Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tegi je paljevina. Nek dodje Covic 1 na 1 sa Duletom, otisao bi za 5 minuta.
    sigpic

    Comment


    • Zanimljivo je koliko politicari ovdasnji,bivsi a verujem i buduci nemaju obraza,Tegeltija bolje da mu je prisao i pljunuo ga nego sto mu je odradio onaj strap on penetration.

      Comment


      • Moja iskrena preporuka - smirite se, obojica.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Konačno se oglasio i Djilas povodom one dvojice (izvinite na izrazu) pavijana:

          - Kao predsednik KSS apelujem na predstavnike dva najveća kluba da prekinu sa ovakvim komuniciranjem preko medija. Siguran sam da saopštenja prepuna uvreda, od kojih su neka daleko ispod nivoa pristojnosti, nanose veliku štetu košarci u Srbiji.

          Danas hiljade ljudi igra košarku u mnogim klubovima Srbije, ne samo u Partizanu i Crvenoj Zvezdi, jer košarka nije samo Beograd i nisu samo ova dva kluba. Košarku u Srbiji čine i Kragujevac i Niš i Čačak i Novi Sad i Vršac i mnoga druga mesta i klubovi, košarku u Srbiji čini svako dete koje negde kroz pravi ili obruč ručno sklepan ubacuje loptu.

          Svi mi koji smo u košarci privremeno ili čitav život imamo odgovornost prema svakom detetu i moramo da pazimo na svaki naš potez i svaku reč. Na to nas obavezuje i činjenica da reprezentaciju Srbije u Areni gleda 20.000 ljudi, u Novom Sadu 7.000, da mladi ljudi u našim sportistima vide svoje idole. Ljudi koji vode klubove ne smeju to nikad da zaborave.

          Ukoliko predstavnici Zvezde i Partizana žele da direktno razgovaraju i kroz razgovore reše bar deo međusobnih problema, Kuća košarke, svi članovi rukovodstva Košarkaškog saveza i ja kao predsednik lično, stojimo im na raspolaganju.

          Dragan Đilas, predsednik Košarkaškog saveza Srbije
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

          Comment


          • http://www.evrsac.rs/vest.php?id=279...io_mu%9Aki_tim

            Moram da priznam da je ovo malo tuzno...
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Boban Marjanović je u porazu Mega Vizure od čačanskog Borca upisao 26 poena, 23 skoka, 5 asistencija, 2 blokade za indeks 50!
              Zanimljivo...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ma Bobi igra maestralno u Megi kod Milojevica. Ja sam mislio posle one lose deonice u CSKA da nema nista od njega ali kad Dule prepozna onda Mnogo bi znacilo kada bi kod nas dosao , verujem da ima dobar kontakt s Duletom a i mi smo sa Megom uvek suradjivali dobro , poslacemo im Milutinova na usavrsavanje a oni nama Bobija
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Bobi vise nikada (ili bar u skorije vreme) nece igrati za neki domaci klub vec trazi angazman samo spolja. Vrlo pouzdan info. Megu ne racunam kao klub vec je to izlog za Miskove pulene.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Ma Bobi igra maestralno u Megi kod Milojevica. Ja sam mislio posle one lose deonice u CSKA da nema nista od njega ali kad Dule prepozna onda Mnogo bi znacilo kada bi kod nas dosao , verujem da ima dobar kontakt s Duletom a i mi smo sa Megom uvek suradjivali dobro , poslacemo im Milutinova na usavrsavanje a oni nama Bobija
                    Ovo bi bio zlocin. Em sto igra bolje od Gagica, em sto se takav talenat odma' baca u vatru. Kakvo crno kaljenje u Megi.

                    Comment


                    • Milutinov bi uz pravilan razvoj i dobar rad mogao da bude NBA centar jednog dana. Baciti ga medj Miskove pulene da se kali je ravno idiotizmu.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Gledam Vrsac-Mega, neverovatno koliko mi talentovanih kosarkasa imamo. Jos dva mlada odlicna trenera, igra se na puno koseva, milina. Ovog Micica uzimaj Coki, ne pitaj za cenu, daj Zalizanom tri kuce ako treba, zlo od igraca, nisam ga davno gledao.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • http://www.naslovi.net/2013-02-23/gl...a-mecu/4778553

                          Interesantno , nzm gde da postavim , ovde je najprigodnije
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • To izgleda ovaj lik...

                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Ovaj je dve godine stariji i svercuju ga, ruku dajem.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • То сам и ја прво помислио, или то или је много јео неки концентрат за животиње да порасте оволико. Па погледај само колико је он физички империоран у односу на своје "вршњаке".

                                Comment

                                Working...
                                X