Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2015-2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    2 pobede bice dovoljne za Detroit, od toga jedna mora da bude nad Bostonom.H2H izjednacen ako sam dobro video, ali Detroit u odnosu na Boston ima veci ROW nezavisno od Filinih rezultata.Pesimistican sam po pitanju tog meca u TD Gardenu, mogu da daju 3-4 gola, ali ce zato da prime 5-6.

    Sada vidim da Fila ima tekmu i u nedelju i da bi mogla da izgubi 3 od 4 meca.

    Comment


    • #77
      I Bos ako dobije sve tri, ide sigurno. Jako je teško bilo šta prognozirati, po meni čak u nekoj varijanti vidim sve tri ekipe u PO, a NYI out. Dosta loše igraju u poslednje vreme tako da ne bi bilo iznenađenje da ispadnu, imaju TBL, WAS,NYR, BUF i PHI, veoma težak raspored, 5 utakmica 7 dana.

      Dan po dan pa ćemo videti.

      Comment


      • #78
        Tako je majku li im njihovu!

        Sent from my Samsung GALAXY S5.

        Comment


        • #79
          Uf, kakva nezavidna situacija...u očajnoj formi smo, protiv CAR jako loše, PP očajan, puno je Julien mixovao, tražio dobitnu kombinaciju...Rekao sam na početku sezone da ćemo se boriti za 8. mesto i pogodio sam, ali nekako se bojim da ćemo biti prvi ispod crte kao i prošle godine. Ali ajde da sačekamo...

          Comment


          • #80
            E u picku materinu... Sad treba navijati da za one ljige iz PIT-a.

            Sent from my Samsung GALAXY S5.

            Comment


            • #81
              U jbt pa vidi ti Boston Eee izvini druze, pa mi smo dobri Steta sto idemo na TBL.

              Sent from my Samsung GALAXY S5.

              Comment


              • #82
                Srecna 25-ogodisnjica svima onima koji slave

                Comment


                • #83
                  cikago - wash finale. ulog 10 evra

                  Comment


                  • #84
                    To je ocigledan pik. How about Detroit-Minnesota

                    Sent from my Samsung GALAXY S5.

                    Comment


                    • #85
                      Vraca se Dacjuk kuci, tuga golema za nas navijace Detroita.Znao sam da on nece petu decenicu da docekaj u NHL-u i da ce poslednje godine profesionalnog hokeja da igra za neki KHL ti, samo nisam ocekivao da ce to doci ovako rano.Ipak ima jos godinu dana ugovora.

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by Powerslave View Post
                        To je ocigledan pik. How about Detroit-Minnesota

                        Sent from my Samsung GALAXY S5.
                        nista u hokeju nije ocigledno i nema favorita. kad igra najbolji protiv najgoreg tima kvota u kladionici 1.6 pa ti vidi

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by nikola_bg View Post
                          nista u hokeju nije ocigledno i nema favorita. kad igra najbolji protiv najgoreg tima kvota u kladionici 1.6 pa ti vidi
                          Da, da sve to stoji. Ali isto tako stoji da je WSH prekucao ligu ove sezone i da im golman ima ludacku sezonu kao i to da su im sve linije savrseno funkcionalne. Sa druge strane CHI koji i dalje ima istu tu osovinu koja je uzela 3 Stenlija, imaju najboljeg igraca lige, i jos nekoliko njih koji su u grupi najboljih i koji znaju sta je potrebno da bi se dokopao trofeja sa sve vrhunskim strucnjakom na klupi.

                          U redu je to da moze svako svakoga da dobije i da se nikad ne zna u ovom sportu. Zato ga i pratimo, je li... Ali ova dva tima su bas glavni favoriti i na papiru i po svemu sto smo vidjeli u toku sezone.

                          Naravno, uvijek se moze desiti svasta jer je ovo daleko najbolji PO od svih sportova koji se igraju u Sjevernoj Americi.

                          Pazi kad NYR ruzno izguraju do finala.

                          Sent from my Samsung GALAXY S5.

                          Comment


                          • #88
                            ja bih voleo da tampa osvoji jer za njih navijam duzi niz godina. mada to nije moguce.


