Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL - uživo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Joe Burrow bacio 7 TD-a u prvom protiv Oklahomae

    Comment


    • Meni će ipak utisak večeri da bude glas njihovog trenera, šta je ovo leptijebem

      Comment


      • On je meni strasna faca

        Gledaj ovo

        Comment




        • Ja ne samo da bih stao, nego bih se brže bolje pokupio i više me nikad ne bi videli tamo

          This man sounds like he smokes an acre of tobacco leaves a day and eats a bowl of gravel for breakfast.
          To je to hahahahhahah neverovatno

          Comment


          • Ja zbog njega navijam da LSU osvoji. Clemson je osvojio prosle sezone, ne moraju vala i ove... a Ohio State su mi zgadila dva druga, plus sto OS redovno tuce moj Michigan.

            Comment


            • Znam da sam izabrao dobru utakmicu kad je prvi baceni TD na mecu Amendola za Blougha

              Comment


              • Brukaju se i Packersi i Patriotsi ovakvom igrom danas.

                Comment


                • Winston i Tampa uvek zabavno
                  sigpic

                  Comment


                  • Hahaha Miami odlucuje pozicije za AFC

                    Comment


                    • Koliko je ovaj sport nepravedan pokazuje se i ove sezone. Kurčina od tima GB igra u najgoroj diviziji u fudbalu i oni mogu i do #1 seed.

                      Jedna kanta koji Seattle, 49ersi i Saintsi mogu da gaze u pola dana/pola noći.

                      Smrdljivi Detroit jadni gledam celu i znam kako se završava.

                      Comment


                      • Amendoli bih lomio kosku po kosku za onu kaznu, i smrad sa olovkom iza ušiju se usrao pobede takodje. Umesto da troši vreme ili to GB, on forsira bacanja.

                        Da li je realno da će ovi GB frulaši stvarno biti ovako visoko plasirani... Mislim, ispadaju odmah svakako, ali Bože..

                        Comment


                        • Miami

                          Comment


                          • Znao sam, šta reći. Ali GB sa ovom majmunčinom na qb, jedva čekam da mu Bosa i Davenport skaču po glavi i da Michael Thomas i Kittle jebu ove idiote.

                            Comment


                            • Sto ti smeta Rodzers?

                              Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Gledaj ovo. Hahahah Patriša idi ubij se majmune. Igraš u diviziji sa kapetanom Kurcem Kazinsom, sa Trubiskim trubom i sa ovim jadnicima mrtvim iz Detroita, i ti si na vrhu.

                                Ovo je NEP recept. Jebi sirotinju po diviziji. Samo što će GB prvu da izgubi u PO.

                                Najgora divizija u fudbalu.

                                Smeta mi jer su gora ekipa od Texansa i Titansa, da ne spominjem ostale.

                                Imali tonu sreće. Igrali protiv Kansasa kad je bio Mahoms povredjen, jedva dobili. Pokrali Detroit mrtvi prošlu utakmicu.

                                Nisu zaslužili ovo mesto.
                                Last edited by Cassius Clay; 29-12-19, 21:27.

                                Comment

                                Working...
                                X