Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mozemo dva minuta da odrzimo visoku razliku. Pu!

    Comment


    • I kada gubimo i kada vodimo mi tebi pevamo!!!
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Stvarno se pitam da li se na Zvezdinim treninzima uopste sutira. Uzas od procenata.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Ma daj bre, ne moze niko okean da pogodi a ne kos sa trojke...

          Lazicu brate rodjeni, samo vezbaj otvorene trojke, mozda jednu i ubodes za godinu dana.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Lazicu brate rodjeni, samo vezbaj otvorene trojke, mozda jednu i ubodes za godinu dana.
            On me ne brine sto ne pogadja, drugi me brinu. On je odbrambeni igrac i zdravo.

            Mile igra mec zivota
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Ovaj poslednji kos je i definitivno kraj za ovaj mec. Vidimo se u Zelezniku u petak. Tada mora mnogo, mnogo, mnogo bolje.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ma neka je odbrambeni, mora pogoditi kada je sam kao duh.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Ovaj poslednji kos je i definitivno kraj za ovaj mec. Vidimo se u Zelezniku u petak. Tada mora mnogo, mnogo, mnogo bolje.
                  Ti rece da ko pobedi u ovoj utakmici osvaja,tako da.....

                  Comment


                  • Koliko god ovaj Cakarevic imao tvrdu ruku i bio balvan u napadu, sa ovakvom odbranom bice pozeljan u svakoj ekipi. Covek strpa u dzep kog god da cuva
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by trigger View Post
                      Ti rece da ko pobedi u ovoj utakmici osvaja,tako da.....
                      I stojim iza toga. Sada su videle sve slabosti i ogranicenosti Zvezde. Ako se ponove i u petak (a ne znam sto ne bi) bice velika razlika brzo i zdravo. No hope.

                      Ipak dokazujemo da smo vam blizu, sada ne znam da li da me to raduje ili plasi. Pre mislim da ste vi sve slabiji nego nesto drugo nazalost.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Sone i Vojvodina nam je blizu zbog ovog teleta. A i igracki smo tanki,tj on je unistio i ono malo zivota i talenta sto ima u njima.

                        Kari je izvukao maksimum iz vase ekipe i svaka mu cast. Nije ova serija gotova,bice neverovatno tesko dobiti u Zelezniku.

                        Comment


                        • A ni ova tekma nije gotova,jer smo maloumni.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Sone i Vojvodina nam je blizu zbog ovog teleta.
                            I to sto kazes... Ma otislo sve u Honduras. Realno.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              I to sto kazes... Ma otislo sve u Honduras. Realno.
                              Dok se debeli ne vrati mi smo u kurcu. On bi Zvezdu pocistio i to 20 razlike svaka tekma.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Sone i Vojvodina nam je blizu zbog ovog teleta. A i igracki smo tanki,tj on je unistio i ono malo zivota i talenta sto ima u njima.

                                Kari je izvukao maksimum iz vase ekipe i svaka mu cast. Nije ova serija gotova,bice neverovatno tesko dobiti u Zelezniku.
                                A i to zbog teleta.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X