Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA World Cup Russia - Kvalifikacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva kradja na utakmici Panama-Kostarika, pa ovo nema nigde. Kod izjednacujuceg gola Paname lopta ne samo sto nije presla liniju nego je lik loptu gurao rukom.

    Comment


    • Haha kakva utakmica
      A realno bio je penal nad igracem koji je igrao rukom kod gola za 1:1.
      Da nije dobio po nozi, mislim da bi lako dao gol.

      Comment


      • Sve je ovo normalno! Sta se cudite??

        Comment


        • Greota bi bilo da Messi ne ide na SP...Kakva doktorska partija nocas, bukvalno je sam igrao...Sad da je pameti da angazuju nekog strucnjaka da bar malo poslozi ekipu da covek ima s kim da igra, a nije da nemaju kvalitetnih pojedinaca...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Ameri dok nisu imali razvijenu ligu i igrali uglavnom njihovi igraci su bili bas solidna reprezentacija, uvek ucestvovali na SP i pruzali dobre partije. Kako su poceli ulazu milijarede i dovode penzionere iz Evrope tako su propali reprezentativno, a kulminacija je ovo sinoc gde izgubise od poslednje ekipe na tabeli i ispadose.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Vlax View Post
                Ameri dok nisu imali razvijenu ligu i igrali uglavnom njihovi igraci su bili bas solidna reprezentacija, uvek ucestvovali na SP i pruzali dobre partije. Kako su poceli ulazu milijarede i dovode penzionere iz Evrope tako su propali reprezentativno, a kulminacija je ovo sinoc gde izgubise od poslednje ekipe na tabeli i ispadose.
                USA ima mozda i najbolje igrace koje je ikad imala,ali su doveli coveka koga je pregazilo vreme jos odavno Arenu,i njegov stav oko nekoriscenja novih tehnologija i stav da vise voli da fura amere iz USA,a manje evropske amere da tako kazem,totalno suprotno od Klinsmana koji je po meni odlicno radio,ali je Arena imao ogromnu logistiku u njihovom savezu sacekao malo losiji start i iskoristio to da se smeni Klinsmana,Americki Bata Djora

                Godinama unazad vodio je LA Galaksi tim sa najvecim budzetom do ovo sezone i nista nije osvoji vec duze vreme,covek zivi u ranim 2000-tim tj uopste ne zeli da se unapredjuje
                Last edited by 61563; 11-10-17, 23:03.

                Comment


                • Nije na Mourinhovom nivou, ali ipak mislim da ga kritikujes vise nego sto zasluzuje, narocito zbog toga sto govoris da je Klinsmann radio dobar posao, te pravis tu paralelu .

                  Ok, ovo je fijasko, bruka, katastrofa sto nisu usli na SP, ali sjeti se Fiksni, kako su usli na SP 2014. dok ih je taj Klinsmann trenirao ( za koga ti kazes da je dobro radio posao ) . Meksiko daje gol za izjednacenje protiv Paname cini mi se u 95. 96. minuti i s tim golom Amerikanci odlaze na SP. Narednih 10 dana samo pisu : Nasa braca Meksikanci, uvijek tu jedni za druge itd. Nijemac je imao tu srecu, Bruce sinoc nazalost nije, a ne bih rekao da je Klinsmann zasluzio vise od njega .

                  Klinsmann mi je postao totalno antipatican onim nepozivanjem Donovana na SP 2014., kad je Arena rekao onu cuvenu recenicu: "Ako imamo 23 igraca bolja od Landona Donovana, onda osvajamo SP bez ikakvih problema . "

                  A ovo za Arenu i Galaxy se posebno moze prokomentarisati, jer pogledaj gdje su otkako je on otisao, daleko najgori tim u MLS-u, doslovno ekipa za popravljanje gol razlike, mislim da su 15ak utakmica bez pobjede u nizu imali, a dok je Bruce bio tu malo-malo pa sampioni .

                  Kritike su opravdane, jer opet ponavljam ovo jeste sramota, ali sam se morao umijesati zbog ovog dijela da je njega pregazilo vrijeme, a da je Jurgen radio dobar posao .

                  I da, Bruce je uzeo i Gold cup iz prvog pokusaja, Klinsmann nikako ( mada je Areni ruku na srce bilo dosta lakse, jer su Meksikanci dosli s B timom )
                  Last edited by Dale; 11-10-17, 23:32.
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Meni je zao amera i cilea. Za amere je srvarno bruka da ispadnu u ovoj konkurenciji. Mada ne mogu da verujem da su i cileanci sebi ovo dozvolili. Steta jer su i jedni i drugi kvaltetniji i od paname i od hondurasa, perua, australije, a boga mi i od srbije...

                    Comment


                    • Originally posted by Dale View Post
                      Nije na Mourinhovom nivou, ali ipak mislim da ga kritikujes vise nego sto zasluzuje, narocito zbog toga sto govoris da je Klinsmann radio dobar posao, te pravis tu paralelu .

                      Ok, ovo je fijasko, bruka, katastrofa sto nisu usli na SP, ali sjeti se Fiksni, kako su usli na SP 2014. dok ih je taj Klinsmann trenirao ( za koga ti kazes da je dobro radio posao ) . Meksiko daje gol za izjednacenje protiv Paname cini mi se u 95. 96. minuti i s tim golom Amerikanci odlaze na SP. Narednih 10 dana samo pisu : Nasa braca Meksikanci, uvijek tu jedni za druge itd. Nijemac je imao tu srecu, Bruce sinoc nazalost nije, a ne bih rekao da je Klinsmann zasluzio vise od njega .

