Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA World Cup Russia - Kvalifikacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    I vise nego izvesno je da ce ga Siti juriti u januaru i dosta lakse ce ih Arsenal odjebati ukoliko Cile ne izbori SP.Zasto to kazem?Zato sto kada pogledas siru sliku, borba za titulu iz Sitijevog ugla je svake godine dok se SP igra svake cetvrte.To ie kljucan tas na vagi koji bi mogao da prelomi kada ce da se desi njego prelazak u drugi klub i kako ce da se resi cela situacija.Ukoliko ga Cile izduva, smatram da ce ga Arsenal zadrzati pa makar odseo na tribinama do kraja sezone, on nece da igra SP jer se Cile nije plasirao a Arsenal nece na taj nacin da pojaca Siti dok god je ugovor na snazi.Ovako ma sta god neki mislili, smatram da bi Arsenal ipak mogao da izadje u susret Sancezu i da ga pusti u Siti ukoliko Cile izbori SP.
    Tri puta citam ovaj Maricev post ali i dalje ne kapiram kakve veze ima jedno sa drugim

    Comment


    • Originally posted by Princoni View Post
      Tri puta citam ovaj Maricev post ali i dalje ne kapiram kakve veze ima jedno sa drugim
      Mora tu nešto postojati, nastavi sa iščitavanjem, šta drugo da ti kažem.[emoji4]

      Comment


      • Arsenal se nada da ce Sances da nabije cenu igrama na SP, pa da uzme velike pare od Sitija.

        Comment


        • Roberto idiote!!!

          Roma midfielder Radja Nainggolan admits “I risk missing the World Cup” after a spat with Belgium Coach Roberto Martinez.

          The Giallorossi man was left out of the last squad, and with the Red Devils already qualified for Russia, he knows he may not be there.

          “He told me I wasn’t called-up because of a drop in concentration,” Nainggolan explained to vtm.be.

          “I honestly don’t know what he wanted to tell me but he didn’t speak to me personally. Then he added as a reason that I’d been one minute late for a team meeting.

          “Risking missing the World Cup for that is absurd. I’d like to see if the same thing would happen to [Eden] Hazard…

          “I respect his decision, but I’m not going to make the first move to talk again, he has to do it.

          “I don’t think I’ve done anything wrong. I want to be important for the national team and I think I can do that, but I’m afraid I’ll lose out on the World Cup again.”
          Last edited by Rossonero; 12-09-17, 10:56.

          Comment


          • Ovi Englezi nikad nista posebno,a sad po sastavu jos kilavije mi izgledaju,klupa prvenstveno,OX u prvih

            Inace kakav gol Rudija
            sigpic

            Comment


            • maltezanin da sa jos vece udaljenosti. jebo mi pas mater kad sam stavio pare na raspale crnogorce. bar da je na cg nego x poluvreme. nisu presli centar, ideje bez, jovetic izasao. cao zdravo

              Comment


              • Prebitna utakmica za Gaučose. Nadam se rutinskoj pobedi, pa onda u poslednjem kolu da se obezbedi siguran plasman na SP.

                Comment


                • Originally posted by Победа View Post
                  Prebitna utakmica za Gaučose. Nadam se rutinskoj pobedi, pa onda u poslednjem kolu da se obezbedi siguran plasman na SP.
                  Bitna je i za Peruance,ocekujem tucu.

                  Skotska-Slovacka strasna utakmica.Dobise Skoti jedva sa igracem vise 60minuta,ali morace da pobede u Sloveniji,posto Slovaci cekaju Maltu i imaju bolju gol razliku od Skota

                  Comment


                  • Crnogorci posle vecerasnjeg poraza nemaju ni teoretske sanse za drugo mesto?
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Crnogorci posle vecerasnjeg poraza nemaju ni teoretske sanse za drugo mesto?
                      Imaju ako Danska izgubi kuci od Rumunije,a oni dobiju Poljsku u Poljskoj tako da 99% nemaju sansu za baraz

                      Comment


                      • Svaka nam cast,sa ovakvom ekipom skupit 16 bodova je umjetnost.Bice bolje u buducnosti ako povecaju broj ucesnika na svijetsko na jedno 60 ekipa.

                        Comment


                        • Urugvaj dosao da uzme bod u Veneculu,koji ga vodi na WC ,tako i igraju a ako slucajno daju gol jos bolje,dosadan mec

                          Comment


                          • Ajmo Mesi, nosi to da me oraspolozis maloo posle Danaca...

                            Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                            Comment


                            • Dobar Peru,mada bi mogao malo i da napadne ima prostora da se ugrozi gol Argentine

                              Comment


                              • Sta dobar... Previse ostavljaju oni prostora i nazad, ovo Argentinci moraju rjesavat.
                                Mesi losiji malo, ali sta reci za Anhela di Glupana i Benedeta, e majko moja. Daj toga Ikardija i Dibalu svega ti ovo se ne moze gledat.

                                Ima je prostora Mesi fino izmedju linija ovu utakmicu za razliku od ostalih al nije skroz nastimovan. Jos 45 minuta da se ovo dobije...

                                Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X