Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA World Cup Russia - Kvalifikacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Škoti su na nivou zonske lige a ni južniji pirgavci nisu značajno bolji.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Ivan_pg View Post
      3:0 Za Jermeniju,mozda i 4:0
      Tumba je veliki taktičar i može izvući bod protiv SSSR giganta.

      Comment


      • Gle Kristof Daum selektor Rumunije. Mogo je komotno zvati Mutua u repku, brata po nozdrvi.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Sprda se Tulumba sa Mikijem
          sigpic

          Comment


          • Preokrece ovo Jermenija,sve je isto kao u prvom mecu,a i junska tradicija je protiv nas,steta.

            Comment


            • Dominacija Jovetica, haos golovi, ali poslednji brutalan bas

              Kazahstan vrlo bitan i naravno Danska kuci. Ako bi Poljaci tukli Dance na strani to bi bilo to valjda.
              sigpic

              Comment


              • Dobri smo nema sta,ocekujem da dobijemo do kraja i te Kazahstance i moze se reci da cemo imat jedne zadovoljavajuce uspjesne kvalifikacije.Necu da mastam o barazu za to su nam sanse skoro nikakve.

                Comment


                • Dobro smo ih razmontirali, ova njihova odbrana kao da nije ni postojala. Jovetić maestro. Bećo isto strašno odigrao. Šteta što mu ona stativa nije upala u gol, zaslužio ga je bio. Mora se pohvaliti i sredina, odlično je odigrala ova četvorka. Gol primljen iz ofsajda, mada teško da će on odlučivati u nastavku.
                  sigpic

                  Comment


                  • Hoće li vam drugo mjesto biti dovoljno za baraž?

                    Comment


                    • Ima li ko stream da mi posalje za Austrija-Irska. Imao sam dva ali ne rade vise

                      Comment


                      • Probaj ovaj 30a2d181b93e662d733b0baae77533220bd9718d

                        Ako ne moze onda imas ovde nekoliko https://soccerstreams.net/streams/37..._world-austria

                        Kliknes samo na ovo ACE (oznaceno ljubicastom bojom) i sam ce odmah ovoriti.

                        Comment


                        • Ovih 1-1 je najpovoljnije za Srbiju. Treba sad napasti Vels i pobjediti po svaku cijenu.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Idemo breee Srbija da dobije veceras,ako bog da na svijetsko citava Juga.

                            Comment


                            • Originally posted by Ognjen View Post
                              Probaj ovaj 30a2d181b93e662d733b0baae77533220bd9718d

                              Ako ne moze onda imas ovde nekoliko https://soccerstreams.net/streams/37..._world-austria

                              Kliknes samo na ovo ACE (oznaceno ljubicastom bojom) i sam ce odmah ovoriti.
                              Snasao sam se u medjuvremenu ali hvala ti u svakom slucaju.

                              Originally posted by Jax Teller View Post
                              Ovih 1-1 je najpovoljnije za Srbiju. Treba sad napasti Vels i pobjediti po svaku cijenu.
                              Da, mada ni onih 0-1 nisu bili losi ali svakako da je 1-1 povoljan rezultat za nas.

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Hoće li vam drugo mjesto biti dovoljno za baraž?
                                Vjerovatno bi bilo dovoljno,trenutno su medju 8 najboljih drugih ekipa,sa ovim bodovima koji im trebaju da ostanu drugi sigurno bi hipoteticki bili medju tih 8.

                                Comment

                                Working...
                                X