Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Par pravih napada, poneka trojka i verujem da okrecemo. Ajde Gagi derbi je tvoja specijalnost.
    sigpic

    Comment


    • Simon!!!Ne promasuje..
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Ni Bertans inace ne promasuje
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Cime se bavi ovaj Branko Lazic,zivota vam???,ali morao sam

          Comment


          • Jebanjem kevi koliko sam ja cuo

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Jebanjem kevi koliko sam ja cuo


              znaci ono je najgori kosarkas kojeg sam ikada gledao, pitam se ko lli ga je njega progurao i ko ga drzi u CZ

              Comment


              • Originally posted by DeMar DeRozan View Post
                znaci ono je najgori kosarkas kojeg sam ikada gledao, pitam se ko lli ga je njega progurao i ko ga drzi u CZ
                Nije talentovan, ali moras imati pit bullove ako zelis da budes sampion.

                Comment


                • Loš basket.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Zofri batica
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Ne da je los,nego da gore ne moze biti,odavno nam je los basket,ne pamtim da sam pogledao neku utakmicu kako valja.
                      Danas se sve svodi ili sutnuti 3 ili ici na ulaz... nema igraca koji moze sutnuti nakon dva driblinga,nakon izlaska iz bloka.


                      sto je najgore ne lici mi ni na pitbula

                      Comment


                      • Evo Leo te demantovao

                        Comment


                        • Kakvu odbranu igramo jbt , dali su nam 16-17 poena za 17 minuta igre u 2/2
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Ne da nam se da preokrenemo.

                            Comment


                            • To je to...

                              Comment


                              • Jebote unisti nas Simonovic , 20 koseva nam covek dao jbt
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X