Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by asprilja View Post
    A na ta dva sponzora nije vrsen pritisak da dodju kod vas, nego posto ste primamljiviji od Partizana resili su da budu uz vas no je zli Ivica pretio maricom i naterao sponzore da predju kod nas. Pa imali ste ne znam koliko puta vise sponzora kad je bila prica o Jovcicu i gepekovanju, sta tad bi? Coki i Djilas nisu uticajni? Mnogo si pristrasan, neupucen i protivniku sve dodajes, sebi sve oduzimas.
    kad zavrsis skolovanje kod ucitiljece i upises srednju, tada se javi, pa mozda i popricamo, do tada, cao zdavo.

    Comment


    • Originally posted by carter985 View Post
      kad zavrsis skolovanje kod ucitiljece i upises srednju, tada se javi, pa mozda i popricamo, do tada, cao zdavo.
      Blah, mislio sam da si za nijansu ozbiljniji igrac.
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Veceras ludnica Nije mi jasno sto Cova opet dolazi na lekciju kod Tegija,sve sto coek kaze Tegi Grobar mu to prilozi u vidu snimka doticnog sta je pre govorio a sta sada prica i cao vozdrica.

        Covic je uvukao prvi srpsku kosarku u takozvanu jadransku ligu. To mora svaki dan da se ponavlja da se slucajno to ne zaboravi,a sad naso da prica o interesima srpske kosarke.

        Al najjace kad smo ga prozivali u Cairu (sto nikako ne podrzavam) ,tada se njegova ekipa jos zvala FMP, kad je hteo da povuce igrace sa terena. Coki naravno kaze nisam,al tu je Tegi da zumbira njegovo fon na kome se tacno vidi sta pise. PISAJ TEGI !

        Comment


        • Cim neko na sva usta pominje 'interese srpske kosarke' znajte da njemu uopste nije bitna srpska kosarka i njen razvoj,ovo vazi za svakog sportskog radnika u Srbiji koji se kiti ovakvim recima.

          Comment




          • Clash of the titans

            Comment


            • Clash of the Idiots.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Gde su mu fasickle?

                Comment


                • Reklo bi se da ce ovo biti miroljubivo
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Hahahahahahaha, kako je ovo do jaja sunce ti jebem.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Meni puno srce dok gledam ovo, nema jace
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Hahahahahahaha, kako je ovo do jaja sunce ti jebem.
                        Realno je za sada smor. Cekam da krenu ludaci da zovu

                        Comment


                        • Previse mi miran Tegi, spremao se izgleda 5 meseci za ovo, ima nekog keca u rukavu.
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Nije zanimljivo,ocekivao sam da ce da se pobiju do sad

                            Comment


                            • Tu je i fascikla

                              EDIT: "mozda cu da odem i ranije"

                              U pare da ce posle emisije da odu na pivo i kurve?

                              EDIT 2: Covic je najveci demagog u istoriji svih demagoga
                              Last edited by Ljuba90; 05-07-12, 22:32.

                              Comment


                              • Izgleda da ide Kari, tako mi deluje po Cokiju. Ma gde bre da idu, mrze se ko Teri i Bridz brate.

                                edit: Ako im Radonjic dodje, nista nisu na gubitku.
                                Last edited by asprilja; 05-07-12, 22:39.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X