Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Motul Grand Prix of Japan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Ma gde povukao. Nema toga vise u ovom sportu ili mozes ili ne. Lorenco je zestoko krenuo na startu i verujem da ni Rosi ne bi bio toliko brz da ga ovaj nije terao no odlucio da koliko toliko zadrzi kontakt. Gume su odigrale svoju ulogu danas. Jednostavno svima su bile ostecene i koliko mozes toliko i vozis. Ako je Pedrosa povukao Rosija zasto nije onda i Lorenca? Imao je Lorenco nesto manje od 1.5s u odnosu na Rosija kada ga je Dani prestigao. Gume(podesavanja, forsiranje...)
    Last edited by mikisavic89; 11-10-15, 07:30.

    Comment


    • #92
      Fantastična vožnja Pedrose i suverena pobeda na kraju. Lorenco ponovo iznenadjuje svojom neinteligencijom. Preterano forsiranje i habanje prednje gume moglo je da ga košta ispadanja iz trke i kraja snova o 3.MGP tituli. U Misanu onakvo bezglavo srljanje i izletanje nakon zamene motora... Rosi je tačno planirao da sačuva gume za poslednju trećinu trke i rutinski je završio ispred Lorenca. Philipp +Sepang su velika šansa za Rosija da ode na nedostižnih +26 ili više poena, odn. do titule pre Valensije. Vr.realno da će se i dogoditi. Ovako brz Pedrosa može do još pobeda u preostale tri trke. Biće zanimljivo videti reakcije Lorenca prema Pedrosi, koga je naglo zavoleo u Aragonu pre dve nedelje. Kako stvari stoje ovakva forma Pedrose i moguće naredne pobede su direktno na štetu Lorenca, a u korist Rosija.

      Comment


      • #93
        Inace falio je santimetar da Lorenzo udje u pesak, spasao je u poslednjem momentu.

        Comment


        • #94
          Mali al' tehničar

          A tako sam se smorio na početku, vidim ovaj Jorge uteče, reko gotovo, nemo'š mu ništa, kad ono međutim...stiže Dani ekspres...ko će sad dočekati Australiju...

          Comment


          • #95
            Trke sve bolje kako se priblizava kraj sezone.
            Rossi ima lijepu prednost ali Ima jos dosta do kraja..
            Definitivno su gume uticale na rezultat trke..

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • #96
              Nisu toliko gume uticale koliko snalaženje u promenljivim uslovima i ponovo je tu Lorenzo izgubio. A mogao je da izgubi i više.

              Analiza po krugovima na sajtu motogp.com kaže da je Pedrosa stigao i prestigao Rossija baš u krugovima kad je Rossi počeo da sustiže Lorenza. Danijev obilazak obojice je prošao bez borbe, na način da ni Rossi ni Lorenzo nisu igzubili vreme i tempo. Od kruga kad je Dani prešao Rossija Lorenzo je počeo da vrti skoro pola sekunde po krugu sporije, svaki krug. Do tad su on i Rossi vozili vrlo bliske krugove, desetinka gore-dole po krugu od nekog 7og kruga recimo. Potom i nezibežna greška i to je bilo to...

              Lorenzo se juče žalio španskim novinarima na deljenje podataka između svih Yamaha, kaže da Rossi sad uči od njega i da pronalazi podešavanja koja i njemu odgovaraju... Mora nešto jbg, nije on kriv...



              Fotka govori sve...

              Zaboravili smo da pomenemo Nakasugu na žutoj Yamahi, koja ima tonu delova sa budućeg bajka, 8. mesto...

              Last edited by Vanja #66; 11-10-15, 09:07.

              Comment


              • #97
                Nakon par krugova sam pomislio da I gubljenje 5 poena u odnosu na Lorenza nije toliko strasno... Kad ono na kraj +4

                Kako sam naivan xaxaxa..

                "I love to speak with Leonard
                He’s a sportsman and a shepherd
                He’s a lazy bastard
                Living in a suit ."
                Leonard Cohen

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Vanja #66 View Post
                  Lorenzo se juče žalio španskim novinarima na deljenje podataka između svih Yamaha, kaže da Rossi sad uči od njega i da pronalazi podešavanja koja i njemu odgovaraju... Mora nešto jbg, nije on kriv...
                  Kolko god mi bio iritantan moramo da razumemo Lorenca i njegove zalbe. Ipak mu titula izmice polako. Cini mi se da pokusava da igra mentalne igrice sa Matorim, dok on jako cudno reaguje na to, bez ikakvih odgovora i igrarija. Samo se smeska. Sta ucine godine od coveka.

                  Comment


                  • #99
                    Ne pokušava Lorenzo ništa, kipti od frustracije. Vozi najbolje u karijeri a ne može da pobedi dedu... Rossi je na te komentare samo rekao - i Lorenzo je svašta pokupio od mene i naučio da vozi Yamahu tokom 2009. i 2010.

                    Comment


                    • Originally posted by Vanja #66 View Post
                      Ne pokušava Lorenzo ništa, kipti od frustracije. Vozi najbolje u karijeri a ne može da pobedi dedu... Rossi je na te komentare samo rekao - i Lorenzo je svašta pokupio od mene i naučio da vozi Yamahu tokom 2009. i 2010.
                      To da ne može da pobedi Rosija a vozi nikad bolje govori samo da je Rosi MAJSTOR OVE IGRE!!!

                      Comment


                      • A di nam je Damir?

                        Comment


                        • Originally posted by Vanja #66 View Post

                          Zaboravili smo da pomenemo Nakasugu na žutoj Yamahi, koja ima tonu delova sa budućeg bajka, 8. mesto...
                          I cep za rezervoar iza sedista
                          thumb_motegi512.JPG
                          thumb_motegi513.jpg
                          Last edited by Alan; 11-10-15, 09:19.

                          Comment


                          • To je to,titula ove godine ode u Italiju. Kisa u posljednje 3 od 4 utrke je u mnogome utjecala na stanje u sampionatu. Nadam se da je vise nece biti u ovoj sezoni pa neka se momci utrkuju,ovo kruzenje 30sec iza pole vremena gdje na kraju pobijedi covjek koji je citav vikend 0,5-1sec iza pace-a nije ono sto ja shvatam pod utrkivanjem

                            Comment


                            • Kad se uzme sve ubzir do sada moze se reci da sezona uopste nije bila kisna. U Silvertonu i uopste u GB za ocekivati je kisu uvek a pored toga je jedino u Mizanu bila a ove poslednje trke u Oktobru i Novembru ne mogu proci bez kise tako da ni to ne moze da bude izgovor.

                              Comment


                              • Tu sam.
                                Ne znam zasto imas problem s mojim misljenjem,reci mi gdje sam "slagao".
                                Lorenzo je prve 3 utrke prespavao,Marquez 2/3 pao i tako su omogucili Rossiju da dodje do 2 pobjede s 8 pozicije ispred mocnog Dovija. Poslije toga Rossi je jedino u Assenu i ovim kisnim lutrijama uspijevao da pobijedi Lorenza. Ispravi me objektivni posmatracu Moto GP-a

                                Comment

                                Working...
                                X