Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAN PREMIO D'ITALIA 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Bastia33 View Post
    Vanja, ne zaboravi na onaj veto koji Ferrari ima pravo da uloži na neku odluku, a čini mi se da su prošle godine prijetili ako Monzu izbace iz kalendara da će se i Ferrari povući iz F1, što stari prosto ne može dozvoliti.

    A što se Williamsa tiče, stara priča, najniži mod motora i što više goriva petkom, njihova se vremena počinju pratiti u zadnjih 20 minuta trećeg treninga i u Q1.
    Nisam siguran da li to važi za Stratešku grupu ili za bilo koje odluke, mislim da Bernie nikome ne bi dao toliku vlast. Tu pretnju je uputilo staro rukovodstvo, Arrivabene je bio umeren danas u izjavi, ali je potvrdio da se Ferrari ne slaže sa potencijalnom odlukom o oduzimanju trke...

    Comment


    • #17
      Monca ipak pred spasom

      Iako se najavljivalo najgore, svi su izgledi da će VN Italije ostati u Monci i narednih godina.

      Naime, grupa bogatih italijanskih investitora okupila se i napravila plan za novi višegodišnji ugovor sa F1, koji bi trebalo da bude potpisan pred ovogodišnju trku u Septembru.

      Monca je domaćin italijanskog Gran Prija od 1950. sa samo jednim izuzetkom 30 godina kasnije kada je domaćin bila Imola. Ne samo to, već je ovo najbrža staza i jedan od simbola ovog sporta i posle Nemačke, bilo bi previše da se izgubi i ova trka.

      Gazeta je potvrdila ovu vest, kao i to da su investitori zbog važnosti ovog događaja za zemlju dobili poreske olakšice.

      Ne znam dal je istina ali izgleda da Monca ostaje,kad bi izbacili Moncu i Belgiju ne bi vise ni gledao F1....svaka cast za otvaranje Vanja mada mi se avatar ne svidja ...
      sigpic http://caseystoner.com.au/

      Comment


      • #18
        Originally posted by Vanja #66 View Post
        Nisam siguran da li to važi za Stratešku grupu ili za bilo koje odluke, mislim da Bernie nikome ne bi dao toliku vlast.
        Strateška grupa je oformljena tek prije par godina, mislim da je Ferrari dobio veto puno ranije... Ali mrzi me da guglam sad

        Comment


        • #19
          Ma ovde ce Mercedes da izdominira,brza staza puno pravaca i puno se vozi pod gasom tako da se ocekuje 1-2 ali voleo bih da pobedi neko iz Ferarija zbog domace staze
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #20
            Originally posted by Bastia33 View Post
            Strateška grupa je oformljena tek prije par godina, mislim da je Ferrari dobio veto puno ranije... Ali mrzi me da guglam sad
            Da, sad sam našao neke tekstove, 2005. su dobili to pravo kad su zapretili odlaskom...

            Comment


            • #21
              Dakle, boss svih bossova je ućutkao kritike na račun Pirellija dok se spremaju za potpisivanje novog ugovora...

              A Vettel je našao način da promeni dizajn kacige. Na neki način...

              Comment


              • #22
                FP3 sa akcijom samo na kraju sesije, Vettel deluje dobro. Williamsi deluju bolje, Mercedes rezervisano (još uvek)... McLareni će biti glineni golubovi na pravcima na trci, imaju 15+km/h manju brzinu od ostalih...

                Comment


                • #23
                  Ferari je izgleda nešto čačkao. Videćemo na kvalifikacijama.. Williams se isprsio malo, ali moje mišljenje i dalje da će Mercedesi uzedi p1 i p2.

                  Comment


                  • #24
                    Manori startaju 13. i 14. možda čak i bolje.

                    A sad velika borba, Lujo vs Niko tri sekunde ispred svih.

                    Comment


                    • #25
                      Rosbergu se menja motor, ne dobija kaznu jer će koristiti motor iz Spa. Ne znam da li će biti spreman za Q1...

                      Ricciardu takođe, vraća se na jučerašnji motor.
                      Last edited by Vanja #66; 05-09-15, 12:58.

                      Comment


                      • #26
                        Ima nade, ipak se i nešto njihovo može pokvariti.

                        Comment


                        • #27
                          Nazalost mislim da ce Mercedes da izdominira i u kvalifikacijama i u trci ali ajde malo da se igramo..... Pol Hamilton, drugi Vetel, treci Rosberg, cetvrti Hulkenberg vs Botas....... !!!!!!
                          Ulece su vrele vrela je i ona, crna, zuta, plava mala zvana HONDA obucena u REPSOL, jedan dan je vozis dva meseca ne zaspis !!!!!!

                          "You think you have a limt, and so you touch this limit, something happens and suddenly you can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instict and experience as well you can fly very high" - AYRTON SENNA

                          Comment


                          • #28
                            Neko zaboravio srafove?



                            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                            Comment


                            • #29
                              Ostali samo dugmici xaxaxaxa
                              Ulece su vrele vrela je i ona, crna, zuta, plava mala zvana HONDA obucena u REPSOL, jedan dan je vozis dva meseca ne zaspis !!!!!!

                              "You think you have a limt, and so you touch this limit, something happens and suddenly you can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instict and experience as well you can fly very high" - AYRTON SENNA

                              Comment


                              • #30
                                Au, matorom Viliamsu pozlilo kada je video vreme Hamiltona..., realno i meni je

                                edit- Opa vidi ti Kimija
                                Last edited by somborac; 05-09-15, 13:34.
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X