Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL - uživo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by Packer View Post
    a komentator najjaci kada je rekao za navijace Seahawks-a da su "najvernija publika u NFL-u" hahahah pa oni sluze za podsmeh u SAD-u do pre par godina nisu ni postojali maltene

    nagrada za komentatora za vic dana..
    Ko su najverniji navijaci? Taman da naucim nesto

    Comment


    • #92
      Po meni Stilersi i Cifsi. Mozda i Kauboji ali cisto zbog broja navijaca.


      edit: Moram dodati i Pekerse i Patriotse, prvi jer su vecinskim delom i vlasnici kluba a i naci kartu za utakmicu tamo je nemoguce a Patriote iz dobro poznatih razloga.
      Last edited by Mr.M; 27-09-15, 21:54.
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #93

        sigpic

        Comment


        • #94
          I dalje me zanima kako su navuklisi hogsi berse da onako pogrese kod ispucavanja bersa, ljudi kao da nisu videli gde je lopta, ma nemoguce

          Comment


          • #95
            Stvarno bre sramota ove sudije su corave!! Promenila pravac 90% kada ga je pogodila u nogu!

            Comment


            • #96
              Originally posted by VELLLJKOO View Post
              I dalje me zanima kako su navuklisi hogsi berse da onako pogrese kod ispucavanja bersa, ljudi kao da nisu videli gde je lopta, ma nemoguce
              Nije prvi put to vidjeno,evo secam se kad su Ramsi slicno izveli,vise je do onog kojem je u sustini namenjena lopta,i njegov govor tela koji mora da bude idealan kao da ce stvarno da primi loptu,posto igraci koji ga napadaju ne gledaju kuda bas leti lopta,treba kockice da se poklope..
              sigpic

              Comment


              • #97
                Originally posted by Jack View Post
                Nije prvi put to vidjeno,evo secam se kad su Ramsi slicno izveli,vise je do onog kojem je u sustini namenjena lopta,i njegov govor tela koji mora da bude idealan kao da ce stvarno da primi loptu,posto igraci koji ga napadaju ne gledaju kuda bas leti lopta,treba kockice da se poklope..
                Stvarno ekstra su ovo izveli, prvi put da vidim ovakvo vracanje!

                Comment


                • #98
                  Ha ha ha, ovaj specijalni tim Cikaga kao da nije ni dosao na tekmu!

                  Comment


                  • #99
                    Au, 105 yrd trčanjem preko celog terena za TD

                    Comment


                    • Pa ovaj Cikago nemoze da pridje, utakmica je zavrsena vec sad!

                      Comment


                      • Naravno da ne moze, kvota u kladionicama nekim je bila 1,03 na Sijetl sto je mislim nezabiljezeno u istoriji NFLa da je neko ovoliko izraziti favorit. Cikago igra bez napada fakticki, samo Benet ostao nakon povrede Fortea da nesto vredi.
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • I plus posle ona 2 poraza u prva dva kola,morali su se na nekom istresti Russell
                          Jes da ima mnogo manje utakm.sad, al one u 19 su skoro sve bile neizvesne..
                          sigpic

                          Comment


                          • Detroit-Denver bi trebala biti neizvesna utakmica, ovi prvi opet usli katastrofa u sezonu, covek bi pomislio da ce nastaviti gde su stali lani ali su se vratili u prepoznatljivi mode, dok Denver definitivno nema toliki kvalitet kao u prethodne 3 sezone tako da moze biti svega.
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Odavno nisam video goru ekipu od ovog Chicaga

                              Mislim da je ako sam dobro pratio, svaki napad završavali puntom

                              Comment


                              • Nisu oni toliko losa ekipa, stavise mislim da ce sledece sezone da budu PO ekipa, jednostavno promenio se strucni stab(jedan od jacih strucnih stabova imaju, mozda i najtraznijeg OC u ligi + Vic Fangio, strasno cenjen DC a vidi se da odbrana napreduje) a tu je i stari lisac(Fox), medjutim danas igraju bez Cutlera, ovo sto igra Claussen bih i ja mogao igrati, Jeffrey je povredjen, Forte im se u toku meca povredio, jos dosta povreda, stvarno nemaju srece. Protiv GBa su igra vrlo dobro.
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X