Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA World Cup Russia - Kvalifikacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Perisic je bog.

    Comment


    • Ovo je haos kako Hrvati igraju, ne moze ljepse na reprezentativnom nivou
      sigpic

      Comment


      • Luka Modric, sve čestitke, ovaj tim je apsolutno tim za 32 ekipe U Rusiji a i za mnogo vise.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ovo je haos kako Hrvati igraju, ne moze ljepse na reprezentativnom nivou
          Dok ih ne dovati Meksiko ili neka slična ekipa koja će ih tempom razvaliti.

          Comment


          • Italy XI vs Sweden: Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Darmian, Verratti, De Rossi, Parolo, Candreva; Belotti, Immobile

            Forza Italia

            Comment


            • Gledaj lika, on Edera ubacuje

              Dosta sreće za Šveđane. I kod gola, a pogotovo što je Berg i dalje na terenu. Mada su generalno bolji večeras

              Comment


              • Jesu bolji Svedi vcr,mada i dalje mislim da prolazi Italija,a ja mislim da nije napad problem kod Italijana,sredina ne postoji ,nijedan znalac od Pirla

                Comment


                • Sramni Ventura, nikakav trener. Konte bi sa ovim timom posprdao Svedsku i verujem da bi stigao bar do QF SP-a. Bonuci je u teskom kanalu, decko ne zna gde tera trenutno, kakve su ono lopte sto pokusava da salje.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Maroko na SP, napokon mi se zelja ispunila.
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Sjeverni Irci se najzad probudili.
                      Da li i kasno?

                      Comment


                      • Kakvi su ovo ludaci

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Strasan tempo utakmice

                          Comment


                          • Dobar tempo,napeto ,vec i 3 zuta,moraju Italijani da umuljaju nekako do 1pol,ako mislle da rese ovo bez produzetka,
                            sigpic

                            Comment


                            • Al su stegli Italijani jbte. Ne stiže odbrana Šveđana da odmori ni na 10 sek. Moraju ga umuljati.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Stegli ali dzabe,kad ti svi napadi idu preko Candreve i ponekad Darmiana,nije se tesko odbraniti,nek daju jedan pa makar i na penale prosli

                                Svrhu Gabiadinija ne vidim bas,niti je u formi niti je igrao do sad,mora ili Insinje ili Beloti sto pre na teren,pogotovo sto na sredini ne postoji neki Pirlo

                                Comment

                                Working...
                                X