Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL - uživo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobra ova Arizona. Tek sam počeo da pratim NFL, bravo za SK...Btw ništa bez nama dobro poznatih komentatora.

    Comment


    • Vecina utakmica razlika jedan posed E Palmeru ,sulud pas
      sigpic

      Comment


      • Zamolio bih ovim putem komentatore na SK da kada u prenosu žele da pričaju o rezultatima na utakmicama koje se igraju u isto vreme a na drugim kanalima, prvo upozore gledaoce na to. Ja preko opcije 72h unazad, na SBB-u, odgledam sve utakmice i poslednje što želim je da čujem rezultate pre toga . Kada bi oni najavili pre toga da će da govoro o rezultatima na drugim NFL utakmicama, mogao bih da stavim mute na TV da ne čujem. Nadam se da će pročitati ovo neko iz redakcije. Hvala na razumevanju.

        Comment


        • Било је већ приче о томе и Ерцег је први инсистирао да то буде тако. Али одустали су (Ерцег и није у потпуности) од тога јер и на самом преносу утакмице излазе често резултати осталих мечева, па онда нема смисла, џабе...
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • I to je tačno.... ali opet nekad bude, nekad ne. U svakom slučaju, uvod od 3 sekunde kao spoiler alert, nije na odmet

            Comment


            • Odoh sada da gledam Green Bay - San Diego od početka, uz fast forward na reklamama

              Comment


              • Као оно кад се лавица закачи на бизона канџама позади, а овај само тера напред.

                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Hahahahhaha, al bukvalno taj opis!

                  Gledam malopre i kidam se. Još kad prikazuju iz drugih uglova deluje sve komičnije...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Dobro vece , Da li mozete da objasnite sallary cap NFL -a , gledam giants - cowboys trenutno

                    Comment


                    • Kakva hvatanje igraca Dalasa, dva puta kao svece padaju.

                      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                      Comment


                      • Dobre utakmice danas. Pratio sam malo i Oakland.. Tek sam počeo da pratim NFL i baš mi se dopao. Ne navijam još ni za koga ali Tom Brady me oduševio, iako sam totalni laik za sport.

                        Comment


                        • Imam jedno pitanje ...zanima me da li kvoterbek ima direktnu komunikaciju sa trenerom putem slusalica...ili na neki drugi nacin...unaprijed hvala na odgovoru...

                          Послато са GT-I9070 користећи Тапаток 2

                          Comment


                          • Ja mislim da ima, ali neka kazu ljudi koji vise prate, sigurnije

                            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                            Comment


                            • Ima, s tim sto on moze samo da cuje sta mu trener govori, ne moze da mu odgovori nista.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X