Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako hoce neka igra,ako nece ne mora.

    Dobar mec za sada.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • bogdan objasnjava
      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

      Comment


      • Samo da se iskontrolisu ove licne Gagica do kraja. Ostala mu je jos jedna za ovu
        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
        sigpic

        Comment


        • Izdrzite sad..

          Comment


          • Bogdan bre!!
            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • Čas kosarke Bogdana Bogdanovića.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Pa gdje vam mozak Delije? Bogdane ustaso? Pu stoko
                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                sigpic

                Comment


                • Bice ovo vrlo zanimljiva serija.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Bum, bum, bum.. Bogdaaaaaaan!!
                    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                    Comment


                    • 1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                      sigpic

                      Comment


                      • BOGDANOVIĆ: Pogrešio sam što sam rekao da ću razmisliti o igranju za Srbiju!

                        Bilo mi je jako krivo, jer sam osetio da možemo da pobedimo. Ne mogu sad da kažem da nama ovakvo suđenje treba, jer i oni mogu da se pobune i da kažu neka sad Bogdanović igra za reprezentaciju, rekao je košarkaš Partizana.



                        Čovek odluke u drugom meču finala plej -ofa Bogdan Bogdanović , istakao je da crno – beli lakše igraju kada je više navijača Zvezde u dvorani. Bogdanović je meč završio sa 33 poena, četiri skoka i pet asistencija i bio je najzaslužniji za pobedu.

                        Partizan je u drugom meču finala pobedio Crvenu zvezdu sa 82:62 i izjednačio u seriji na 1:1

                        - Hvala navijačima jer su nas podržali, pokazali smo kvalitet, nismo obraćali pažnju na suđenje…Rasterećenje je kada igramo pred Zvezdinim navijačima. Nadam se da ovo nije moja najbolja utakmica u Partizanu – rekao je Bogdanović.




                        On se osvrnuo na izjavu o tome da neće da igra za reprezentaciju

                        - Svaki čovek ima pravo na grešku, valjda imam i ja. Ja sve podnosim emotivno i tako sam odreagovao u tom trenutku. Bilo mi je jako krivo jer sam osetio da možemo da pobedimo. Ne mogu sad da kažem da nama ovakvo suđenje treba, jer i oni mogu da se pobune i da kažu neka Bogdanović igra.

                        - To je je kao glupo razmišljanje, ne bih više da komentarišem to, ja sam samo emotivac i napravio sam grešku to je zato što mi je košarka na prvom mestu u životu – poručio Bogdanović




                        Eto, rešili smo i to.
                        Last edited by Sara; 16-06-14, 22:39.
                        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                        Comment


                        • Ma moš' mislit'...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ma moš' mislit'...
                            Pusti dete.
                            Naravno da ce da igra i da cemo ga bodriti kao i 11 preostalih. Na njima je samo da deknu Amere u finalu

                            Comment


                            • Praštajte i meni ako sam malo preterala, ili malo više.

                              I ja sam dete, mlađa od Bogdana.
                              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Pusti dete.
                                Naravno da ce da igra i da cemo ga bodriti kao i 11 preostalih. Na njima je samo da deknu Amere u finalu
                                Naravno da će da igra i treba da igra... baš ga gotivim, strašan igrač.. i valjda zato ko da me za srce ujeo...
                                Odmah mi padne mrak na oči kada se setim onih beda bedastih koji su godinama izbegavali reprezentativni dres i čak i na telefonske pozive selektora pravili se blesavi... znamo svega je bilo...

                                Ćuti ti mala naivna... how yes no..
                                Last edited by miloolja; 16-06-14, 23:51.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X