Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2015-2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da napomenem da je mnogo iritantan plejof sistem u nhl-u. Mnogo bolje je bilo ranije kad se igralo 1-8 , 2-7, 3-6, 4-5

    Comment


    • Originally posted by nikola_bg View Post
      Samo da napomenem da je mnogo iritantan plejof sistem u nhl-u. Mnogo bolje je bilo ranije kad se igralo 1-8 , 2-7, 3-6, 4-5
      Slažem se, uvek sam za format Highest- Lowest, tako je najpravednije. Kao u NFL-u, ne zna ko sa kim igra dok se ne završi serija.

      Comment


      • Ni meni se ovaj sistem ne svidja, najbolje ekipe ima da se pobiju u prve dve runde.Sa jedne strane imas Dalas, Sent Luis i Cikago u jednom kosturu, a u drugom Vasington, Rendzersi i Pitzburg.Zapad ne bi bio uopste tako los da Kingsi i Daksi ne gube 0:2.Tome se uopste nisam nadao.Jedini gori sistem od ovog je kosarkaska Evroliga, ono je tek sacuvaj Boze.Tri dobijene da upadnes na F4, a onda se igra samo jedna tekma.

        Dobru tekmu odigrase Vingsi, barem nece da bude metla.Nadam se da ce zbog Dacjuka da izbore sestu/sedmu tekmu.

        Edit: Ovo je jedan od retkih foruma gde se vise hokej komentarise od kosarke od kada je poceo PO.
        Last edited by Ricma; 18-04-16, 10:11.

        Comment


        • Abdelkader-Glendening-Sheahan

          Odlicna utakmica za ovu liniju. Potpuno su ugusili Johnsona i njegovu liniju.. nula suteva za cijelu utakmicu! A jos su imali sigurno 4-5 manjih prekrsaja. Odlicno.

          Ubise kukalog Mason-a na internetu Jedva cekam da vidim kako ce odigrati veceras.

          Glup im je PO sistem jer oce da stvore neka nova rivalstva. Gubljenje vremena i uzaludni pokusaji.



          Sent from my Samsung GALAXY S5.

          Comment


          • Mene sramota.
            Ovi moji su se toliko obrukali da je vise smesno nego zalosno. Al` da su imali smislenu akciju, NISTA.
            Imaju PP. oni se sudaraju medjusobno, pasovi - ne u stick nego u klizaljke... Kesler Peri
            Tesko da mozemo da okrenemo seriju, bas su napaljeni kantri Predatori
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Kakvo provlačenje Kings-a, očajna poslednja trećina. Osećam da ta serija jedina ide u 7.

              Comment


              • slazem se. mada mene je minesota odusevila. kakav preokret. smesio im se poraz za 0-3 u seriji al onda su zaigrali fino

                Comment


                • Meni su generalno glupa rivalstva izmedju onih ekipa koje imaju nekoliko trofeja od onih koji imaju i onih kojih nemaju.Nije situacija kriticna kao u NBA gde su sva rivalstva ''plasticna''.Jedino ne znam kakva su rivalstva u MLB-u naspram NHL-a zato sto uopste ne pratim bejzbol.Kapiram da ce brzo da promene sistem, ova godina ce sigurno da bude jak argument u vracanju prethodnog sistema PO.

                  Comment


                  • Nije bilo realno da takva ekipa gubi sa 3:0 al` izvukose se.
                    Zao mi SJS, ne gotivim LA bez obzira na balkansku popularnost (Kop i Lucic)
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Nije mi jasna igra LAK u ove tri utakmice. I opet, zasluzili su SJS da pobijede svaku a vidis da su sve tri utakmice odlucene jednim golom. LA moze da podigne nivo igre, a nisam siguran da SJS mogu bolje od ovoga. Strasno koliko Kopitar posla odradi u svakom mecu.


                      Kakva atmosfera u Xcel Energy Center-u Taman sam se ukljucio u taj mec minut prije prvog gola domacih Svaka im cast za ono sinoc. Sposobni su oni da nanesu stetu svakom protivniku.. ali, izgleda, da nisu sposobni da vezu dvije dobre utakmice(sto se vidjelo u poslednje tri sezone.. sve u talasima) I dalje mislim da ce Dalas da ih sredi, ali eto ovo je bio lijep poklon za navijace, i za nas saku sipmatizera Divljih


                      Kad sam vec kod navijanja, meni nikad nije bilo jasno kako neko ko nije iz Filadelfije moze da voli/simpatise onaj tim. Ono sinoc je bilo dno dna. Kolika su im govna neki navijaci, kad se onakva skupina igraca postidjela. I to jbt na utakmici kad su odali pocast preminulom osnivacu. Uzas.


                      Sent from my Samsung GALAXY S5.

                      Comment


                      • LAK je meni odavno najomrazeniji tim. ne znam zasto. mozda zato sto ne volim ni jedan tim iz los andjelesa o bilo kom sportu da se radi.

                        veceras brutalne tekme prosto ne znam koju cu da gledam.

                        bice split screen na monitoru, na jednom delu tampa a na drugom cikago

                        Comment


                        • Ne da se Detroit

                          Zanimljivo da je gol dao Najkvist koji je do pre desetak sekundi bio iksljucen.

                          Comment


                          • бојим се да ова утакмица може да преокрене серију. ваљало би се ово добити ако је икако могуће мада више шансе дајем детроиту

                            Comment


                            • тако је! ајде сад затварај ово.

                              Comment


                              • I treba da gube 3-1 kad su zalutali u PO. U ove cetiri utakmice specihalni timovi su zakazali zestoko... PP unit nikakav, PK jos gori(sto je napokon doslo na naplatu sinoc). Lise Green-a i DK-a, odbrana je bila sramotna u dosadasnjem dijelu ove serije. Jedini igraci koji su igrali na svom nivou su Green, Richards, Abdelkader i Glendening.

                                Napad je uzasan.. spavaju ljudi.. neproduktivni maksimalno. I to malo sto naprave nece proci pored Bishop-a.



                                Elem, vrhunska utakmica u Cikagu. U toj seriji najbolja do sada. Tarasenko je monstrum, ali ipak treba pomenuti da u ovom momentu sogurno nijedna ekipa u PO ne grize ovako kao STL. Jbt, oce da izginu svi koliko ih je na ledu. Uzese obije u Cikagu. Svaka cast.

                                Napokon se bude Patke!

                                Sent from my Samsung GALAXY S5.

                                Comment

                                Working...
                                X