Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAN PREMIO D'ITALIA 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    A ove kvalifikacije su postale totalno besmislene kada ima vise kazni nego vozaca...... Otisla je formula 1 u tri lepe... Pratim forumulu aktivno od 1991 godine i legendarnih duela Sena - Prost... !!!! Veliki sam fan formule 1 pratim je preko 2 decenije ali ova danasnja formula je smesna, dosadna i predvidiva..... Ako ovako nastave jos sezonu ili dve ja cu prestati da pratim formulu 1 jer jednostavno vise formula 1 je izgubila svaki smisao svega..... Mnogo velika tuga u sta se pretvorio sport kao sto je Formula 1 !!!!!!!!

    Originally posted by Honda Driver View Post
    Nazalost mislim da ce Mercedes da izdominira i u kvalifikacijama i u trci ali ajde malo da se igramo..... Pol Hamilton, drugi Vetel, treci Rosberg, cetvrti Hulkenberg vs Botas....... !!!!!!
    Steta za Hulkenberga nije imao srece.........
    Last edited by Vanja #66; 05-09-15, 14:05.
    Ulece su vrele vrela je i ona, crna, zuta, plava mala zvana HONDA obucena u REPSOL, jedan dan je vozis dva meseca ne zaspis !!!!!!

    "You think you have a limt, and so you touch this limit, something happens and suddenly you can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instict and experience as well you can fly very high" - AYRTON SENNA

    Comment


    • #32
      Konacno dobre kvalifikacije za Kimija
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • #33
        Opaaaaaaa Ferari se probudio... Svaka cast za Kimija !!!!! Bice zanimljiva trka sutra !!!!! Iskreno se nadam
        Ulece su vrele vrela je i ona, crna, zuta, plava mala zvana HONDA obucena u REPSOL, jedan dan je vozis dva meseca ne zaspis !!!!!!

        "You think you have a limt, and so you touch this limit, something happens and suddenly you can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instict and experience as well you can fly very high" - AYRTON SENNA

        Comment


        • #34
          Bravo Lujo, bravo Kimi!

          Comment


          • #35
            Ferrari se posle dugo godina bolje spremio za Monzu nego što su najavljivali... Dupli podijum? Ne deluje ni malo nemoguće...

            Comment


            • #36
              Originally posted by Vanja #66 View Post
              Ferrari se posle dugo godina bolje spremio za Monzu nego što su najavljivali... Dupli podijum? Ne deluje ni malo nemoguće...
              Bilo bi lepo konacno videti 2 ferrarija na podijumu !!!!! Jos na domacoj stazi pa to bi bilo fenomenalno !!!! Forzza Ferrari
              Ulece su vrele vrela je i ona, crna, zuta, plava mala zvana HONDA obucena u REPSOL, jedan dan je vozis dva meseca ne zaspis !!!!!!

              "You think you have a limt, and so you touch this limit, something happens and suddenly you can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instict and experience as well you can fly very high" - AYRTON SENNA

              Comment


              • #37
                Kimi na prve tri pozicije u gridu još od 2013. Kina.. Kimi do pobede

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Honda Driver View Post
                  A ove kvalifikacije su postale totalno besmislene kada ima vise kazni nego vozaca...... Otisla je formula 1 u tri lepe... Pratim forumulu aktivno od 1991 godine i legendarnih duela Sena - Prost... !!!! Veliki sam fan formule 1 pratim je preko 2 decenije ali ova danasnja formula je smesna, dosadna i predvidiva..... Ako ovako nastave jos sezonu ili dve ja cu prestati da pratim formulu 1 jer jednostavno vise formula 1 je izgubila svaki smisao svega..... Mnogo velika tuga u sta se pretvorio sport kao sto je Formula 1 !!!!!!!!
                  .
                  +1

                  Konacno da se pobedi barem jedan Mercedes.
                  Forza Ferari


                  Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                  Comment


                  • #39
                    Trka: 1. Kimi 2. Vetel 3. Massa !!!! Ajde da se ponovi Madjarska i da ne bude mercedes na podijumu Dosta je bre vise bilo dominacije mercedesa........ Ali nazalost sve mislim da ce u trci ipak biti mercedes 1 - 2 ali ajde... Kvalifikacije su bile zanimljive i iskreno se nadam da ce i trka biti priblizno zanimljiva kao kvalifikacije !!!!!! Forza Kimi & Ferrari !!!!!!
                    Ulece su vrele vrela je i ona, crna, zuta, plava mala zvana HONDA obucena u REPSOL, jedan dan je vozis dva meseca ne zaspis !!!!!!

                    "You think you have a limt, and so you touch this limit, something happens and suddenly you can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instict and experience as well you can fly very high" - AYRTON SENNA

                    Comment


                    • #40
                      Rosbergov motor je prošao svoj optimum, to se videlo sad na kvalifikacijama. Na trci Ferrari uvek zaostaje manje za Mečkom... Uz dobar start, svašta može da se desi. Nisam ovo očekivao, jako sam prijatno iznenađen...

                      Comment


                      • #41
                        Bravooo Ferari,najbolje kvalifikacije definitivno ove sezone,steta za onu malu greskicu sto je napravio
                        Vettel u poslednjem brzom krugu ali nema veze,samo dobar start sutra i mozda je i pobeda tu.
                        FORZA FERARI !!!
                        >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                        Comment


                        • #42
                          Dozvolićete mi malo promocije i van predviđene teme...

                          Originally posted by Vanja #66 View Post
                          Na takmičenju!

                          Comment


                          • #43
                            A tebe su ostavili kući da gledaš F1?

                            Comment


                            • #44
                              Jok, sam sam rekao da ostajem...

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Nidzex View Post
                                Kimi na prve tri pozicije u gridu još od 2013. Kina.. Kimi do pobede
                                Greska p3 ove godine u Kanadi

                                Comment

                                Working...
                                X