Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FresHMaN91 View Post
    Ma jaki su oni bre, ali 30+..
    Ja se ispalio , ARENA najavila prenos , ja uzeo kokice da gledam kad ono nema prenosa Danas 3 meca odlicna za gledanje :

    Zvezda-Hemofarm
    Zagreb-Partizan
    Olimpija-Lasko

    Zvezda i Hemofarm , pa Hemofarm je dosta podmladio ekipu i bojim se da nece biti ni slika proslosezonskog rezultata. Zvezda ima lep tim , publika ako bude i ne vidim sta bi se trebalo desiti pa da Zvezda ovo ne dobije.
    Zagreb i Partizan bi mogli igrati vrlo zanimljiv mec. Ovo ce Partizanu i Zagrebu biti prvi zvanicni mec za oba tima , a igraju EL , sigurno ce biti napaljena atmosfera , ali mislim da ce Partizan izaci kao pobednik.
    Olimpiji se daju 100%-tne sanse da dobiju ovo lagano. Lasko je osrednji tim , ako se dobro secam , Olimpija je u play-offu prosle sezone kuci kiksnula upravo od Laskog u domacom pvenstvu tako da ce biti svega , mogli bi gledati egal mec svakako. Ako Panic proradi bice zeznuto
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Ne mogu da verujem da se neko konacno setio da otkupi prava prenosa ove lige. Svaka cast B92 na tom potezu kao i za Primeru.
      Nadam se pobedi Zvezde veceras
      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

      Comment


      • Originally posted by Bendtner View Post
        Ne mogu da verujem da se neko konacno setio da otkupi prava prenosa ove lige. Svaka cast B92 na tom potezu kao i za Primeru.
        Nadam se pobedi Zvezde veceras
        Pa ARENA je prenosila celu proslu sezonu ;) ... Meni je malo freak sto je B92 zakupio samo meceve Srpskih klubova , meni je zao sto danas necu moci gledati Domzale-Siroki , inace obozavam NLB sada ABA ligu i sve meceve koje sam u mogucnosti gledam , bice luda sezona
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Sezonska karta kupljena!!
          Come on Radnički!!!
          I naravno, hvala B92. Samo još da popravite kvalitet slike.

          Comment


          • Dobro smo poceli,za mene neocekivano...DMB 3/3 za 3

            May odlicno igra za Zg.

            Comment


            • Evo sad sam se ukljucio, rezultat mi se svidja, a ako moze neko malo vise o igri, bio bih zahvalan.
              sigpic

              Comment


              • Baš dominira Partizan, u svim segmentima bolji...

                A ovaj Zagreb igra EL

                A u hali nema ni 100 ljudi
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Au al' je ovaj Zagreb jadan...
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Imamo sut i u vecini situacija odbrana Zagreba ne postoji.A ja ocekivao neizvesnu utakmicu.
                    Krle , sa druge strane se vidi da je tribina na kojoj je kamaera da je dobor popunjena.Ali ne brini se.Partizan ce se pobrinuti da u hali na kraju bude manje od 100 ljudi.
                    Pekovic izasao zbog mucnine.

                    Comment


                    • Šta bi Pekoviću??? Baš čudna situacija... A igrao je odlično...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Kako dominira Pekmen sunce ti!

                        Odlicno ovo izgleda, ne pamtim kad smo ovako poceli sezonu protiv bilo kog protivnika, posebno ne u gostima. A jos nismo kompletni
                        sigpic

                        Comment


                        • cas kosarke
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Pekmen povratio po zapisnickom stolu

                            Strasno dobro igramo,ali strasno...timski,pametno,cvrsto u odbrani.

                            Comment


                            • Nadam se da je sve u redu sa njim.

                              Ovo je recept, jos kad PF dodje i da se dogovaramo koga cemo sa koliko razlike.
                              sigpic

                              Comment


                              • Jel ste culi onog lika na areni kad je rekao:zagreb jos samo sebi pocne da daje koseve sve ostalo su uradili.

                                Comment

                                Working...
                                X