Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovi ce izgleda stvarno na pivo i kurve izgleda Ljubo
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Vidim svi hvale Radonjica...nisam znao da je dobar trener. Previse se valjda ciganise,pa mi samo to padne na pamet kada ga neko spomene

      Comment


      • Hahahhahaha sto Cova ima novu foru, kaze nesto, Tegi mu doskoci i onda Coki slaze da ga namerno hvata u zamku.

        edit: Opasan je trener Radonjic, ciganise se i sve, ali dobar.
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Brate ovo je ... Covic je toliki da ne kazem sta , ako je dosao u emisiju nek malo stavi mrznju prema Zvezdi i nek odgovara na pitanja

          Bice ovo do kraja ...
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Moram da priznam da mi Coki na svakih 5 minuta izmami iskren osmeh

            Comment


            • Scena posle EPPa - 2 vinjaka na stolu.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Moram da priznam da mi Coki na svakih 5 minuta izmami iskren osmeh
                Legenda, ja vristim ovde i skacem kao da gledam South Park. Mnogo volim inteligentne ljude, pa makar bili i muljatori kao sto je Coki. Ako nista, bar je nas.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Bedno je sve ovo...Tegi ga jebe argumentima,a Covic ovog sprdnjom. I onda se ovaj potpali i ne vredi. Grobari misle da je Tegi "pobedio",delije da je Coki,a u stvari smo svi gubitnici. Ovo treba da bude emisja o kosarci a ne o siljenju patke dva matorca koje trese kriza srednjih godina.

                  Comment


                  • Ma vole se Tegi i Cova ko Izrael i Iran
                    Najbolje do sada kad mu je Tegi rekao pa evo vidis da pitanje pitaju sa Zvezdinog sajta
                    GIFSoup

                    Comment


                    • Vadi diplomski

                      Comment


                      • Seminar
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Najjaci su. Samo treba gledati ovu emisiju kroz prizmu komedije

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Najjaci su. Samo treba gledati ovu emisiju kroz prizmu komedije
                            A kako drugacije gledati ,sta si ovde cuo o kosarci
                            GIFSoup

                            Comment


                            • Dobra tablica mnozenja
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Hahahahahahahahahahahahhaha ludilo!
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X