Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije tehnicka.

    Comment


    • Ma dzaba...ne mozemo ovo bez trojki da preokrenemo,a kad Andjusa ne moze da pogodi,onda vam je sve jasno. Jbg.

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Ma dzaba...ne mozemo ovo bez trojki da preokrenemo,a kad Andjusa ne moze da pogodi,onda vam je sve jasno. Jbg.
        Ova zvezda ne sme da ti da 65 poena. Nikad u zivotu.

        Comment


        • Kako cu ja izpizdeti od ovog Milutinovica, em je bezmud, em je glup kao tocilo.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Nudili su se. Nismo uspeli,gotovo je.

            Cestitke.

            Comment


            • Milina, mozda ga isteraju jbt...

              Comment


              • Kakva paljevina
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Izgore Pionir Sto ne pocepa dres Tomase da izginu na tribini od euforije
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Omar Thomas...kakav idol..
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Kakav je Omar Bogotac, ne znam sta bi' dao da ostane i sledece sezone.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Jbt daljinski sam slomio kad je pogodio trojku sad mi zao

                        Comment


                        • Vuuuuuuuuuk Kako je falio covek cele sezone.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Bravo Jovanovicu !!!
                            Zvezda u bonusu zadnja 5 min, stigli ih na tri razlike, ali ne, bitno je da se sutne min 30 puta trojka , umesto da im kreten lepo kaze da idu na prodore i pod kos. Bozica necu ni da komentarisem
                            sigpic

                            Comment


                            • Hocu javno da kazem negde a bih voleo da sad Vlada Jovanovic pogine na sred terena i da nikad vise njegovo pedersko lice ne kroci nogom u nesto sto se zove kosarka. Dajte neki mejl, nesto da mu pisemo da bog da umro sad, svecu mu ne bi zapalio

                              Comment


                              • Treba ga ubit za primer, na ulici, k'o psa.

                                Comment

                                Working...
                                X