Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA World Cup Russia - Kvalifikacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Azzurri dolaze do 3 boda na svoj nacin.

    Sent from my Samsung using Tapatalk
    Last edited by Rossonero; 09-10-16, 21:39.

    Comment


    • Ladno smo prvi u grupi
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Avramovic View Post
        Ao sto su odigrali napad! Hahaha
        Poremeceni Coa
        Nadam se da ce Muslin nesto da menja u odbrani, bas je tiha jeza.

        Gore daj loptu Tadicu i majstor ce vec nesto da izmisli.

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangara View Post
          Ladno smo prvi u grupi
          Ali kako je dreknuo Acika: "GOTOVO! Dve pobede za redom reprezentacije Srbije!" (posto dve pobede za redom u kvalifikacionim mecevima se ne pamti od kada smo sastavili )
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Tadic da nosi loptu kuci,bukvalno kao da je dao 3 komada e i malo radosti ovo idioti da mam donesu
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Ali kako je dreknuo Acika: "GOTOVO! Dve pobede za redom reprezentacije Srbije!" (posto dve pobede za redom u kvalifikacionim mecevima se ne pamti od kada smo sastavili )
              Али реално

              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Neka samo ubaci Maksimovica, Jagos(koji se povredio protiv Moldavije) i ostali stoperi ne bi trebalo da primirisu startnoj postavi.

                Sranje sto Kolarov propusta sledeci mec.Zaboravio sam za sta je dobio karton u Moldaviji.

                Comment


                • Pored Ace, imam osecaj kao da smo u finalu.
                  Sta reci, i dalje odbrana horor, u napadu sve zavisi od Koste i Tadica. Drago mi je zbog Mitra, konacno i da se njemu nameste golovi.

                  Oslanjamo se na brz i direktan pristup, i drzimo taj fokus na odbrani i kontre, ali dosta nas zeza to sto nam je odbrana stvarno najsiromasniji deo ekipe. Pa kako onaj Mitrovic sme da igra centralnog stopera u 3-5-2 ? To mi je otprilike jedina zamerka Muslinu, daj tog Maksimovica sto ga hvale ovi Italijani, sigurno i verovatno je bolji.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Kad smo primili gol za 2-2 kladio sam se sa drugarima da primamo i treci. Koji gubitnicki mentalitet jebote, ovo kao da pustas snimak iz meca u meca, sve isti porazi. Nadigrali smo ih, kao Barselona smo izgledali na 10 minuta, to najozbilnije mislim. Bar su bod mogli uzeti...

                    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Neka samo ubaci Maksimovica, Jagos(koji se povredio protiv Moldavije) i ostali stoperi ne bi trebalo da primirisu startnoj postavi.

                      Sranje sto Kolarov propusta sledeci mec.Zaboravio sam za sta je dobio karton u Moldaviji.
                      Ma jok, jeste da deluje smešno, ali Filip Mladenović mi je nako agilniji od Kolarovog. Možda je jedino šteta zbog prekida.

                      U pravu je onaj Karager kada je Kolarova okarakterisao kao "pozera".

                      Comment


                      • Vamo na sredini ima gomilu destruktivaca moze da ih menja i kombinuje, vraca se i matic sledecu samo tog srednjeg stopera da zameni i biće bolje. Ali mislim da ce nam to gostovanje protiv Velsa biti najteza tekma u celim kvalifikacijama.

                        Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Ma jok, jeste da deluje smešno, ali Filip Mladenović mi je nako agilniji od Kolarovog. Možda je jedino šteta zbog prekida.

                          U pravu je onaj Karager kada je Kolarova okarakterisao kao "pozera".
                          Sto se tice defanzive tu je vec bolji od Kolarova, nego sto mnogo toga polazi od Kolarova u napadu i tu smo prvenstveno na gubitku.

                          Mladenovic je disao na skrge protiv Iraca, brine me njegova fizicka sprema i mislim da nije igrao u Kelnu od kad je pocela sezona.Ne bi bilo toliko lose da ima neku solidnu minutazu.

                          Comment


                          • Originally posted by krele90 View Post
                            Vamo na sredini ima gomilu destruktivaca moze da ih menja i kombinuje, vraca se i matic sledecu samo tog srednjeg stopera da zameni i biće bolje. Ali mislim da ce nam to gostovanje protiv Velsa biti najteza tekma u celim kvalifikacijama.

                            Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
                            Gruzija je nagazna mina, ko tu ne izgubi bodove biće među dva.

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Neka samo ubaci Maksimovica, Jagos(koji se povredio protiv Moldavije) i ostali stoperi ne bi trebalo da primirisu startnoj postavi.

                              Sranje sto Kolarov propusta sledeci mec.Zaboravio sam za sta je dobio karton u Moldaviji.
                              Pa i nije neka steta sto nece igrati, covek veceras apsolutno nista nije uradio. U odbrani klimav kao i ostali, u napadu je u rangu Rukavine.
                              Znam da nemamo alternative, ali ne moze mnogo losije od ovoga sto igraju on i Bane.

                              Comment


                              • Ali Rukavina brat, nijedan centarsut nije uputio kako treba. Menjati S.Mitrovica odmah, 2 gola idu njemu na dusu. Dobra utakmica za gledanje i vazna 3 boda.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X