Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Ubicemo Mutu i '' djavole '' ali djavoli hahhahaha

    EDIT: Nesto ne ide mutavog i '' djavole ludake '' ? trpaj boraniju.
    Hehe,jao brate koliko si smesan,pa nije ti ovo Vrsac sinovac,jedini grad u Srbiji gde ni vi ni zvezda nikada necete biti dobrodosli i gde cete uvek biti u manjini... A ovih pretstava u kupu radivoja koraca i sada protiv radnickog treba da se stidite jer ako je vec organizovano navijanje trebalo je da organizujete vise od 15 ljudi...
    sigpic

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Evo a ti mi okaci sliku grobara od juce molim te nisam ih video niti cuo...
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Denzel80 View Post
            Hehe,jao brate koliko si smesan,pa nije ti ovo Vrsac sinovac,jedini grad u Srbiji gde ni vi ni zvezda nikada necete biti dobrodosli i gde cete uvek biti u manjini... A ovih pretstava u kupu radivoja koraca i sada protiv radnickog treba da se stidite jer ako je vec organizovano navijanje trebalo je da organizujete vise od 15 ljudi...
            To sto su na celu '' djavola '' majmuncine i sto bodete i sto pravite sacekuse ljudima iz Kragujevca koji navijaju za drugi klub to je druga stvar. Uostalom sreca sto se Metalac iselio iz tvog grada svasta bi bilo. Zao mi je samo sto se niste drznuli pa napali Delije sada kad su bili tu pa da se smejem malo kako bi vas rastrgli kao malu decu.

            Comment


            • Denzel bio sam ja povise tebe malo,skroz na vrhu u tvom pravcu bas
              E nemoj da se pravis pametan mnogo LBJ,ko je majmuncina,bolje mi reci kakvi su to navijaci Partizana,koji samo nerede prave,ubistva i tako to,kad je neko uradio tako nesto od navijaca Radnickog?
              Prozivke postoje ali sacekuse nisu bile ;)
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Originally posted by bice View Post
                Denzel bio sam ja povise tebe malo,skroz na vrhu u tvom pravcu bas
                E nemoj da se pravis pametan mnogo LBJ,ko je majmuncina,bolje mi reci kakvi su to navijaci Partizana,koji samo nerede prave,ubistva i tako to,kad je neko uradio tako nesto od navijaca Radnickog?
                Prozivke postoje ali sacekuse nisu bile ;)
                Pomesao si nas sa Delijama, koliko vidim ...

                Comment


                • Nisam,Bris Taton,jer to poznato mozda?Koga su Zvezdasi ubili?Neredi u Vojvodini opet poginuo covek,mec Partizan-Vojvodina ;)
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Denzel bio sam ja povise tebe malo,skroz na vrhu u tvom pravcu bas
                    E nemoj da se pravis pametan mnogo LBJ,ko je majmuncina,bolje mi reci kakvi su to navijaci Partizana,koji samo nerede prave,ubistva i tako to,kad je neko uradio tako nesto od navijaca Radnickog?
                    Prozivke postoje ali sacekuse nisu bile ;)
                    Licno sam bezao sa cika dace kroz park pored onog fakulteta onde od nekoliko djavola koji su me gadjali kamenjem. Plus kad je bilo polufinale PO u odbojci Radnicki-Ribnica auto u kom sam se vozio je pogodjen kamenom. Nemoj mi pricati molim te o postenju djavola ne daj boze da su djavoli jaki kao Delije ili Grobari, ne daj boze.

                    Comment


                    • Ne kazem da nisu cvecke ali nisu kao Grobari i Delije sigurno ;)
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Nisam,Bris Taton,jer to poznato mozda?Koga su Zvezdasi ubili?Neredi u Vojvodini opet poginuo covek,mec Partizan-Vojvodina ;)






                        Najgore od svega sto se vi ponosite ovime ...

                        Mada, pobegoh od teme, tako da ne kenjam vise .

                        Comment


                        • Pa uopste nije poenta kojih navijaca ima vise a sto se metalca tice ne bih bas rekao da to treba da pominjes jer je bilo mozda oko 200 navijaca partizana prosli put na cika daci a delija je bili 4000-5000,ali nebitno je to... Ne znam sto su ti djavoli trn u oku,tudje ne diramo svoje ne damo...Meni je stvarno zao sto ljudi iz svojih gradova ne navijaju za svoje lokalne klubove ali sta da se radi...A sto se kragujevca tice,"samo sljam ovog grada,navija za klubove iz beograda..."..Toliko....
                          sigpic

                          Comment






                          • evo i o cemu pricam samo sam mozda malo preterao ima vise od 300 ljudi ali ipak...
                            Nemoj da mislis da velicam delije oni su mi omrazeniji od vas,ali realnost je realnost...
                            Last edited by Denzel80; 05-05-11, 00:10.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Denzel80 View Post
                              Pa uopste nije poenta kojih navijaca ima vise a sto se metalca tice ne bih bas rekao da to treba da pominjes jer je bilo mozda oko 200 navijaca partizana prosli put na cika daci a delija je bili 4000-5000,ali nebitno je to... Ne znam sto su ti djavoli trn u oku,tudje ne diramo svoje ne damo...Meni je stvarno zao sto ljudi iz svojih gradova ne navijaju za svoje lokalne klubove ali sta da se radi...A sto se kragujevca tice,"samo sljam ovog grada,navija za klubove iz beograda..."..Toliko....
                              Pogledaj snimke lepo kada smo mi bili u krizi kakva je bila tribina a kad je ciganima islo njih je bilo premalo nikad ni 10k nabiju se od sipke do sipke sada kada je potrebna publika nikada vise a tako i treba ad je najteze klub se dize a kad sve ide moze i malo da se odmori. Drugo mi pratimo 4 sporta u kome u sva 4 igramo evropu a Zvezda koncentrisu se samo na fk i onda ih ima toliko. Ja prvi nemam uvek para da ispratim sve sportove jer je cinjenica da ih ima previse.

                              Comment


                              • Ja licno volim i Zvezdu i Radnicki,realno u fudbalu navijam za Zvezdu,mada sad ce i Radnicki da udje u Prvu ligu pa ce biti dobrog fudbala,valjda bez incidenata. ;)
                                U kosarci mi je bolje kad igraju ta dva tima da pobedim tim iz mog rodnog grada,a ne neki potpunu drugi tim iako ga volim,sad u fudbalu kad je bilo Metalac-Zvezda navijao sam za Zvezdu,i stvarno sam navijac oba tima,ali opet kad igraju medjusobno Radnicki ima prednost ;)
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X