Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by colke995 View Post
    Po meni, on je bio nas najbolji igrac. Valjda 0/5 za 3, nekoliko izgubljenih lopti, bas onako po meri je odigrao
    Nije ga isla trojka ali on je jedini nas koji moze teoretski da pogodim, nece mi biti zao i da omasi 10. Izgubio je samo jednu pred kraj, onu od Jamesa.

    Da smo imali njega imali bismo bar 5 pobeda vise u Jadranskoj i bolje bi odigrali finale kupa protiv vas. Bez izgovora, samo kazem koliko nam znaci.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • "Ми Они" не капирам ко је ко овде? нека неко окачи тај резултат да видим ко је добио утакмицу!!!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Zika View Post
        "Ми Они" не капирам ко је ко овде? нека неко окачи тај резултат да видим ко је добио утакмицу!!!
        Sta ne pratis ko za koga navija. I Mi i Oni smo dobro igrali, ali su Oni bili malo bolji iako smo Mi prisli. Onda mi je otisla slika. Nemam pojma koji je bio rezultat.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Sta ne pratis ko za koga navija. I Mi i Oni smo dobro igrali, ali su Oni bili malo bolji iako smo Mi prisli. Onda mi je otisla slika. Nemam pojma koji je bio rezultat.
          Mislim da je svima otisla slika...jebem ti drzavu kad ne mogu da vidim kako mi vas dobijamo.

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Mislim da je svima otisla slika...jebem ti drzavu kad ne mogu da vidim kako mi vas dobijamo.
            A ni livescore ne radi jebem ti sve.

            Ne znam, Sone sta mislis jesmo mi dobili ili vi?
            sigpic

            Comment


            • Хајде не смарајте човека. Добили смо ми. ;)
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Sta se zajebavate,napisite lepo ko je pobedio,mi ili oni?

                Comment


                • Vi.
                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • Ma mi smo dobili 100%.

                    Comment


                    • Originally posted by trigger View Post
                      Sta se zajebavate,napisite lepo ko je pobedio,mi ili oni?
                      Mi smo vodili, oni nas stizali a onda crko i RTS i livescore nista ne znamo. Zovem MVP-ja koji je u Pioniru ne javlja se, mozda su i produzeci.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa malo Oni malo Mi. Svi smo na dobitku, samo sto je neko dobio utakmicu a neko motiv. A svi su dobili dosta pesnica. I sudije su trebale da dobiju zbog onakvog sudjenja. Zeznuli su i Nas i Njih.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Zovem MVP-ja koji je u Pioniru ne javlja se, mozda su i produzeci.

                          Nisi trebao, cicija nije verovala da mozemo do pobede danas.
                          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                          Comment


                          • A mozda su i oni uspeli da preokrenu.

                            Comment


                            • evo pise na mondu da smo dobili mi

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Nema potrebe, draze mi je da izgubimo a da se pokidaju igraci kao lavovi nego da igramo kao cave kao prethodnih godina.
                                Ne kažem da nisi u pravu, ali neke debilne greške ne mogu da shvatim i svarim više.
                                A koji je rezultat bio na kraju? Ništa mi nije jasno.

                                A koji ste to "mi"?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X