Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Krenulo je

    Comment


    • HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA JEBI TEGELTIJU HAHAHAHAHAHAHA
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Hahahahahhahaa ma idemo bre, idemo !
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Sram ga bre bilo pizda mu materina!

          Sve je bilo normalno!?

          Dzukelo propala!

          Comment


          • Unisti ga Tegi , unistavaj
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Inace, ono sto je pustio Tegeltija sa spijuniranjem onoga sto pise Covic u SMSu je protivzakonito.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Inace, ono sto je pustio Tegeltija sa spijuniranjem onoga sto pise Covic u SMSu je protivzakonito.
                Sme novinar koliko mi se cini to da radi, paparaco fazon. Ko ih jebe, samo nek se svadjaju, dao bih 50 evra da se pobiju.
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Daj brate ovo svake sedmice da bude po jedna emisija za njih dvojicu umesto neke turske serije da se ismijemo bar , svake sedmice nova tema
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Kakva je to sila! Maher! Kad porastem bicu Covke!
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Originally posted by asprilja View Post
                      Sme novinar koliko mi se cini to da radi, paparaco fazon. Ko ih jebe, samo nek se svadjaju, dao bih 50 evra da se pobiju.
                      To je nesto sto se u zakonodavstvu Srbije zove nepovredivost pisma i licne korespodencije. Za ovo je predvidjena kazna od 6 meseci do 3 godine zatvora. Znam, bavim se profesionalno novinarstvom.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Ima Coki spin ko Rafa.

                        edit: Nisam znao Sone, verujem.
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Originally posted by Ernesto View Post
                          Kakva je to sila! Maher! Kad porastem bicu Covke!
                          Najpoganiji lik kojeg sam ikad video. Sve je ok i nista mi ne smeta osim recenice da je u Zelezniku "sve bilo u redu".

                          Ako ga vidim na ulici pljunucu ga po sred njuske.

                          Comment


                          • Kad covek slusa ovake razgovore tj. price pa desavanja takode ista ovaka o sastavljanju vlade pa kultura koja smo
                            mi sprdnja od drzave
                            GIFSoup

                            Comment


                            • Originally posted by Ernesto View Post
                              Kakva je to sila! Maher! Kad porastem bicu Covke!
                              Ti izgleda bas volis lopovluk.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Najpoganiji lik kojeg sam ikad video. Sve je ok i nista mi ne smeta osim recenice da je u Zelezniku "sve bilo u redu".

                                Ako ga vidim na ulici pljunucu ga po sred njuske.
                                Dobices 11 godina zatvora za pokusaj ubistva, imao si i noz jbg, jedva se izvukao.
                                Last edited by asprilja; 05-07-12, 23:31.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X