i sam daj ostavku,nemoj biti Wenger

              Comment


              • Originally posted by goku View Post
                Diskvalifikovaće neke afrikance jer im se šatro političari mešaju u fudbalski savez i eto žabara na SP
                Naravno da nece, nije to divlja FIBA pa da se pravi sprdnja od takmicenja. Nisu dovoljno dobri da budu medju 32 i ne idu na Svjetsko. Imaju za cetiri godine novu priliku i to je to.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Sad nemam protiv koga da navijam na Mundijalu, prvi put od kad pratim fudbal. Barem cemo Zlatana gledati na Mundijalu najvjerovatnije. Vise mi je krivo sto nema Robena nego Italijana, sramota sta oni igraju i koga su postavili za trenera.
                  E moj Vladane protiv kakvih si ti sve asova navijao za vreme svog zivota od kada pratis fudbal . I jos to otvoreno priznajes . Ajde da ti dam da ti je prvo svetsko bilo 94 USA - sve ovo pre toga bio si mnogo mali. I sada kreni da nabrajas od 94 pa na ovamo. Od Franka Barezija i Roberta Badja, Djuzepea Sinjorija, Djanljuke Paljuke, Paola Maldinija .... pa na dalje kroz ostala prvenstva da ne slazem igrace vise.
                  Nemci slave, sada nema ko da ih izbaci.
                  Ali kakva je ova italijanska repka (ako izuzmemo nekolicinu igraca) nije mi nesto ni zao. Jedino sto ostaje velika zal zbog Djanluidjija Bufona, koji karijeru nece zavrsiti na Svetskom Prvenstvu. E to je ono sto boli, kakva je to karijera - OGOMNA. A u poslednje dve sezone mogla biti jos veca - najveca, i sve propade - prvo u finalu LS, a sada i ovo. Jbg to je zivot.

                  I da Zlatan da ima trunku obraza rekao bi hvala lepo dovidjenja, ne igram na Svetskom. Samo sto naravno nema i sto ce ga naravno ovi robovi docekati rasirenih ruku.
                  A Svedjanima ipak svaka cast imali su zajebanu grupu, i to vrlo zajebano - zavrsili drugi - uz malo srece mogli su i prvi da budu u istoj, naleteli na Italijane i izbacili njih u barazu. E tu im se ta srece vratila. I vise nego zasluzeno idu na SP.

                  Originally posted by goku View Post
                  Samo opušteno, dobiće Italijani wild card
                  Cuti Gojko ne seri.
                  Last edited by Sandugp; 14-11-17, 01:30.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ko zna, mozda ce i odbiti, ali jedno je sigurno, njihov seletor i savez ce uraditi sve da im najbolji igrac u istoriji igra na Mundijalu

                    sigpic

                    Comment


                    • Ovo je bilo pretty awesome, vazda sam volio DDRa

                      sigpic

                      Comment


                      • Ja bih voleo da Zlatan ide. Znaci iz ugla gledaoca, je naravno mnogo bolje videti sto vise velikih igraca na jednom mestu. Da ne pricamo da bi Svedjani sa njim ipak bili jaci - na papiru (sto je vrlo bitno da se napomene "na papiru" da ne trosim tastaturu shvatate sta hocu da kazem).
                        Ali kao fudbaler koji nije skoro godinu dana odigrao zvanican mec, koji je u dobrim godinama, koji je reprezentaciji vec rekao dovidjenja, i koji (sto je najbitnije) u ovim kvalifikacijama nije odigrao ni minuta nema nikakvo pravo da trazi, ocekuje, nada se pozivu.
                        S tim sto kao veliki igrac, jedan od najboljih igraca Svedske u poslednjih 20 godina covek koji svakako moze puno toga da donese ovom timu (moze i da odnese ali necemo sada o tome) ima pravo da ocekuje poziv.
                        Videcemo sta ce biti...
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Ko zna, mozda ce i odbiti, ali jedno je sigurno, njihov seletor i savez ce uraditi sve da im najbolji igrac u istoriji igra na Mundijalu

                          Volim ga,ali daleko da je najbolji Svedski igrac u istoriji ,ne znam jel si cuo za trio Gre-No-LI,izdvojio bih Nordala,koji je i zvanicno najbolji igrac Svedske svih vremena i tesko ce ga ko nadmasiti,citajuci istoriju i price ljudi iz sveta fudbala.

