Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasto smo pristali da igramo 5 na 3? Ne moze da se dobije, a igraci ce se raspasti.
    20-0 za Zvezdu i cao.

    Comment


    • Ovo ej jedna velika sramota za Srpsku kosarku,tuzno je ovo gledati,udaljiti iz sporta Vujoseica,Covica i sve ostale olose koji su uneli ovu pometnju u srpsku kosarku.MARSS IZ SPORTA BAGRO!!!!
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Simonovic retard da trojku i kurci se.
        Alo magarce jesi svestan da igras protiv 3 igraca

        Comment


        • hAHAHHAHA kakav je pacov ovaj Simonovic, bravo majstore, najjaci si igrac na planeti
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Al' skontaj Simonovića retarda.
            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • simonovicu decko idi ubi se
              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

              Comment


              • Simonovicu brate mili,nemoj to da radis,nije ravnopravna borba ti se manijacis,nije to u redu.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Simon narkoman Bogdan car, jedva cekam da ga gledam u repki..
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • tepic 1 licna wtf
                    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                    Comment


                    • Koja je Simon budala, niko ga ne čuva i blokira, i on nešto izvodi

                      Comment


                      • Da sam na mestu ove trojice, skocio bih na ovog Simonovica i prebio bih ga na mrtvo ime. Koji sljam od igraca.
                        sigpic

                        Comment


                        • mogu da zamislim kakvu je ekstra taktiku spremio radonjic da dobije 3 igraca
                          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                          Comment


                          • Ja ne mogu da verujem sta trenutno vidim na kanalu RTS 2. Profesionalna liga Srbije... hahahhaha, majko mila, zasto igraju bre?

                            Ali Bogdanovic Koliko me je drago sto ce napustiti ovo nase.. sta god.

                            Comment


                            • jebote ja nisam ni znao da je ovo moguce po pravilima

                              Comment


                              • Meni ovaj Tepić nije jasan nikako.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X