Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja rekoh nesto o dva poseda malopre. Gledam deja vu vec 20i put.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Jebeno vazna pobeda. Bilo bi i vise razlike da ih nismo tri puta vratili. Ali dobro,pobeda se pise.

      U Zelezniku samo jako u odbrani i smireno u napadu i da pokusamo da zavrsimo ovu sezonu.

      Comment


      • Ne moze, uvek fali malo. To se zaradjuje godinama pobednickog mentaliteta i igre u Euroligi.

        Ali svaka cast momci za borbi, svaka cast ludacima u cosku
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Cestitke komsijama na pobedi, ima jos da se teramo da vidimo ko je losiji.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Mogu da ti puse Macvane

            Comment


            • More u tri piz.. materine!
              Ne umeju ni da se vrate u meč do kraja, kada im je omogućeno..
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Kakva je ono pesma bila nesto Svetislave Svetislave..........nisam razumeo

                Comment


                • Ajde nekako ovo da se prelomi i promene na leto, ako ne Dule bar neko ko zna da nacrta neku od najjednostavnijih akcija i neko ko bi donekle vratio onu njegovu odbranu i zonu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Izgubili smo zbog oba Popovića, zbog milion debilnih poteza...
                    Čestitam Partizanu na pobjedi, a ovoj dvojici koju sam već spomenuo želim sretan put..
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                    Comment


                    • Radivojevic kapitenski odigrao...bas onako...
                      http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        More u tri piz.. materine!
                        Ne umeju ni da se vrate u meč do kraja, kada im je omogućeno..
                        A sa kojim igracima? Ko kod nas moze da postigne bitne koseve? Nemojmo es zezati, ovde fale 4 igraca minimum da mozemo da dobijamo Partizan na nesto sto nije napaljenost. U ovakvim utakmicama te vadi individualni kvalitet. Koji mi nemamo. I to es pokaze pre ili kasnije. Sada da li u trecoj ili u poslednja dva minuta cetvrte je lutrija.

                        Originally posted by Aleksa9 View Post
                        Radivojevic kapitenski odigrao...bas onako...
                        Koliko je samo on falio, mislim da vecina ljudi tek sada shvata. Zamislite da je u top formi. I da imamo zdravog Vasica koji potencijalno nas najbolji suter.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          A sa kojim igracima? Ko kod nas moze da postigne bitne koseve? Nemojmo es zezati, ovde fale 4 igraca minimum da mozemo da dobijamo Partizan na nesto sto nije napaljenost. U ovakvim utakmicama te vadi individualni kvalitet. Koji mi nemamo. I to es pokaze pre ili kasnije. Sada da li u trecoj ili u poslednja dva minuta cetvrte je lutrija.
                          O svemu tome sam već pisala. Znam šta pričaš, samo sam frustrirana... mnogoo...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by trigger View Post
                            Kakva je ono pesma bila nesto Svetislave Svetislave..........nisam razumeo



                            I tako
                            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              O svemu tome sam već pisala. Znam šta pričaš, samo sam frustrirana... mnogoo...
                              Nema potrebe, draze mi je da izgubimo a da se pokidaju igraci kao lavovi nego da igramo kao cave kao prethodnih godina.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by Aleksa9 View Post
                                Radivojevic kapitenski odigrao...bas onako...
                                Po meni, on je bio nas najbolji igrac. Valjda 0/5 za 3, nekoliko izgubljenih lopti, bas onako po meri je odigrao
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X