Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam ni u jednoj analizi ili postu naisao da je neko primetio da Novak tokom celog finalnog meca nije odigrao nijedan slajs. Meni je to bas palo u oci. Da li tako i inace igra protiv Federera ili je deo taktike?
    Sta mu je to donelo takticki?

    Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk

    Comment


    • hehe kako ste prosli Us Open bez mene ljudi? tek sad mi je prosao ban pa mi ne preostaje puno toga nego da cestitam svim novakovim navijacima na tituli i cujemo se do naredni slem... svako dobro

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Nadal i dalje nema kablovsku sa ESom

        Rafa Nadal: "I didn't watch US Open Final, so i've no opinion on this. Novak played magnificently this year. Good for him"
        Verujem da je spavao. Ali kada bi barem umeo da čestita.

        Comment


        • Originally posted by Maja View Post
          Verujem da je spavao. Ali kada bi barem umeo da čestita.
          Kud da čestita, crko od muke čovek. Kakav je to ranjeni ego, ne mogu da zamislim kako mu nije dobro
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Originally posted by vitadj66 View Post
            Nisam ni u jednoj analizi ili postu naisao da je neko primetio da Novak tokom celog finalnog meca nije odigrao nijedan slajs. Meni je to bas palo u oci. Da li tako i inace igra protiv Federera ili je deo taktike?
            Sta mu je to donelo takticki?

            Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
            Igrao je slajs

            Comment


            • Originally posted by zdravkelja View Post
              Igrao je slajs
              Igrao je slajs tacno, ali se nesto ne secam da je odigrao niti jedan drop, mozda jedan ... nisam siguran.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by prskaj View Post
                toplo mi oko srca

                Ovo se zove oduzimanje na Novakov način

                Originally posted by bojanaBG View Post
                Pa tako ti je sa svakom legendom koja se priblizava kraju karijere, a posebno je izrazeno kod Rogera kojeg su obozavali i kad je dominirao i nikad publika nije navijala za underdoga, sto je samo po sebi cudno.

                Njujorska i Pariska publika su takve, nenormalne, treba se pomiriti sa tim i terati dalje.
                Nije ovde reč o legendama ili Federeru(koga,činjenica je obožava publika širom sveta) već o vrlo prostoj stvari-ne navijaju za nego protiv i uvek navijaju protiv Novaka ko god da mu je protivnik.

                Originally posted by Sandugp View Post
                Igrao je slajs tacno, ali se nesto ne secam da je odigrao niti jedan drop, mozda jedan ... nisam siguran.
                U pravu si nije odigrao ni jedan drop,a mislim da je baš to i bio deo taktike-po svaku cenu držati Rodžera što dalje od mreže.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Nije ovde reč o legendama ili Federeru(koga,činjenica je obožava publika širom sveta) već o vrlo prostoj stvari-ne navijaju za nego protiv i uvek navijaju protiv Novaka ko god da mu je protivnik.
                  Ne navijaju uvek freneticno protiv Djokovica, malo ste i vi paranoicni postali.
                  Ovo je bio cist primer navijanja za igraca, jer su za Roleta ludacki navijali i kad je igrao protiv Iznera.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Dobacivanje u toku servisa je po meni navijanje protiv. U ovom meču je toga bilo previše.

                    Comment


                    • DC atmosfera je bila, jednostavno
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • U SAD-u i GBR se navija protiv Novaka bez obzira protiv koga igra
                        U Kini i na AO se navija ZA Novaka,ali se ne navija protiv njegovih protivnika.I publika nikada ne navija protiv nekog tenisera(bilo kog).
                        Ono pre neko veče nije bila DK atmosfera ili iskazivanje ljubavi prema Rodžeru,već krajnja nekultura publike.Galama između prvog i drugog servisa smetala je Novaku,ali je mogla da zasmeta i Federeru pri riternu.
                        Druga je stvar što Novak zna da se nosi sa tim,ali složićeš se da bi i ti komentarisala kao i ja da je obrnuta situacija.S' tom razlikom da bi moj komentar bio isti bez obzira da li publika ometa(ili navija protiv) ma kog tenisera sa ATP-a.Znači ne radi se u mom postu samo o odnosu američke publike prema Novaku,već o tome da su generalno nekulturna teniska publika-čast izuzecima.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Da li si ikad bila na nekom DC mecu?
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Navijaju za Novaka i u Rimu npr. bas kao i u Australiji i Kini... jbg "Fedal" je nahajpovan do besvesti ali ipak mislim da i Novaka ceka "vecinska podrska" kad tad, pogotovo ako se bude opasno priblizio "Fedalu" po GS titulama ;)
                            Ako iduce godine ponovi ovakvu sezonu, definitivno postaje "top 3 ever" i onda ce i "najomrazeniji mediji" i cela masinerija poceti i njega da hajpuje kao pomenuti dvojac ;)
                            Licno mislim da je mnogo vaznije sto ga postepeno ali sigurno najvece legende tenisa vec proglasavaju za jednog od najboljih ikad ;) Mislim da i njemu licno to ipak vise znaci nego tona "siparica i ostale armije" navijaca ;)
                            U ovogodisnjem finalu USO-a je jos jednon pokazao (ma sta "razno-razni strucnjaci sa neta" sugerisali) da ga boli uvce za publiku i njenu ljubav na terenu
                            Respect!

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Da li si ikad bila na nekom DC mecu?
                              Vjerovatno nije u Novom Sadu. U protivnom bi znala da se publika jednako ponasala prema Stanu i Federeru.
                              Last edited by NI; 16-09-15, 14:55.

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                U SAD-u i GBR se navija protiv Novaka bez obzira protiv koga igra
                                U Kini i na AO se navija ZA Novaka,ali se ne navija protiv njegovih protivnika.I publika nikada ne navija protiv nekog tenisera(bilo kog).
                                Ono pre neko veče nije bila DK atmosfera ili iskazivanje ljubavi prema Rodžeru,već krajnja nekultura publike.Galama između prvog i drugog servisa smetala je Novaku,ali je mogla da zasmeta i Federeru pri riternu.
                                Druga je stvar što Novak zna da se nosi sa tim,ali složićeš se da bi i ti komentarisala kao i ja da je obrnuta situacija.S' tom razlikom da bi moj komentar bio isti bez obzira da li publika ometa(ili navija protiv) ma kog tenisera sa ATP-a.Znači ne radi se u mom postu samo o odnosu američke publike prema Novaku,već o tome da su generalno nekulturna teniska publika-čast izuzecima.
                                Za AO to baš i nije tačno. Pogledaj meč protiv Tsonge 2008, a i kasnije mu publika nije bila nešto naročito naklonjena. Svakako da je situacija bolja jer ima dosta ljudi sa ovih prostora koji posjećuju mečeve. Kako rastu uspjesi tako je i otpor sve veći i on na to mora biti spreman. Sve što treba uraditi je da ne obraća pažnju i na kraju svakog meča ih ignoriše kao što je to uradio sad.

                                U RG navijaju svim silama za Wawrinku ili protiv Novaka, sigurno za Wawrinku Ovo polako poprima gore razmjere nego kod Lendla. Definitivno se velikani sa istoka ne prihvataju, a ovaj sadašnji žestoko drma kavez sportu bogataša

                                Comment

                                Working...
                                X