Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    A mozda su i oni uspeli da preokrenu.
    Ne verujemo ali cekamo da MVP javi. Ne voli on Nas, mozda slaze.

    Originally posted by peca View Post
    evo pise na mondu da smo dobili mi
    Lazu, stoka neznalacka
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Ljuba i ja(mi), cemo pokusati da saznamo da li smo dobili mi ili oni, ostanite online.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Ljuba i ja(mi), cemo pokusati da saznamo da li smo dobili mi ili oni, ostanite online.
        Odoh ja po informacije. Samo cudo je trebalo da se desi pa da mi ne pobedimo.

        Comment


        • Aj pozurite,ubi nas neizvesnost.

          Comment


          • koji ste smaraci jee

            Comment


            • Originally posted by peca View Post
              koji ste smaraci jee
              Ko? Mi ili oni?
              sigpic

              Comment


              • Ауууу, па и ви сте у конфузији као и ја... навијам за наше, али сам из неког разлога жени рекао да на овој утакмици навијам за њих.... одем до компјутера да отмем на кратко детету нешто и занесем се ... жена пребаци на тиркише сеију и ја оста без другог полувремена....

                питам вас, а ви "наши".?.. ништа, мораћу да чекам дневник, ако не засовим опет...
                sigpic

                Comment


                • Nekome je dosadno , bar se onaj u Pioniru dobro zabavljao, ako su pobedili...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Значи ипак 2/1 за нас?
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Ko? Mi ili oni?
                      pa oni..nisam lud to da kazem za nas

                      Comment


                      • Ма навијао сам за њих јер тамо игра син од мог другара, а када је био клинац морао сам да их помогнем финансијски да преживе, сад кад има лову наравно не враћа.. а био је и наш, а сада њихов....

                        где је онај са информацијама о коначном резултату??? нешто нисам сигуран да смо ми победили!
                        sigpic

                        Comment


                        • Nema svrhe ici i navijati protiv zandara i onih tamo, i ovako su dobrano jaki jos kad im prikljucis plave onda ne valja.

                          Btw o sportskom aspektu ne treba trositi reci, na klupi imamo coveka koji da je dosao kao klinac kod moje keve ono pre skole standardi testovi sposobnosti i inteligencije koje psiholog odradjuje, ne bi ih prosao. Pao bi limar 100% Vratili bi ga da u 8 godina dodje ponovo da pokusa da pohadja nastavu.

                          Comment


                          • 78:72 (18:16, 29:21, 15:11, 16:24).

                            једва су ми рекли, али да ћутим и никоме не кажем! / али ми смо наши /
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Zika View Post
                              78:72 (18:16, 29:21, 15:11, 16:24).

                              једва су ми рекли, али да ћутим и никоме не кажем! / али ми смо наши /

                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Sta je bre limar zin'o, verovatno je gledao NBA sinoc previse, pa je pomislio da ce takva atmosfera biti i veceras.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X