                      Klinsmann mi je postao totalno antipatican onim nepozivanjem Donovana na SP 2014., kad je Arena rekao onu cuvenu recenicu: "Ako imamo 23 igraca bolja od Landona Donovana, onda osvajamo SP bez ikakvih problema . "

                      A ovo za Arenu i Galaxy se posebno moze prokomentarisati, jer pogledaj gdje su otkako je on otisao, daleko najgori tim u MLS-u, doslovno ekipa za popravljanje gol razlike, mislim da su 15ak utakmica bez pobjede u nizu imali, a dok je Bruce bio tu malo-malo pa sampioni .

                      Kritike su opravdane, jer opet ponavljam ovo jeste sramota, ali sam se morao umijesati zbog ovog dijela da je njega pregazilo vrijeme, a da je Jurgen radio dobar posao .

                      I da, Bruce je uzeo i Gold cup iz prvog pokusaja, Klinsmann nikako ( mada je Areni ruku na srce bilo dosta lakse, jer su Meksikanci dosli s B timom )
                      Pazi ja sam Brusa cenio pre jedno 15g,ali sad mislim da ga je pregazilo vreme,onako kako sam napisao,ko sto mi je Kapelo bio omiljen trener,ali posle WC2010 trebao je da se povuce,sve ima svoje vreme a on je otisao u Rusiju,al dobro shvatio na vreme ovo sad sto muze Kineze ne racunam

                      E sad ne znam za koje kvale za SP 2014 pricas USA ubedljivo zavrsio kao prvi a Meksiko se provukao(USA je njih pogurao sa dva gola pri kraju) kao 4 a posle kroz baraz,a posle na istom svetskom,prosao grupu u kojoj su bili Nemci,Portugal i Gana i posle ispao od Belgije na produzetke,takodje mislim da je i 2006 dok je vodio Nemce najvise namucio u SF Italijane i ispao od majstora Del Pjera,to po meni nisu neuspesi(a preuzeo nemce posle debakla na euro 2004 gde grupu nisu prosli i prakticno postavio temelje za buduce uspehe nemaca),i licno kad sam gledao USA pod njim i sad imao si igru a ovde imas mucenje...ne znam..

                      A oko Galaksija da do ove godine tim sa njavecim budzetom i najboljim igracima vec deceniju uzimao je titule al trebao bar 8 od 10 da uzme to je do ove godine bilo ko da vodis Zvezdu ili Partizan u nasoj ligi i osvojis 2 titule u 5 sezona a ostalo pokupe Vosa,Cuka...kako je on otisao znatno smanjen budzet zvezde otisle i skroz promenjena filozofija ,mislim da je od zvezda ostao jos samo Dos Santos

                      Ne znam ovo je samo moje misljenje da je on odavno trebao u penziju,ali ima ogromnu podrsku za ranije zasluge i korenje koje je pustio u savezu

                      O Gold kupu si sve rekao realno Meksiko je tamo najbolji kad igra full zato i veci uspeh u kvalam za WC2014 ide Klinsiju po meni,ove kvale krenuo lose al sam ubedjen da bi on izgurao i prosao ,al Arena ga oterao


                      I da dodam ovo za LA Galaksi posto volim dosta te USA sportove pa i MLS gledam,oni su majstori posle Arene zaposlili Sigija Smida,koji je inace prosle sezone na pola dobio otkaza u jednom od najjacih timova u ligi Sijetlu,ukanalio ih je na dno ko sto i sad radi sa LA,dosao novi trener u Sijetl i uzeo titulu,i ove godine po meni imaju dobru sansu da odbrane,na zapadu su mi uz Portland najjaci,a na istoku ce biti zanimljivo Toronto mi je malo iznad svih,ali Atlanta ima timcinu,Cikago je malo pao ali su odlicni,a i NYRB ne bi otpisao
                      Last edited by 61563; 12-10-17, 00:33.

                      Comment


                      • I za kraj USA Bata Djora,dosao unazadio, i podneo ostavku

                        Comment


                        • Svajcarska - Sjeverna Irska
                          Hrvatska - Grcka
                          Danska - Republika Irska
                          Svedska - Italija
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Svajcarska - Sjeverna Irska
                            Hrvatska - Grcka
                            Danska - Republika Irska
                            Svedska - Italija
                            Dalje idu po mom misljenju, Svajcarska,Hrvatska,Danska,Italija

                            Comment


                            • To su i realno favoriti ali imam osecaj da ce bar jedna reprezntacija da kiksne, samo bih voleo da to ne budu Italijani.

                              Comment


                              • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                                To su i realno favoriti ali imam osecaj da ce bar jedna reprezntacija da kiksne, samo bih voleo da to ne budu Italijani.
                                Slazem se i ja ne bih voleo Iatlijani,posto za njih navijam ,mada mislim da Brazil osvaja.

                                Inace Italija je odlucila da doceka Svedsku na San Siru/Duzepe Meaci

                                Licno mislim da nece niko da kiksne od favorita a voleo bih Hrvati ako mora neko

                                Comment

                                Working...
                                X