Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sara View Post
    Indijanci klasicni, jos su i sopstvenog trenera pogodili bocom u glavu.... budale..
    Zbog takvih navijaci sa sezonskim kartama,koji Zvezdu prate od pocetka sezone nisu bili na utakmici.

    Cova

    Comment


    • Pocinje dreamhack summer sutra u Jonkopingu, najveci gejmerski LAN event na svetu. I'm gonna fail my exaaaaaaams <3

      Comment


      • Originally posted by Sara View Post
        Indijanci klasicni, jos su i sopstvenog trenera pogodili bocom u glavu.... budale..
        skoro pa da su dostigli "vas nivo", al ipak ste vi po tom pitanju nenadmasni...

        Originally posted by Ljuba90 View Post
        Zbog takvih navijaci sa sezonskim kartama,koji Zvezdu prate od pocetka sezone nisu bili na utakmici.

        Cova
        obicno ne branim delije, al ovo je dolazilo sa strane gde su bili navijaci sa sezonskim, delije su bile na suprotnoj strani...

        Comment


        • Kao sto sam rekao i na pocetku meca,onakvi ciganski potezi ce im se samo odbiti od glavu i motivisati nasu klupu i igrace.Mi dobijamo na terenu a ne pljuvanjem,drmanjem kosa,gadjanjem i falsifikovanjem ulaznica.Vladu ne cenim previse kao trenera ali kao coveka skidam kapu,svaka mu cast sta je sinoc sve preziveo i uspeo da istrpi.

          Comment


          • Originally posted by Layzick View Post
            Kao sto sam rekao i na pocetku meca,onakvi ciganski potezi ce im se samo odbiti od glavu i motivisati nasu klupu i igrace.Mi dobijamo na terenu a ne pljuvanjem,drmanjem kosa,gadjanjem i falsifikovanjem ulaznica.Vladu ne cenim previse kao trenera ali kao coveka skidam kapu,svaka mu cast sta je sinoc sve preziveo i uspeo da istrpi.
            Potpisujem od A do Š.

            Comment




            • Posle 3:25 i kosa Thomasa.

              Comment


              • Idiotizam
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • U ovoj hali vise ne bi smeo turnir za decu da se organizuje...

                  Comment


                  • Ma nije ovo do hale, mnogo hala u Srbiji je ovakvo, ali derbi sigurno ne bi trebalo.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Moze da se igra,ali mecevi kao sto su Zvezda-OKK Beograd a ne derbi gde dolaze ljudi zeljni krvi

                      Comment


                      • Ja i jesam za to da se hala malo sredi i umije i da se tu igraju svi mecevi sem derbija i eventualno onih sa Cibonom i Radnickim. Da imamo pravi domaci teren, jeftinije je nego da se placa Pionir, tu se trenira cele godine, cela scenografija je u znaku Zvezde, ni ne dolazi vise od 3 000 ljudi ni na jedan mec, ovako bi stalno izgledalo da je hala skoro puna, lepota.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Koja komedija ovo Cokijeva konferencija, Nedovic otisao za 500 000 - E moj COki, znam da bi ti to voleo ali takvi transferi ala Erceg u Oly su proslost.

                          Comment


                          • ne nego je komedija to sto ti ne kapiras situaciju, iako je konferncija bila na srpskom jeziku...
                            zvezda je od ritasa dobila 250k a preostalih 250k je prebijeno za ranija dugovanja koja smo imali prema zalizanom...
                            dakle sve je jasno, onome ko ukljuci mozak i ko hoce da mu bude jasno ;)
                            a evo posto sam dobar i volim da pomazem drugima, jos cu jednom da ti nacrtam...
                            zvezda je dugovala misku 250k za plate ranijih igraca, a pustanjem nedovica u ritas, zalizani je oprostio tih 250k, a zvezda je od ritasa dobili 250k u keshu, sto je u prevodu tih 500k, kojim je zvezda profitirala prodajom nedovica u ritas.

                            Comment


                            • I od tih 250 000, kao sto je Covke svojevremeno rekao 90 posto ide za resavanje dugova staroj Zvezdi sto je 225 000, a 25 000 ostaje sadasnjoj Zvezdi.
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Ne znam sta drugo da kazem nego blago nasoj ovoj jedinoj planeti Zemlji koja ima tako Blazene ljude poput velikog Gospodina Miska i ostale kompanije koja oprasta stotine,hiljade i milione evra. Hvala ti Boze sto jos postoje takvi ljudi,jedan veliki do poda !

                                Comment

                                Working...
                                X