Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Motul Grand Prix of Japan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Priceless


    Gume:
    Lorenzo


    Rossi


    Dani
    sigpic

    Comment


    • Razlika nije velika, ali vidi se...

      Comment


      • Originally posted by Maniac View Post
        To mi je bilo zanimljivo jutros kad sam video. Ne znam da li je fora zbog nadimka, ili postoji neki objektivan razlog za stavljanje tih rukavica?
        Ne verujem da je zbog nadimka, ali mozda je I zbog kise to uradio, sta znam.

        Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

        Comment


        • Lorencove gume unistene daleko vise, Rossiju i Pedrosi uglavnom po rubovima sto je i normalno a njemu i prema sredini do granice neprepoznatljivosti manijacka voznja
          Pomislio sam na prvi pogled da nije isti tip gume koliko su unakazene, da je šara drugacija skroz doduse upravo se probudio, to malo opravdava

          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • au kakva trka. ima sad repriza u pola5 na SK2, moram opet da gledam.

            Comment


            • De, de, malo lakse sa prepucavanjma.
              Trka je bila na ivici nerava, i zanimljiva po pitanju preokreta.
              Ali, nema nista tu slucajno.
              Rossi je imao trku pod kontrolom kada se temeljnije pogleda. Zna da nije mogao da parira u prvim krugovima Lorencu, pa nije to ni pokusavao.
              Sacekao je da usaglasi tempo i drzao konstantan ritam. Slede 2 opcije, ili Lorenco pojaca na sta nemoze da odgovori pa onda smanji stetu, ili ceka zadnju trecinu trke i napadne sto je na kraju i uradio.
              Dobio je Lorenca na strpljenje, iskustvo i naravno znanje.
              Lorenco se zaleteo i upropastio sebi i ono malo sansi za osvajanje titule.
              Ali, tako Horhe vozi. Ne zeli da se gura sa Rossijem po stazi jer ima negativan skor sa njim, i neoseca se samouveren u duelu.
              Recimo, Marc Marquez, jedva ceka takve situacije, takav je vozac.
              Sto se tice doktorskih rukavica, zanimljiv detalj, ipak, danas je hirurg bio "maleni samuraj Dani", velelepo, velemajstorski...
              Kao sto je i rekao u filmu "Hitting the Apex" samo zelim da se osecam dobro i uzivam, e pa Dani, slika govori vise od 1000 reci... dani.jpg
              sigpic
              No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

              Comment


              • Nejasno mi je zasto tako jak tempo, mogao je da kontorolise vec posle 2-3 kruga i sacuva gume ali izgleda da nije ocekivao da ce se staza tako prosusiti ili je mislio da ima dovoljnu prednost i ako potrosi gume... Ko zna, uglavnom ispalo je odlicno, Lorenco pogresio a Rossi na svu srecu imao razervu za kraj i zavrsio ispred.

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Rekao Lorenco da se staza nazalost prosusila I da je to mnogo uticalo.

                  Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                  Comment


                  • Verujem da ne bi valjalo i da se kisa pojacala...

                    Comment


                    • Kaze da je imao stazu kao vozaci u moto2 I moto3,ne bi imao problema

                      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                      Comment


                      • Lorenco nije sacuvao gume. 3x sam vec odgledao trku, jasno se vidi da on jedini nije menjao svoju putanju koja se u zavrsnoj trecini prosusila, dok su rosi i pedrosa poprilicno menjali putanju i gadjali mokre delove, sto je po meni uslovilo onakav razvoj.

                        Comment


                        • Inače, krilca na bajku nisu nikakva novina



                          Spoiler
                          Last edited by Vanja #66; 11-10-15, 19:51.

                          Comment


                          • Ma i on je kasnije gadjao te mokre delove kad god je imao prilike ali tada su vec gume bile unakazene, Pedrosa je vec bio ispred a Doktor unutar jedne sekunde... Kasno je bilo tad za to, Rossiju i Pedrosi je to sluzilo da malo ohlade gume i ne sprze ih potpuno kao sto je Lorenco vec uradio

                            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Rossi-Lorenzo 2009: 18p razlike, tri trke do kraja, PI sledeća, Lorenzo pada u prvoj krivini...

                              Rossi-Lorenzo 2015: 18p razlike, tri trke do kraja, PI sledeća...

                              Comment


                              • [QUOTE=Vanja #66;1430307]Rossi-Lorenzo 2009: 18p razlike, tri trke do kraja, PI sledeća, Lorenzo pada u prvoj krivini...

                                Rossi-Lorenzo 2015: 18p razlike, tri trke do kraja, PI sledeća...

                                Lorenco pada u prvoj krivini??

                                Comment

                                Working...
                                X