                            voleo bih da uzme Washinghton zbog ovechkina ili mozda detroit. a na zapadu san hoze ili cikago. ostale timove ne podnosim. (mozda nesvil)

                            Comment


                            • #89
                              Mi ulazimo u PlayOff sa pobedom protiv prekucaca lige. Mislim da smo sigurni za finale konferencije sa Cikagom a onda sta Bog da.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • #90
                                Sačekao sam par dana da mi se malo slegnu utisci od subote, i da se cela sezona rezimira. E ovako...

                                Relano, sezona je razočaravujuća, ne zbog poraza u subotu već zbog igara tokom cele sezone, nije bilo konstantnosti u igri. Pet pobeda, pa 6 poraza zaredom, donieš CHI, STL, FLO, TBL pa izgubiš kod kuće od NJD, CBJ i CAR, i tako nekih situacija. Boston je ekipa koja je dala najviše golova u prvoj trećini, i na početku sezone je bilo bar 5 utakmica u kojima smo vodili po dva, tri gola razlike i na kraju gubili. Generalno se stiče utisak da je napad bio korektan, ali odbrana je skroz zakazala. Može se tako raći, mada po meni ni napad nije bio na nivou, pogotovo u ključnim trenucima, pre svega mislim da posedovanje paka u trećini, kretanja i svega ostaloga.

                                Pojedinačno, mogu reći da su Bergeron i Marchand bili na svom nivou, sve ostali toplo-hladno. U tu grupu spadaju Erickson koji je sasvim dobro igrao, ali ja ima utisak da on i ne želi da bude u Bostonu. U grupu toplo-hladno bih još dodao Krejčija, Kruga i Pastrnaka. U odbarni je sevalo na sve strane, niko od igrača nije bio na nivou, od kapitena pa nadalje. Lilles je pred kraj sezone bio osveženje, i mislim da se super uklapa u koncepciju igre, izuzetan igrač. McQuaid, braća Miller, i ostali tanko. A prodali smo i Hamiltona, i Ference-a (još pre), i Boychuk-a, pa i Bartkowskog. Izgubili smo na snazi mnogo, plus još Lučić i Thorton, pa čak i Campbell su mogli bolje nego ovi sada. Prošli manager je posle finala sa Chicagom prodao Seguina, zatim nije uspeo da zadrži ni Iginlu ni Jagr (koji juri Stanley-a ove sezone 66p). Ugrobario je tim sa salarijem i ostavio brljotinu koju novi treba da počisti. Rez koji je Sweeney uradio je bio neophodan, ali katastrofalan po ekipu. Učinci Hayes-a i Beleskey-og (37p) su prosečni, pa i ispod pročenog. npr menjali smo Smitha (50p, 25g/25a) za Hayesa-a (29p). Utisak je da igrači kad odu iz Bostona procvetaju napadački. Navijači pljuju po Rasku koji je ove sezone ispod proseka, ali iz razloga što ga je odbrana uništila.

                                Može se ovaj tim popraviti mada smo u veoma nezavidnoj poziciji. Za Lilles-a i Stepniak-a smo dali 4 picka, dva iz 2016, dva iz 2017. Imamo dva igrača perspektivna, ali bez PO iskustva, Pastrnaka i Spoonera, što je jako loše za njihov razvoj. Sve su to neke stvari koje komplikuju situaciju. Najverovatnije će Julien dobiti otkaz, ali po meni to definitivno nije rešenje (možda i najgore rešenje).

                                Umesto toga treba napraviti rekonstrukciju. Ostaviti Bergerona, Marchanda, Krejcija, Lillesa, Kruga i Tukku. Svi ostali nisu neophodni. Treba se zahvaliti Seidenbergu i Chari. E da, Chara...Ne može čovek više da igra toliko minuta, produžeci 3na3 su za njega misaona imenica, znam bar tri utakmice gde smo izgubili zbog njega u OT. Zadržati Juliena i napraviti solidnu bazu, i onda se boriti ravnopravno.

                                E šta će od toga svega biti, ne znam...

                                Znam da sam malo udavio sa postom, ali morao sam da olakšam dušu....

                                Comment

                                Working...
                                X