Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2015-2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikita & Vladimir po meni dva najmocnija igraca trenutno. Uzivanje je gledati Tampu, recimo kada ubrza napad, sine pak samo zui a oni pasove iza ledja... ma idi breee od tog nema odbrane Blues su zaista kidaci, bore se za zivot - nikakav respekt prema sampionu svaka im cast.
    i njih je uzivanje gledati. Rendzeri, jao ono je toliko dosadno a ni Pingsi nisu nista bolji. Ko god da prodje ispada u sledecoj turi.
    Moj Anaheim 3:0 al` jedva, Andersen briljirao 30 intervencija... umalo ga ne ubise tamo, kada ga je odvalio pak po glavi mislio sam gotov je, jebes kacigu
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Rendzeri su smrtno dosadni poslednjih nekoliko sezona. Mada, oni su od pamtivijeka dosadna ekipa, ali od poslednjeg lockouta udavise totalno. I uvijek se sa takvom igrom nekako provlace(najvise golmanovom zaslugom). Ajde da kaze covjek da su i Kingsi dosadni, ali oni drze pak mnogo jako, jedan od najboljih puck-possession timova vec godinama a jos su fizicki dominantna ekipa. Mozda sam ja slijep, ali Rendzersi nemaju nikakve specijalne timske kvalitete ali eto ih tu u PO.


      Nadrkani su bili Blackhawksi sinoc. Izludjuje ih STL stalnim pritiskom. Ne daju im da disu. Kako poludje Crawford onamo kad je Fabbri pao preko njega


      Tavares, Kucherov, Johnson Tarasenko, Backes, Reilly Smith, i dva golmana Elliott i Holtby(s tim sto vise cijenim sta je uradio Elliott do sada s obzirom kakve su se utakmice odigrale izmedju CHI i STL) To su, po meni, igraci koji su najvise pokazali u dosadasnjem dijelu. Ne mogu da izdvojim jednog.



      Sent from my Samsung GALAXY S5.

      Comment


      • Naklon do poda za Sent Louis. Stvarno nisam ocekivao da naprave dupli brejk u cikagu. Mada naravno da nista jos nije gotovo i da me ne bi iznenadilo da cikago dobije seriju 4:3

        Comment


        • Rendzerima igru poboljsa Zukarelo on ima ta vezivna tkiva za ekipu al` zato kada izadje
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Ipak nece biti metle u prvoj rundi plejofa. Izvuce phila nekako pobedu na guzove

            Comment


            • A neka su uzeli tu jednu, makar zbog onog kukavca koji se skrljao.

              Sent from my Samsung GALAXY S5.

              Comment


              • Kad se sagleda kompletna serija, napad nam je bio nikakav, odbrana malo bolja ali i dalje samo srednja zalost, Jimmy Howard vise nije za ozbiljne meceve, PP unit uzasan sve u svemu jako lose izdanje. Realno, Tampa nije uzela seriju lagano jer su nas potukli samo u drugoj utakmici a mi njih u trecoj. Sve ostale su bile tijesne i odlucivalo se u poslednjih 10 minuta. Detroit je bio apsolutno operisan od napada tako da i nismo zasluzili da idemo dalje. U svim tim tijesnim mecevima su nosioci igre Tampe bili ti koji su se istakli i donijeli pobjedu svom timu... ovi nasi nista. Ben Bishop je zmaj. Steta sto se poklopilo da Holtby i WSH ovako haraju inace bi on bio favorit za Vezina trofej. I jos je Tampa bila bez Stamkosa i Stralmana a to je dobar dio osovine ovog tima. Zato im svaka cast i nadam se da ce dogurati do finala.

                Jos jedna sezona se zavrsila prerano Sad da vidimo sta ce biti sa Pavelom.


                Ako nekome nije jasno zasto je Patrick Kane najbolji igrac lige(nezvanicno naravno ) poslednjih nekoliko sezona, neka pogleda snimak danasnje utakmice, mada i onaj gol za pobjedu je sam po sebi dovoljan argument.


                Mladi Matt Murray brani kao da je prekaljeni PO golman. Jedva cekam da ga vidim u sledecoj kad se Rendzeri budu hvatali za slamku. Pojeo ih je Malkin veceras.


                Zaboravih juce da pomenem da je Joe Thornton jedan klasicni j*ebac majki.. ali dobro nije veliki propust jer ta cinjenica i danas stoji





                Sent from my Samsung GALAXY S5.

                Comment


                • Fina pjesmica za Dobro Jutro.

                  Comment


                  • Preteruje malo Slejvara, u poslednje dve tekme su bili blizi pobedi i usledile su kazne za promasaje.Imala je Tampa u nekim trenucima vise srece nego pameti, a najzasluzniji za prolaz Tampe je Ben Bisop koji je sinoc sve i svasta skidao, dok sa druge strane zahvaljujuci Eriksonu je Detroit primio nekoliko golova.Isto tako kako su sinoc dali gol, dali su ga i u prvom mecu.Manje losa ekipa je prosla dalje po mom misljenju.

                    Comment


                    • zakuva ga cikago maksimalno

                      inace kane izlomio onu dvojicu samo tako kod pobedonosnog gola u ot
                      neverovatan skill i kontrola paka dok kliza

                      Comment


                      • Meni je bilo skroz nerealno da ih dobiju dva puta u Cikagu, jedino vidim da Sent Luis prodje ako jos jednom slave u Cikagu.Ako ova serija ode u sedam utakmica, ne vidim kako Sent Luis moze da izadje kao pobednik.

                        Comment


                        • Jao... jbm ti Dalas. Volio bi da Minesota produzi sezonu kad je vec Detroit ispao...

                          Sent from my Samsung GALAXY S5.

                          Comment


                          • Bravo kapetane

                            Sent from my Samsung GALAXY S5.

                            Comment


                            • Ne moze LAK.. Pavelski i Burns ih pojedose veceras. Naklon do poda!

                              Sent from my Samsung GALAXY S5.

                              Comment


                              • Jbt, da sam prognozirao sinocne rezultate nista ne bih ubo.Veceras mozda stignem na kraj Anahajma, nedelju nemam pojma da li cu moci da pogledam Minesota-Dalas dok ne bi trebalo da bude problema da ispratim kraj prve runde.

                                Comment

                                Working...
                                X