Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kapa dole za sudije Sramota za srpsku kosarku koliko nepostojicih faulova i gresaka na obe strane
    sigpic

    Comment


    • Pera Bozic je valjda svetski rekorder u broju faulova
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by colke995 View Post
        Kapa dole za sudije Sramota za srpsku kosarku koliko nepostojicih faulova i gresaka na obe strane
        Belosevic jedini maestralno sudi. Po meni i najbolji sudija u Evropi.

        Kakva smo mi govna ako izgubimo ovo. Sad mora Andjusa jednu da uvali.

        Comment


        • Konacno su mu svirali tehnicku

          Comment


          • sunce ti jebem

            Comment


            • Opet ce nama faliti dva poseda kao i obicno, pazite sta vam kazem.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Sta normalno reci , nama Bojan Popovic unosi preokret , ej Bojan Popovic , ne mozemo kosa dati , zvezda trojke ne moze ubosti i ponovo su na -3 , koja ironija od meca strasno , nek jos i ovo izgubimo + svirati na onaj blok faul Macvanu Jao,jao
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Kakva gomila maloumnika na celu sa Vladom.

                  Dule vrati se

                  Comment


                  • Ljudi sta se nervirate dobijate vi ovo, ne znamo mi da igramo ovakve meceve. Nikada nismo znali.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Kakvog mi coveka imamo na klupi ni svesni nismo , da mi je znati na koju je on prevaru preuzeo klupu , ako ostane posle ovoga ...
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Kecmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan
                        sigpic

                        Comment


                        • DUSAN SILNI

                          Kakva majstorija za 3 , fala i dovidjenja, 2-1 , samo odbranu da odigramo kako treba do kraja i 2-1 ali u kakvu smo se poziciju doveli
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Ajde bre u tri lepe picke materine. Ne moramo svaki put u igru da ih vratimo.

                            Bravo Luca! ! !

                            Comment


                            • Sada kada Popovic zabiberi jednu preko ruke iz koraka
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Hahahah, koliko smo mi tragikomicni danas, a sta tek reci za dragog nam domacina?

                                Ej bre, pa mi slobodna ne mozemo da ubodemo. Ajde Vuce sada sa osam metara jednu...

                                EDIT: E idi u pizdu materinu...
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X