Announcement

Collapse
No announcement yet.

Евробаскет 2015 - уживо коментарисање

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada sam rekla da ćemo u velikim problemima da budemo bez Bobija ili na kraju pravog centra, koga nemamo očigledno.... nisu se svi složili..

    A ako ne odemo u Rio... e to će biti tek smak sveta
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by gokara View Post
      Kao prvo lupetaš, razveden sam, bivša žena mi pomera bulju već tri godine, a dete mi je predškolac. A kao drugo šta si ti? Neka devica Marija? Kad ću da psujem ako ne večeras posle ovakve bruke i šta si se uhvatio za tog Krstića, čovek je povređen, pratiš li ti sport?
      Zvucis kao klinac i ja psovke ne koristim u diskusijama. Krstic se povukao jos prosle godine tako da ga je Sale Djordjevic vec tada otpisao.
      Originally posted by Scouser View Post
      Pa nisam rekao kao tim, nego ekipu kao pojedince, a da govorimo kao tim pa mi smo izuzev ove utakmice pokazali kao najbolja timska ekipa, kakvi Francuzi i Italijani.
      Ma kakavi Hrvati. Nemaju tim i sto je jos gore nemaju vodju. Spanci, Francuzi, Italijani pa mi.

      Comment


      • U Rio idu Bobi i Jokić, tad lomimo dream team!

        Comment


        • Pa zar Krstić nije povređen odavno? Otkud sad priča o njemu?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ne brinite vi za Rio...ono sto je sigurno to je da cemo mi i Francuska biti nosioci grupa (plus Grcka), a ostalih reprezentacija se ne plasim...
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Pa zar Krstić nije povređen odavno? Otkud sad priča o njemu?
              Krstic je najavio povlacenje odmah nakon sto smo osvojili srebro na SP. Andjus ima teoriju zasto se povukao ali ona ulazi u teorije zavere tako da ne zelim da je eboliram. Povukao se zbog povrede, neka ostane na tome.
              Last edited by skeptik; 18-09-15, 23:29.

              Comment


              • Ne možemo mi bez teorija zavere, eno ima ih i Bobi zašto nije igrao...
                Nego uplaših se u trenutku da Teo ima 30 god. Dobro je ima 28
                Njega je stvarno prirvilegija gledati u našem dresu.

                Bjelica počeo ovo EP sjajno, blago je reći da me prilično razočarao na poslednjim, večeras posebno.
                Last edited by miloolja; 18-09-15, 23:33.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Momcima svaka cast, svi su pruzali svoj maksimum svaku tekmu. Danas se desio bas los dan, najgori u poslednje dve godine, i izgubili smo u polufinalu nista strasno. Morali smo da uzmemo zlato, i realno jesmo najjaca reprezentacija u Evropi, ali eto splet nesretnih okolnosti, plus nervoza i strah nekih igraca i eto izgubis. Samo treba podrzati ove momke, zasluzili su to.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by PiXarr View Post
                    Momcima svaka cast, svi su pruzali svoj maksimum svaku tekmu. Danas se desio bas los dan, najgori u poslednje dve godine, i izgubili smo u polufinalu nista strasno.
                    Zanimljivo da i trener Litvanije smatra da je njegov tim imao los dan:"Dobiti Srbiju, a da pritom imate 20 izgubljenih lopti i šutirate 2/14 za tri poena je - neverovatno!"
                    Ne znam, mnogo mi je tesko pao ovaj poraz. Zena me zove u krevet ali meni se ne ide.
                    Last edited by skeptik; 19-09-15, 00:09.

                    Comment


                    • Ja sam zadovoljan ucinkom s obzirom recimo da na poziciji centra nemamo vrhunskog igraca,nismo imali ni nekog dobrog trojkasa na prvenstvu ..Problem je samo sto se necemo lako plasirati na olimpijske igre
                      GIFSoup

                      Comment


                      • Ma upste nije domacinsko sudjenje
                        sigpic

                        Comment


                        • Biće problema sa suđenjem, jedino ako se nešto ubedljivo odlepimo, u šta sumnjam.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ima li neko idrju zasto Kalinabne igra, a i protiv Litvanije je vrlo malo igrao?

                            Comment


                            • Valjda povreda, za Litvaniju ne znam.
                              sigpic

                              Comment


                              • Napokon brže i kontra
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X