Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA World Cup Russia - Kvalifikacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali Gudelj ne je*e zivu silu, opali po lopti cim stigne.

    Comment


    • Bernadeski.. Sprda se covek.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Celu utakmicu nisu normalan centarsut uboli.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Ček zašto je ranije sviran kraj?


          Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

          Comment


          • Sudija ladno odsvira kraj 30 sekundi ranije.

            U sustini dobro je kako je moglo biti ali smo ovo morali dobiti danas.
            sigpic

            Comment


            • Jer je sudija mentol.

              Status kvo posle ovog kola..

              Comment


              • Da zahvalimo Austriji što su odigrali nerešeno, sada smo na po 12 bodova ali hej i dalje smo neporaženi

                Comment


                • Velšani su najveća fluke ekipa u novijoj istoriji fudbala - ali su sjebani ovim remijem - dok su naši jednostavno nedovoljno dobri da preuzmu kontrolu u grupi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ako je glavni segment igre centaršutevi, lepo da odvoje ceo trening i da vežbaju. 500 centaršuteva po treningu.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Ako je glavni segment igre centaršutevi, lepo da odvoje ceo trening i da vežbaju. 500 centaršuteva po treningu.
                      Malo je

                      Comment


                      • A sta ocekivati kad igramo sa 5 odbrambena igraca i 2 zadnja vezna? Mora to ofanzivnije, preci na 4-2-3-1 i imati neku ofanzivu. Stojkovic kriminalan kod onog faula, ali posle izvadio siguran gol, steta sto nismo dobili ali sta je tu je. Moramo dobiti Gruziju i Moldaviju kuci, a sa Irskom i Austrijom izvuci X kako znamo i umemo.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Nije los scenario za nas. Irci gostuju Gruziji(potencijalna mina) a mi docekujemo Moldaviju. Vels docekuje Austriju. Bilo bi dobro da Vels dobije Austriju jer ce nam trebati da ostanu u igri jer Irska gostuje u Velsu zadnje kolo i ujedno izbace Austriju kojoj dolazimo na noge. X u Dablinu bi trebalo da nas odvede direktno u Rusiju ali treba ga i zaraditi(disciplinovanom i ozbiljnom odbranom) protiv Iraca. I da, Musline ako citas ovo reci tvojim igracima da nije sramota izbaciti loptu u aut. Dosta je vise, previse puta je nebo bilo na nasoj strani. Katastrofalno nonsalantno ponasanje odbrane, neprofesionalno i neukusno!!!!

                          Comment


                          • Ja cekam da se Ljajic vrati u reprezentaciju. Zbog cega ga Muslin ignorise? On je igrac koji pravi razliku i imali bi masu jaci napad.

                            A Stojkovic se cesto pominje i mislim da se pretjeruje. Slazem se da nekad ima nekih nelogicnih poteza ali Boze moj i najbolji golmani na svijetu prave kikseve kakvih se niko nadao ne bi. A realno Stojkovic je najmanji problem, zapravo uopste nije ni problem.

                            Comment


                            • Samo jako, Rusija nas ceka.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment




                              • Koliko prevara na jednom mestu

                                Comment

                                Working...
                                X