Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA World Cup Russia - Kvalifikacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danska na koga god da naleti moze da ispadne. I jedni i drugi Ircu su tvrda ekipa a Danska ipak nema tu klasu da ih rutinira, Grci sa antifudbalom takodje spadaju u dosta disciplinovaniju ekipu od Danske dok je Svedska po meni kvalitetnija ekipa..

    Italijani ce proci bilo koga, Portugalci znaju da igraju baraz kao i Hrvati.

    Svajcarskoj moze da se desi da ispadne ali su zaista pokazali fenomenalnu igru tako da ne verujem da ce ih dobiti Portugal.

    Italija i Hrvatska rutinski, Portugal 90% a Danska ne verujem.
    Last edited by Chiwwi; 10-10-17, 16:36.

    Comment


    • Originally posted by Chiwwi View Post
      Danska na koga god da naleti moze da ispadne. I jedni i drugi Ircu su tvrda ekipa a Danska ipak nema tu klasu da ih rutinira, Grci sa antifudbalom takodje spadaju u dosta disciplinovaniju ekipu od Danske dok je Svedska po meni kvalitetnija ekipa..

      Italijani ce proci bilo koga, Portugalci znaju da igraju baraz kao i Hrvati.

      Svajcarskoj moze da se desi da ispadne ali su zaista pokazali fenomenalnu igru tako da ne verujem da ce ih dobiti Portugal.

      Italija i Hrvatska rutinski, Portugal 90% a Danska ne verujem.
      Moje misljenje je da bi Danci kidali samo Svedjanima,a licno mislim da su i od njih kvaliteniji,Irci i jedni i drugi su tuga ne mogu oni nista Dancima,jedino bi Grci mogli nesto sa svojom autobus filozofijom da idu na neke penale al ako prime gol od ovih jaci to je kraj ,beskrajno nekreativna ekipa sa odlicno organizovanom odbranom,licno sumnja da biloko od nenosioca ima neke sanse

      Comment


      • Losa je Danska,ostavili su bas los utisak na mene.Imali su onu jednu pobjedu kod kuce protiv Poljaka kad su odigrali odlicno sve ostalo je bezveze odigrano.Jedino je mozda S.Irska gora od njih od svih ekipa u barazu.

        Comment


        • Portugal je u poslednje 2 godine postao jedna od najtakmicarskijih reprezentacija na svetu,podsecaju na stare dobre Italijane.

          Sve imaju, tehniku,taktiku a sve u sluzbi rezultata koji je na prvom mestu,nema vise umiranja u lepoti ko nekada i ispadanja.Bice pakleno tesko svima na WC da ih izbaci sa prvenstva

          Comment


          • Toliko želim da gledam Ekvador i Argentinu večeras, ali nema teoretske šanse da "doguram" budan do pola 2.
            sigpic

            Comment


            • Australija u finalnom doigravanju , pobeda nakon produzetaka od 2-1 nad zilavim Sirijcima, oba gola veteran Kejhil. Čekaju Panamu, Honduras ili Sad.

              Comment


              • A sa kim igra baraz petoplasirani iz Juzne Amerike?

                Comment


                • Originally posted by Vlax View Post
                  A sa kim igra baraz petoplasirani iz Juzne Amerike?
                  Sa Novim Zelandom

                  A Panama vrv iz CONCACAFA,treba samo da dobiju nezainteresovanu Costa Riku,i po meni bice favoriti protiv Australije
                  Last edited by 61563; 10-10-17, 22:09.

                  Comment


                  • Sampaoli opet bez Dibale haha igra 3-4-3 doktor. Ajde Ekvadorci rjesite ovu bruku kako god znate

                    Comment


                    • Jbs svadju oko foruma, ajde sad da pratimo ovu ludnicu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Kako sve ispratiti

                        Comment


                        • Argentina prima gol u 1 minuti.

                          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                          Comment


                          • Urugvaju treba bar bod a krenuli kao da jure razliku. Jbt kakav start Argentine.

                            Comment


                            • Hahaha kakva ludnica, udri brate Sampaoli, koji seks,evo ga Leo


                              Zasto Neymar igra, povrijedice nogice u nebitnoj utakmici.
                              Last edited by Mrkela; 11-10-17, 00:44.

                              Comment


                              • Da ljube stopala Mesiju

                                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X