                          A sto se mene tice,i generacija 1990-1994 je imala vrlo dobrih igraca ranga Zlatana,meni licno omiljeni Brolin

                          @Sandugp Brazil ce biti prvak sveta,pa samim tim i izbaciti Nemce pa i finalu ako treba,jes da su im Italijani slaba tacka,ali...a ne bih bas ni Spaniju tek tako otpisao,sto se tice izbacivanja,prilicno samouvereno od tebe,obicno ne dajes tako daleke prognoze

                          A dal ce Zlatko igrati,meni bi bilo zanimljivo ,i voleo bih,savez ga je po meni vec uvrstio, a ovo Zweden dosta govori,sad sve je do njega,ali stoji ovo sto Sandugp kaze mozda nije fer,neko ce da visi,a ni minutu odigrao,mada od Berga je bolji i 2 godine da nije igrao al to je druga stvar
                          Last edited by 61563; 14-11-17, 03:46.

                          Comment


                          • Sram bilo Venturu i Tavekija, sram ih bilo! Svaka cast Svedskoj na zasluzenom prolasku na SP, ali da jedna reprezentacija koja je 4 puta bila prvak sveta, koja je (da kazemo) druga najvaznija u fudbalu, jednostavno ne sme sebi da dozvoli da se ne plasira na SP, bez obzira na zreb, nedostatak srece ili koji god drugi izgovor moze da se izmisli. Prvo Ventura, koji je prosecan trener, nikada nije smeo da vodi reprezentaciju (za sta odgovornost snosi predsednik saveza Tavekio). Generalno losa igra u kvalifikacijama, los izbor tima u odlucujucem momentu, lose izmene... sve to dovodi do povecane mogucnosti za los rezultat, sto se na kraju i desilo. Nema posle "izvinite na rezultatu, ali igrali smo pozrtvovano i nismo imali srece". Ostace upamcen kao jedan od retkih selektora u istoriji koji nije odveo Italiju na SP. Koliko vidim mnogi vodeci reprezentativci su se vec povukli (Bufon ovo nije zasluzio), jos samo da se povuce covek koji licno snosi najvecu odgovornost, a to je Tavekio (bitno da je promenio logo reprezentacije, to mu je izgleda najvece dostignuce).
                            Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                            Comment


                            • Zweden... Kakav rolleyes.

                              Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Volim ga,ali daleko da je najbolji Svedski igrac u istoriji ,ne znam jel si cuo za trio Gre-No-LI,izdvojio bih Nordala,koji je i zvanicno najbolji igrac Svedske svih vremena i tesko ce ga ko nadmasiti,citajuci istoriju i price ljudi iz sveta fudbala.

                                A sto se mene tice,i generacija 1990-1994 je imala vrlo dobrih igraca ranga Zlatana,meni licno omiljeni Brolin

                                @Sandugp Brazil ce biti prvak sveta,pa samim tim i izbaciti Nemce pa i finalu ako treba,jes da su im Italijani slaba tacka,ali...a ne bih bas ni Spaniju tek tako otpisao,sto se tice izbacivanja,prilicno samouvereno od tebe,obicno ne dajes tako daleke prognoze

                                A dal ce Zlatko igrati,meni bi bilo zanimljivo ,i voleo bih,savez ga je po meni vec uvrstio, a ovo Zweden dosta govori,sad sve je do njega,ali stoji ovo sto Sandugp kaze mozda nije fer,neko ce da visi,a ni minutu odigrao,mada od Berga je bolji i 2 godine da nije igrao al to je druga stvar
                                A to Vladan voli mnogo Zlatana pa nije bas najobjektivniji.
                                Interesantno je kako si vec video Brazilce na krovu sveta. Nije nerealno i niti malo subjektivno, ali ipak je to takmicenje u ekipnom reprezentativnom sportu sa ubedljivo najjacom konkurencijom u odnosu na svako drugo takmicenje svakog drugog sporta (do skoro je Evropsko prvenstvo u fudbalu nosilo taj epitet, dok ga nisu prosirili pa sada imamo razne Albanije i slicne kao ucesnike i automatski gubimo na kvalitetu na ustrb kvantiteta); pa je samim tim ipak nezahvalno prognozirati tako nesto.
                                Po imenima i kvalitetu igraca na svim pozicijama jesu u krugu najuzih favorita. Mozda uz Nemce i najizbalansiranija i najpopunjenija na svim pozicijama reprezentacija.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X