Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Santonio Holmes out za sezonu. Kao zamena pominje se... T.O. Zamisljam one sto odlucuju u Jetsima kako sede za stolom i raspravljaju kako ke onaj cirkus ikako moguce napravii vecim, i niko predlaze najvecu budalu u istoriji NFL. Pritom dosta istrosenu budalu.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Kapiram da ce od osme nedelje TT postati prvi QB i da ce se nadati nekom cudu

      Mada im je bolje da krenu odma' da tankuju,mozda se docepaju Barkley-a.

      Comment


      • Barkley je teski bust u najavi. Ne bih tankovao za njega nikad. Za Genoa mozda.

        Producenti Hard knocksa sada bas trljaju ruke. Ako ono cudo stvarno dojem kolektivno svrsavanje u najavi.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Brate ne pratim nesto preterano NCAA, ali vidim da se sada svi loze na njega

          Verujem ti

          Geno sa onih 8 td-ova svakako skrenuo paznju na sebe.

          Comment


          • Zato sto igra za USC, i ti da si QB tamo bio bi najpopularniji koledz igrac. Ja za Genoa znao jos pre nekob vremena, nego nikako da ga krene. A Barkley je zeznuo svaku bitnu utakmicu u karijeru. Doslovno. Svaku. Lebron je za njega closer i po.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Moguce da je onda neka verzija Ryana. Dobar dok ne dodje PO

              Comment


              • Na kakvim je drogama ovaj kicker Rams-a, brat bi je 'ladno zakuc'o u mrezu sa 80 jardi.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  Na kakvim je drogama ovaj kicker Rams-a, brat bi je 'ladno zakuc'o u mrezu sa 80 jardi.
                  Mogao bi on da obori rekord vec ove sezone.

                  Comment




                  • What time it is?

                    It`s TEBOW TIME in New York.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • oce li Cincinati dobiti danas ?

                      Comment


                      • Originally posted by najob View Post
                        oce li Cincinati dobiti danas ?
                        Hoce naravno, Majami ima puno oscilacija
                        sigpic

                        Comment


                        • Ako nekog ne mrzi ovo sve da cita.

                          Spoiler







                          Comment


                          • sta mislite za GB oce li ubiti Coltse ? vreme je da samelju nekog

                            Comment


                            • na tiketu su mi se nasli Cincinnati, GB, Giants i 49ers... sta mislite koliko je realno da dodju ovi parovi...? naravno igrao sam pobede ovih sto sam naveo
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Dzjantsi gube 14-0 nakon 7-8 minuta
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X