Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolje nego da je tu a da ne moze da pomogne kao u Superbowlu. Mi smo najpotentniji napad u ligi, osetice se ali ne kao da nekoj drugoj ekipi ode takav igrac. Mi smo prosto dovoljno jaki da dobijemo Baltimore. A SB je svakako flip flop, tu ti je svejedno gotovo ko igra ko ne, dok se taj neko ne zove Tom.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • http://profootballmock.com/nfl-qbs-o...ional-roundup/

      A bas sinoc spomenuo u sebi samo da nam svi budu zdravi i pravi za SB i ode Gronk.

      Voleo bih prvo da Atlanta prodje, jer mislim da protiv njih NE ima mnogo vece sanse nego protiv SF i sto bi nas gejevi(ipak odrzavaju gej paradu xD) pokidali u odbrani pokidali u odbrani a i siguran sam da ce se Met Rajan usrati u gace ako uvede Atlantu u NO.
      Last edited by Ricma; 14-01-13, 16:25.

      Comment


      • Sve sve, ali za kraj i za Benovu kevu sam ostao bez vazduha od smejanja.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • OC Mike McCoy iz Broncosa prelazi u San Diego. Uboli su premiju, najbolji trener trenutno na trzistu. Bice zanimljivo obzirom da ostaje u istoj diviziji, sest meceva sa timovima koje zna dobro.

          Inace, Mike je zasluzan sto je Tebow licio na iole ozbiljnog igraca.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            OC Mike McCoy iz Broncosa prelazi u San Diego. Uboli su premiju, najbolji trener trenutno na trzistu. Bice zanimljivo obzirom da ostaje u istoj diviziji, sest meceva sa timovima koje zna dobro.

            Inace, Mike je zasluzan sto je Tebow licio na iole ozbiljnog igraca.
            Ja sam mislio da je Bog zasluzan za to

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Ja sam mislio da je Bog zasluzan za to
              Izvinjavam se, pogresno sam formulisao, Mike je kanalisao Boziju volju. Praise the Lord.

              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Sada barem znamo gde ce Tebow zavrsiti.Ja i Rondo planiramo da narucimo dresove njegovog novog tima.

                Ja znam da su skupi i da necu zaliti pare, za njega ne znam koliko je spreman da ide daleko.

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Sada barem znamo gde ce Tebow zavrsiti.Ja i Rondo planiramo da narucimo dresove njegovog novog tima.

                  Ja znam da su skupi i da necu zaliti pare, za njega ne znam koliko je spreman da ide daleko.
                  Sa avatara na dresove, hahahahahhaah.

                  Prvo on da nadje klub. Lako cemo posle.
                  sigpic

                  Comment




                  • Comment


                    • Chip Kelly novi trener Eaglesa, aaaaaaa kako sam srecan, ne mogu da opisem. Jos je dosao u tim koji najvise odgovara njegovom stilu. Ocekujem draftovanje Mariote 2014 i tesku ludnicu nadalje. Verujte mi, covek fura sistem koji nikada nije vidjen kod profesionalaca, Oregon je sa njim prosecno postizao 50ak poena. Protiv nikako smesnih odbrana.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment




                      • Boles'

                        Comment


                        • Tacno mi ga zao.
                          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                          Comment


                          • http://profootballmock.com/peyton-ma...-still-stands/

                            Kako sam se izvristao jbt

                            Kasnije cu napraviti neku malu analizu ako ne budem zaspao. O novim trenerima u 2013. posto je dolaskom Ariansa u u Arizonu zatvoren krug. Ono sto ovde nije pisano je da je novi HC Chicaga Marc Tresman koji je godinama najbolji trener kanadske fudbalske lige, a u Jagse je otisao DC Seahawksa Gus Bradley (mada ovime Seattle nista ne gubi jer su doveli Quinna koji vec godinama pravi strasne odbrane na Floridi u NCAA).

                            Ovo sa Mantiem je brutalno, ne znam koji je tuzniji scenariju, da ga je neko stvarno nasankao ili da je on znao i namerno koristio pricu da napumpa svoj status. Ako bude postojao promil sumnje na ovo drugo karijera mu je unistena, jer on igracki ne donosi toliko koliko psihicki, ovakva prica bi mu oborila reputaciju do neslucenih razmera.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Gleda li se veceras
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Gleda li se veceras
                                Jos pitas.

                                Sta mislis, kakve su sanse da neko iznenadi ?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X