Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel samo meni Hou precenjena i pre svega ogavna ekipa?

    Comment


    • Ljudi da li su poceli prenosi? Ja sam na "Novom Zelandu" al` kada kliknem na BAL-BUF samo mi uradi reload stranice.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Cekaj tacno 7h i onda krece

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Jel samo meni Hou precenjena i pre svega ogavna ekipa?
          Jbg sad, 12 pobeda imali prosle sezone... Ali da nesto ne stima, to svakako
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Koja promaja u odbrani Detroita, Forte se samo prosetao.

            Comment


            • Covece, kakav preobrazaj Hjustona.Pozitivno su me iznenadili s obzirom kako su igrali u prva tri kola.Oni sada razbijaju Sijetl, dok Baltimor gubi od Bilsa.

              Comment


              • Raspadaju se Medjedi, prebacujem se definitivno na KC.

                Oba meca koja sam hteo da gledam teze ka blowout-u.

                Comment


                • Ja gledam IND at JAX ....ne znate sta propustate

                  Comment


                  • Tako je AP, samo trpaj

                    Comment


                    • Chi ima 0/7 3rd down, Sea ima 0 15+yds pasova... takvi su im i trenutni rezultati...

                      Comment


                      • Protiv Pitzburga se svako proslavi, tako da to i nije neki uspeh.

                        Taman da Cikago da uhvati prikljucak i ucine mec neizvesnijim, kad oni ne mogu da uzmu treci down.
                        Last edited by Ricma; 29-09-13, 20:04.

                        Comment


                        • Koliko se raspada divizija sa Baltimorom,Sinsinatijem i Pitsburgom, ne zna se ko je gori
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Jos gora situacija je na NFC East.

                            Katler unistava svoju ekipu samo tako, treci Int i mozda do kraja meca stigne do cetvrtog.

                            Comment


                            • Sumnjam da je neko ocekivao da ce Cikago imati 3-0 nakon 3 meca, i Detroit i oni su mi ugodno iznenadjenje, po 3-1 nakon 4.kola, tu je jos GB a ni Minesotu nakon ovog kola ne treba otpisati.
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Punt return, bas su ga sada zasrali Divovi.

                                Miko, ako si meni odgovorio pogresio si diviziju.

                                Comment

                                Working...
                                X